Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Witajcie 🌼 gokja ❤️ witamy serdecznie , wpadaj i pisz o... wszystkim , tak jak my . My też się młodo czujemy , jak myśle też tak wyglądamy :P tylko czasem dopadaja nas różne choróbska , depresje i wtedy nam lżej , bo mamy gdzie się wyżalić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmoki jak smoki na dobry dzień... właśnie jestem w domu na przerwie, bo mam taką pracusie: za godzinkę myknę spowrotem, i do 22... ludziska na mnie czekają, a ja ich lubię, więc pogonie... Też macie szalejące ciśnienia, kłopoty sercowe dwojga rodzajów, wściekle bolące stawy i kręgosłupy do d... ???? Wiele moich koleżanek z rocznika też tak ma, więc wszystko w nielubianej normie... Ale: nasze babcie żyły z tym wszystkim do samej śmierci, no to i my dożjemy... kurde, zajefajnie... Co tam stere kości! takie cudne kwiaty w ogrodzie i maj taki piękny, jak w bajce. Trochę cienko na grządce w warzywniaku, podlewanie szlaufem, to nie to samo co deszczyk, podobno jednak natura natura ma swoje sposoby na wyrównanie wszelkich potrzeb. Ktoś tu pisał coś o Wrocławiu? Urodziłam się w Środzie Śląskiej, ale prawie nie pamietam tamtych stron. Mieszkam na Podkarpaciu, posród zielonych wzgórz. Pozdrawiam Was wesoło majowo pachnąco i serdecznie, zajrzę tu jutro, bo dzis wrócę padnieta. Miłego opołudnia i uroczego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokja witaj . Z nami nie powinaś się nudzić . Możesz ponarzekać podchudzać się przeprowadzić remont więc zapraszamy.Meg maturę pisemną zaliczyłąś już???> Jak remont??> A1sa jak zdrowie:):):)????> WSzystkim zyczę miłych snów . Tekst musiałam skrócić bo mi poprzedni zjadło a głos jakiś prosi .Ukruj chleba i to nie są wcale chłopcy tylko moja panna > wiec mykam bo jeszcze umrze z głodu i bedzie na mnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak... poodchudzać się... nigdy nie miałam z tym problemów, ale zateskniłam za czasami kiedy byłam naprawdę zgrabniutka, przydałoby si ę coś zrzucić... Tylko jak nie tu nie lubić ciasteczka do kawy?Ruchu mi nie brakuje: od 5 rano do padnięcia. szczerze mówiąc, przybyło mi wagi, kiedy zaczęłam brać leki kręgosłup, te wszystkie diclofenaki tp są sole, a sole wiadomo wiąża wodę w organiżmie, Brałam zastrzyki przez 2 tygodnie i po tej kuracji, niestety, nie mogłam patrzec na siebie, z powodu napęcznienia. Zresztą tych różnych prochów mam tyle, że mogłabym jużnic wiele nie jeść i szczerze, wcale się nie objadam!!! ale te 64kg to dla mnie krasnala 156 trochę za duzo... Przyznam ze na domiar szczęścia, te ...atrybuty kobiecości też mam dd, cholerka, jest co nosić i swoje to to waży, ale przecież nieodchudzakne, nie?W każdym razie, po części z lekka, pogodziłam się z tym że jestem już dorosła kobietą i mamą i muszę się trochę odróżniać od moich córek. A często i tak uchodziny za siostry. Kiedyś kiedy dzieci były w wieku szkoły podstawowej, a wtedy ważyłam 48kg... poszłam z nimi na badania. Podaje poni skierowanie, a ona do mnie: Czy nie mógł przyjść z wami ktoś dorosły?.. fajnie było. Wczoraj popracowałam do póżna, dziś posiedzę w domu do południa, podeszfy pieką!!!! ale to nic. Tylko deszczu nas znowu nie ma, jak macie nadmiar to pogońcie na Podkarpacie jakąś soczystą chmurkę, bardzo proszę. Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie - w łódzkim - też prawie nie padało . Mój ogród - suchy jak pieprz . Mąż posiał nową trawę , bo starą pies skopał - i nie rośnie chociaż podlewamy . Kwestię odchudzania , mam opanowaną do perfekcji :P , oczywiście głównie w teorii :D , choć w praktyce też coraz lepiej . Czuje ,że coś sie ruszyło , nareszcie hormony przestały działać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gokja-->witam serdeczne wpadaj poklikać:) Dorwałam się na chwile do neta w pracy ,więc nadrabiam zaleglości , pewnie jutro na nocce będze wiecej miala spokoju> Pisemny polski i angielski z glowy jeszcze tylko ustny i biologia, geografia. corka mówi że -spoko-ale żęby nie zapeszyć..ci.... u mnie ciągle pada albo kropi,chętnie wam wyśle troszke deszczyku. W sobote mam egzamin u kszędza rodzice +dziec:) codziennie majowe w kościele + proby....... wczoraj maly pisal w szkole test kompetencjii z materialu 2 klasy. Oblęd!!!! dalej nie ma nic do ubrania:( wszystko albo jakieś male ,albo babcine -jak mowi moja corka. kolorek pokoju ok, maly wprowadzil się wczoraj ,śpi na materacu ze starego łóżka:) Zaczynam sajgon w kuchni,oj będzie sie dzialo>>>> Dieta poszla w diabły,ale mam sporo biegania więc może jeszcze coś spale. to tyle z nowości:) zaglądne jutro.papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , nawet jak cię czytam , to dostaję przyspieszenia , więc domyslam sie co masz \" na żywo \" . Zobaczysz powoli wszystko sie unormuje , a jak oddetchniesz po wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmm... jak dobrze że te wszystkie szkolne przeprawy mam juz za sobą, córy kończą studia, syn pracuje bo karierę naukową zakonczył na technikum... dziś już sobie tego nie wyobrażam, szkoła jest zupełnie niepodobna do tych, które my kończyłyśmy, mniej bezpieczna, bardziej stresująca i dla dzieci i dla rodziców. Może jestem w błędzie, bo wyszłam z tematu. Dreszczyk emocji i przezycia maturalne związane z moimi dziećmi ciągle świeże, jak zresztą i te z czasów ciąży, rodzenia, pierwszych kąpieli - wszystko jakby wczoraj. A teraz przyjedzie czasem troje dorosłych ludzi, zasiądą przy stole tacy wielcy, a ja z podziwem nastawiam uszu i przysłuchukję się ich wszelakim dyskusjom na niesamowite tematy. Tak jakby wczoraj urządzaliśmy sobie domowe teatrzyki,konkursy i zabawe w podchody, a tu macie... łoj wzięło mnie na sentymenty. A na konto odchudzania odnowiłam sobie dziś rowerek. Bo miał brzydkie przyrdzewiałe rafki. Poczyściłam, zmyłam benzyną ekstrakcyjną, okleiłam opony taśmą malarską i malnęłam sprayem chromo nikiel... efekcik całkiem całkiem... Jeżdżę na rowerze systemetycznie od13 lat.Pooprawia kondycję ale tez wykształca większe mięśnie w łydkach. Zresztą czy praca fizyczna nie powoduje przyrostu mięśni? Głodzić sie raczej trudno, bo siły uciekną... Popijam zieloną herbatkę bez cukru, udaję, że nie widzę jak się do mnie ciasteczko uśmiecha, ale, jak Wy to robicie żeby tak na luzie cos spadło? Kiedyś używałam balsamu wyszczuplającego z wyciagiem z bluszczu, trochę wspomagał, ale na dłuższą mete stwierdzam, że jest szkodliwy. Zle wpływa na wszystko co w brzuszku.Zdarzały się problemy z jelitamy, zapalenie wyrostka,który mi zresztą wycięli i w ogóle zawsze podobne dolegliwości powtarzają sie kiedy go uzywałam, dlatego wyrzuciłam. Za to super działa przy wysiłku fizycznym eLkarnityna, sama solo, tylko też super kosztuje---- niestety..No i poprosze o tę deszczową przesylkę, bo nadal sucho... Gdzieś tam na podłódzkich terenach mam rodzinkę ze strony ojca, całkiem nie małą... bo Świat jest maly. Słodkich snów, mocno zkręconych i relaksujacych, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no i geografia z głowy, (chyba ) znowu zwariowany dzień, ale powiesiłam karnisz irolete( znaczy mąż) prosto po kościolku do pracy teraz delktuje się kawką i łapie oddech. U mnie