Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Cześć rówieśniczko! Z jakiego miesiąca jesteś,bo ja z sierpnia.We wtorek miałam 43 rocznicę urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Jakoś nie ma chętnych 43-latek do rozmowy.:-( Ja dzisiaj pierwszy raz od kilku dni usiadlam do klawiszy.Dzień i noc zajmowałam się swoją sunią.Miała bardzo ciężką operację a 24 sierpnia skończy 13 lat.To sporo jak na psa.Ale dziś już niebezpieczeństwo minęło i jestem cała happy.:-D Hej czy nie ma tu więcej 43-letnich kobitek?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem , tylko ,że nie mam za bardzo czasu dziś żeby pogadać , cieszę się że z twoim psiakiem już ok. Ja sama też jestem psiara , w moim domu zawsze były psy , teraz mamy owczarka niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane , do klawiatur , dopóki szkło kontaktowe się nie zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie , właściwie lubię prawie ! wszystkich ludzi . Witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szaleje w tej chwili burza , mam nadzieję , że nie stanie się nic z prądem , jak mam chwilę czasu , żeby posioedzieć przy komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:D Ja jestem rocznik 68,u mnie już po burzy tylko pomruczalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UF, wlaśnie pochłonelam sporą miske bakaliowych lodow,co nie pozostanie obojętne dla moich bioder, ale coż coś zacoś byly pyszne ,tylko dlaczegoza chwile przyjemności trzeba tyle odpokutować? Mężczyżni takich problemów nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby bakaliowe Grycana , moje ukochane , które jem w tej chwili i w związku z którymi od jutra sie odchudzam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuchi 🖐️ z Wrocławia Witam przy Piaście. No to tez nie zostaje obojętne, ale se pozwole na kilka nawet w końcu jutro na 2 gą zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze zaczyna się zaraz Szkło a ja mam komp w innym pokoju , ale piszcie , nareszcie coś się ruszyło , bedę tu doskakiwać żeby zobaczyć ile nas i co piszecie . A skąd jestesci , ja mieszkam niedaleko Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje były\"Snieżka\" ,ale też dobre:D Masz zamiar sie odchudzać od jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z 1963.Rok temu uśpiłam swojego 11-letniego owczarka.Moją miłość od szczeniaka.Myślałam ,że zwarjuje.Wylew i paraliż,ale świadomy do końca.To było straszne wydać taki wyrok na ukochanego.Życzę twojemu pupilkowi,aby cieszył się życiem i zdrowiem jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo współczuje, też mam już bardzo stareą suke u nas jest już 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorisa , w zeszłym roku uspilismy naszą suczkę , współczuję , meg oglądasz Szkło , nie przepadam za tą parą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,teraz reklamy. musze zaparzyć czerwoną herbate( sumienie mnie gryzie po tych ldach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam bo wrócił z pracy mój mąż , nie ma to jak własna firma !!! Do jutra - ja tu wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Daj znać kiedy można cię zastać, jutro mam wolne jestem cały dzień w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałam tego programu,ale zaraz włączę tv.U nas juz po deszczu,lało cały dzień.Zrobiło sie zimno.Jestem za Stargardu 30km od Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodów nie lubię,ale skończyłam jeść orzeszki pistacjowe i też mam wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocne podjadanie zawsze kończy się centymetrami w biodrach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszki zjadłam wczoraj:( Rano kac moralny, i postanowienie poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×