Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Witam , idę dziś na bal karnawałowy , szykuje sie a w międzyczasie latam po stronkach . Z Gosia Meg rozmawiałam na NK Talk - to takie gg na naszej klasie i wiem , że może nas tylko czytać a nie może nic napisać . Fajnie sie przez to gada , jak sobie uruchomicie , to kafee do pogadania nie będzie nam potzrbna :D Ja mam kupę roboty , bo u nas zakończenie semestru a co sie z tym wiąże , mnóstwo papierkowej roboty :( której nienawidzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamilkłam na trochę .Miał mnóstwo spraw i doły mnie wzięły . Ale przyrzekam że sie poprawię i nadrobie straty! CO u WAs ? macie ferie albo już po . Moji chłopcy mają ferie od poniedziałku a córka jutro ostatni egzamin na UŚ potem robi sobie tydzień wolnego i jedzie na rekolekcje.Teraz życzę WAM miłej nocki .I przyrzekam poprawę :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke sie o mnie dzialoo ostatnio...znaczy wiecejniż zwykle, troszke poróżowałam, wkońcu kiedyś trzeba. Słuchajcie, chyba pomyliłam kalendarze, czy na pewno u Was też już połowa lutego? z jednej strony, to zawsze bliżej wiosny, a za nia tęsknię... no i jeszcze wciągła mnie ostatnio maszyna do szycia, a to poważna konkurencja komputerka. więc rzucam hasło: niech ktoś stworzy kombinacje kompa z maszyna do szycia z zachowaniem wszystkich funkcji jednego i drugiego... w wersji dostępnej dla przecietnego zjadacza chleba bo na wielkie ekstrawagancje sobie nie pozwolę... hehe... co myslicie dziewczyny? a wramach dodatku jakas funkcja gastronomiczna mile widziana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypało Was? aż sie boję myśleć co będzie gdy ruszą roztopy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie zasypało ale mojego dostawcę internetu chyba tak.mam problemy > Gosiu gdzie odbyłąś tę podróż ? A co u WAS dziewczyny słychać? U kogo ferie są tak jak u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie są ferie!!! tylko juz nikt do szkoły nie chodzi!!! wyjeżdżałam na spotkanie urodzinowe z moją najstarszą córka. A teraz czas przypomnieć sobie o pływaniu, roztopy sie zaczęły baaardzo efektownie. A widziałyście kuchnię pozytywnie zakręconą? polecam, bardzo mi przypadła do gustu! jest między innymi na nk, oraz na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! miłej niedzieli . U mnie za oknem świeci słonko ale czy ciepło to nie wiem . Wczoraj byłam sobie na wycieczce w Ike-i było fajnie . kupiłam kilka pierdułek do kuchni.Takie co lubię .No i oczywiście nowy kubek bo mam bzika na tym punkcie. Dzieci się śmieja z mnie. A potem meble u Agaty .Tam było co oglądąć ale to bym musiała mieć dom a nie M3 . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :):D ❤️ Wróciłam dzis w południe i tak naprawdę to od dziś przydałyby mi sie ferie . :P Było super . nauczyłam się jeździc na nartach - syn też , tylko mąż nie dał się spacyfikowac , ale może w przyszłym roku go namówię . Potem kilka dni byłam u rodziców i miałam tam trochę roboty więc jestem wykonczona . Mam nadzieję ,że u was wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! OD dziś mam inne miejsce pracy .Zaczynam od nowa. jest mi smutno był to szmat mojego zycia w jednym miejscu ,Miłe i złe chwile. Ale trzeba zamknąć znów jakiś podrozdział .Mykam bo córa prosi o komp zanim wrócą chłopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu , jesli ty się cieszysz , to ja razem z tobą :) Życzę ci , aby ta praca spełniła twoje oczekiwania i żeby byla dla ciebie nowym , dobrym rozdziałem .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uNiK
Dlaczego cisza???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyko
Pamiętacie mnie jeszcze, tez z Wami rozmawiałam, gdzie się podziewacie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Zajrzaąłm tu dziś a tu dalej pustka .Brakuje mi tego pisania z WAMI BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×