dzisiaj było pięknie, rano jeszcze porawilam malowani, bialy pasek przy suficie , i przenioslam rzeczy syna do pokoju:) 0 12 zrobil się upal ,a ja poszlam poflancować salate do ogrodu, opalilam sobie nos i teraz wyglądam jak by mnie urąbala osa:( nie wiem czy ta sałata przeżyje, resztę zrobie jutro jak wroce z nocki., w nocy ma jeszcze popadać to może lepiej się przyjmie. dobra kawa wypita trzeba troszke popracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Meg, fajny masz zakręcik, ale te efekty poremontowe to dopiero radocha, jak ja to lubię!!!Kiedy ta piękna uroczystość? mały musi byćhappy...własny odnowiony pokoik, prezent z klasą! Moja sałata ma przykazane siedziec pod folią az się Zocha z ogrodnikami wyprowadzi... Ogórki też posadziłam w małych doniczkach, maja już drugie listki, za tydzien będzie wsam raz do gruntu i mam nadzieje ze wreszciie sprawdzi sie prognoza.A doniczek jest prawie 200... a wkażdej 2-3 sztuki... oj będzie sie działo!! W pracy dziś miałam zajefajnie: robisz człowieku impre na 40 osób, a tu kurna chata nie ma prądu, nie ma wody, urządzenia nie działają, wszystko ręcznie, a to wszak szeryfa imieniny! szefa znaczy.. jutro obiadek na 30, w niedzielę komunia na 40, zawrót głowy.i To by było na tyle, na temat odchudzania. A rowerek oczywiście spisał się dzielnie, jeżdze nim do pracy. Jakoś nigdy nie czułam powołania do zasiadania za kierownica samochodu. Prawo jazdy mam poślubine i musi wystarczyć... kafee mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Oj goka- przydała byś mi się 31.05:) widze że też masz urwanie głowy ,ale u ciebie to chyba norma. zawsze tak oblegana ?:) ale to znaczy że dobrze gości karmicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę , że wszystkie jesteśmy w okresie :P ogródkowym , Ja dziś będę wsadzała pelargonie w skrzynki na tarasie i siała kwiatki . Dziś sobota więc dużo pracy w domu i zagrodzie :D . Życzę wam miłego dnia . 765 a ty gdzie sie podziewasz :( Ja też codziennie jeżdże na rowerze , ale to z czysto zdrowotnych powodów , żeby się poruszać , bo niestety ja jestem samochodziara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poczytałam Was i jest mi żal ogródka a mój balkon w daremnym punkcie jak mawia córa . A co do wspomnien to mnie też często bierze i wiesz gokja ja też mam niektore obrazy ciągle w pamięci A że chlopcy to bliżniaki to się działo oj działo. meg wytrzymaj do 31 maja to już nie długo:):). Meg pół matury już za Wami .A u mnie za oknami znów słonce deszcu nie widać . trochę popadało ale to za mało. Za to wieje bardzo zimny wiatr . Mój mąz śpi po nocce a ja nie mam z kim iśc na spacer . Córa uczy się na egzamin a chłopcy wybyli:):):). Ale pójdę sobie przynajmniej po loda bo mam ochotę. To narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad uroczysty poszedł sprytnie, kolacja i grill przygotowane, a ja już mam luz. żeby te nogi tak nie bolały, byłoby super.. Ale Meg wpadłabym na te Twoją komunie, tylko troszke dalekoooo... A wiesz 765, miałam taki moment ze bardzo chciałam mieć bliżniaki! z pewnością bylo zajefajnie. Oj jutro reż biegam od 7 rano, bo w ogóle mało kiedy mam wolne, chyba że w prtfelu... Ale skoro zaczął się sezon na grilla, czy używacie do marynaty octu balsmicznego? kosztuje co prawda więcej, ale nadaje zapach niesamowity.polecam, zresztą nie tylko do tego celu. Np, wczoraj, robiłam dorsza opiekanego, na patelni grillowej, albo zwykłej, albo upiec w piekarniku, pokroć na takie małe rybki, ułożyć w głębszym półmisku, przybrać według własnego gustu, i zalac galaretą przygotowaną z bulionu warzywnego pikantnie przyprawionego pieprzem białym, i lekko przykwasic tym octem. Oprcz smaku i aromatu, nadaje kolorek. Przekąska efektowna , lekka i niebanalna. Zjedli wszystko i nawet nie spróbowałam!!!! Miłego dobrego wypoczynku z rodzinką. narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie , jedna o lodach , druga o grillu , a ja na diecie , litości :( Ale octu balsamicznego też używam od wielu lat , bardzo lubię go z sałatą , wystarczy odrobina soli , cukru , oliwy i ten ocet , pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa, pomarzyc zawsze można, powachać, sprawić przyjemność głodomorom... u mnie to chyba skrzywienie zawodowe: najwiekszą przyjemność sprawia mi widok kogoś, kto wcina ze smakiem cos co właśnie przygotowałam, a ja raczej tylko sprawdzam smak i tak naprawde nie pamietam kiedy ostatnio przyzwoicie zjadłam normalny obiad, nawet jak ugotuje w domu, to dla rozrywki zjwdwm płatki kukurydziane z mlekiem. A na jakiej jesteś teraz diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałam zapytać, jak się robi te pyszczki kwiatuszki i inne bajerki? bo jakoś nie widzę takiej opcji..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokja , jestem na diecie mż z przewagą warzyw , ale nie gardzę gotowanym mięskiem i rybką :) Znaczki robi się tak : np. kwiatek - otwierasz nawias kwadratowy [ bez spacji wpisujesz słowo kwiatek , zamykasz nawias kwadratowy i jak naciśniesz wyślij wypowiedź , to się w twojej wypowiedzi pokaże kwiatek . Tak samo zrobisz ze słowem cześć - Meg mój mały w teście kompetencji po 3 klasie dostał 39 punktów na 40 , jestem z niego bardzo dumna , choć ten jeden błąd był tak potwornie głupi ,że też nie powinien się zdarzyć . Ale myślę ,że to dla zachowania równowagi psychicznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokja cd . serce ❤️ usta 👄 Ale buźki robi się inaczej , np. tak :) - dwukropek i nawias ) :( - dwukropek i nawias ( :D - dwukropek i D :P - dwukropek i P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokaj to musi być miłe patrzeć jak ktoś pałaszuje z smakiem moje danie :):):):), A co do grila to nie kuś ja nie mam warunkuch . Nawet znajomych z działkom:):):):), Zostaje mi elektryczny ale to nie ma klimatu. ale za to dziś będę miała mój ulubiony rosołek:):):. Już się gotuje A potem piernik z odpusty bo dzis u nas jest:). A WAm też po jednym dam nawet tym na diecie:);0. Tylko najpier musze iść po nie . To do popołudnia , acha mam podpowiedż postaw też tym Panią kawę . to jedyn z moich synów zaprasza panie na kawę bo czyta mi przez ramię. Więc do popołudnia bo intruż skale proszę zejż tylko coś sprawdzę\":):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________$$$$ _____________$ ______________$$ _________________________ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$___$$$$$$$$$$$$$$___$$$$$$ $$$$$$$$________________$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Tu obiecana kawa od syna a odemnie po pierniczku i cukiereczku z odpusty po 1 dla odchudzających się.Bo ja spałaszowaąłm kilka naście ale coż robić kiedy były moja ulubione odpustowe cukierki m Podaruję sobie kolację . Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobota i niedziela znowu w biegu. Egzamin zaliczony, zostaly tylko proby.,mąż skączył dzrzwi do kościola i zostal darczyńcą:). ba łagan w kuchni,został przesunięty na połowe tygodnia ,jutro( jak zrobi nowe meble do zabudowy kuchenki i piekarnika)montaż mebli. jeśli chodzi o moją diete to staram się jeść jak najmiej węglowodanów i i przestalam slodzić. waga narazie stoi ,ale najważniejsze że nic nie przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg gratuluje zdanego egzaminu :) Dla nas to pikus , ale dzieciaki przezywają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku...widzę że mam zaległości i to jakie miłe... ze smakiem wpierniczam tego pierniczka i wciągam kawe.... relaxik dzisiaj dla mnie ściśle wskazany! Byłam rano u pani reumatolog, obejrzała mnie ze wszystkich stron i wysłała na badania. Mówi, że fizykalnych zmian w moich stawach nie widać, a te wszystkie dotkliwe bóle mogą mieć związek z tarczycą, bo mam przebarwienia na kolanach. hmm... krew mi wziąli, dostałam parę nowych prochów i poczekam na wyniki. Sama nie rozumiem: skoro jest tak dobrze, to dlaczego tak boli?! hipohondria? histeria? iść do psychiatry? a to dla Was, dla każdej po 1 {kwiatek}{kwiatek}{kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokja zrób badania i dużo zdrowia:):):):):):D. Meg ale będziesz mieć super kuchnię i bedzie tak miło fajnie w tym wyremontowanym domku:):):):). A synowi gratulacje za zdany egzamin:):). U mnie dziś pada i jest zimno ale to dobrze bo dzeszczjest potrzebny. a mnie jest dziś tak dziwnie . Mąż znowu śpi ja się zastanawiam ile można spać. ??Chłopcy wybyli córka na próbie komuni na czas żeby w tym wieku już poszła do 1 komuni:):):):). śmieją się synowie . A ja że za każdym razem gdybym chciałam dawać jej prezent gdy pilnuje komuni to miała by już nie zła kolekcję:):):) bo przecież to zawsze 1. A było ich kilka. Sprzątac dziś tez nie muszę bo u mnie nie ma wody czyli wolne od zmywania bo leci nawet zimna brudna . i powinnam być zadowolona z lenistwa a jest mi żle . trudno nam dogodzić zawsze coś nie tak. Do jutra >Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####...........# .......##....,#..........#....//.....# ........###*.....#..........((......# ..........\'\'\'#................... ....# .............\'\'#......#...............# .................\'\'##;........#.....#, ......................#........\"##\"...#, ......................#....................#, ......................#.....#................#, ......................#.....#..................#, Słonik na szczęście dla WAS Mój syn mnie coś nauczył i moimi nowymi umiejętnościami się dzielę?? Teraz będę Wam coś miłego wklejać ?:):):):):)D:)D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też spadło 111 kropel deszczu!!! a teraz wyglądw na to, że w nocy trochę pomrozi. Trudno powiedzieć, ile można spać, zwykle niewiele sypiam, ale w tym tygodniu troszkę odrabiam zaległości, Zeby nie wpaść w pracocholizm. A że pierwsze komunie trwają, to dziś mielismy pielgrzymkowe dzieci ze szkoły integracyjnej na grillu: serducho się ściska, kiedy się wiszu jakie nieszczęścia dotykają niektórych i łza wzruszenia na widok tych zdrowych maluchów, które potrafią tak pieknie zajmować się chorymi kolegami. Do połowy czerwca będziemy mieć tłumy takich gości, będzie wesolo. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wpadam na hcwilkę ,bo mam urwanie glowy w pracy. mam nerwa i wyskiczylam zapalić!!!!!i zaklikać. Byłam przed pracą u syna na wywiadówce, wszystko ok tylko coraz więcej ( a wlściwie ciągle )robi błedy ortograficzne mimo że zna zasady, i to jego pismo:( Walczymy z tym od przedszkola:( dostałam numer do poradni, jutro zadzwonie podobno trzeba czekać długo na wizytę. to by było na tyle I jeszcze jesteśmy już po bioligi:) 765-->piękne wstawki:) gogja--> mam nadzieje że po nowych lekach poczujesz się lepiej:) jeszcze zaglądne a teraz zmykam poracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×