Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nepomucyna

dlaczego czesc z was daje dzieciom takie imiona............

Polecane posty

bo tak mi sie podoba wogole moj maz nie jest polakiem i zdecydowalismy sie na takie a nie inne imię i wiem ze dziecko w pierwszej kolejnosci bedzie uczone jezyka angielskiego.z reszta po co ci tlumaczyc skoro i tak sie czepisz innej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahaahah
ty tez sie ucz angielskiego i spadaj na forum UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbbbbbb
poprostu rodzice chcą się tak nieoryginalnym imieniem dziecka samo dowartościowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahaahah
i wiem ze dziecko w pierwszej kolejnosci bedzie uczone jezyka angielskiego a skad to wiesz???????????? maz ci powiedział zarzadził!!!!!!!!!!!!! no to Polka z ciebie "zajebista"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na Teneryfie i nie szukam na umór jakiegos hiszpanskiego imienia bo inne dzieci maja.dam takie jakie mnie i mezowi sie podoba.dlaczego sie nie doczepilas tez tego ze dziecko ma inny kolor na suwaczku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie ludzie, którzy dają zagraniczne imiona dzieciom oglądają za dużo zagranicznych seriali:P mi tez sie podoba imie nicol czy kevin ale tylko w wydaniu zagranicznym, takie imie o wiele lepiej brzmi w ustach anglika czy amerykanina, my mamy bardzo twardą wymowe i u nas takie imiona brzmią po prostu dziwnie i nie ładnie... Pozatym w połączeniu z polskim nazwiskiem wychodzi prawdziwe dziwadło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahaahah
kolor??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? jaki kolor?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahaahah
faktycznie weneska ........ upssorryyy Venessa bedzie kakaowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac ze ZAZDROSC
przez was przemawia prostaczki jedne. Zal wam dupe sciska ze jej corka bedzie miala lepszy start za granica (bo taka prawda) czy co was gryzie??? Frustratki zasrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nazwij swoje dziecko jak chcesz i sie nie czepiaj.bo jesli nie masz sie na kim wyzyc dzis walnij glowa w sciane moze ci pomoze.nie mam powodow do siedzenia na UK bo nie mieszkam tam a wogole pusta jakas jestes...szkoda czasu na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co niedosyc ze pusta to jeszcze rasistka?a zebys wiedziala moja corcia bedzie mulatką.i co to tez ci przeszkadza.zazdroscia daleko nie zajdziesz kochana.a nie mam ochoty tlumaczyc ci dlaczego to a nie tamto i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahaahah
ty nie mieszkasz ale córka moze tak wyladowac tak tak zazdroszce jej strasznie ze urodzi murzyna och jak ja jje zazdroszce hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahaahah
hahahahahahahahahahahahahahah zadna filozofia puscic sie z murzynem ale ja sie brzydze wiec nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nepomucyna
9 luty tak mowia Pytanie kierowałam do matek mieszkaacych w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK SIE CZYTA HAHAHAHA
to nie do smiechu, raczej smutno,ze takie kobiety bywają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahaahah
smutne ze brzydze sie murzynów ?a co ja na to poradze ze oni mi smierdzą ? jak sie nie brzydzisz to tez sie z nim i bzykaj jak ta z lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z nim od 4 lat i jestem szczesliwa.i w dupie mam to ze na forum jest grono debilek zacofanych i pustych ze glowa boli ktore nie maja sie czego czepic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YAAGGIE
nepomucyna A WIECIE JAK ANGLOJEZYCZNI WYMAWIAJA NIEKTORE LITERY CZY ZESTAWY LITER ? MOZE PO TO ? po co ? po to by anglojezycznie mieli łatwiej no chyba ze mamusie juz szykuja w ten sposób dzieci na zlewozmywak MOZE TO TY MOGLABYS WYLACZNIE NA ZLEWOZMYWAK "SIE WYSZYKOWAC" TAK I W POLSCE JAK I DALEJ BO SKAD CI TO PRZYSZLO NA MYSL JESLI TAK NIE JEST? MOJA PRZYJACIOLKA TERAZ MIESZKA W SANTA MONICA I KIEDYS W POLSCE TO BYLA AGNIESZKA A TERAZ W S.M.TO JEST DIANA AGNIESZKA.NIGDY SIE NIE "SZYKOWALA" NA ZMYWAK WIESZ NAWET O TYM NIE MYSLALA .JEST PSYCHOLOGIEM I PRACUJE W SZKOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty tak mowia -nie denerwuj sie tak tymi ludzmi bo to jeszcze zaszkodzi dzidziusiowi;) pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyyyyyy
tam sa same psychole ktore mysla ze sa psychologami nikt normalnie tu zyjacy nie pojedzie do pracy za granice bo potrafi sobie tu zycie dobrze urzadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyyyyyy
murzyni zadbani???? chyba tylko babmo taki był oni normalnie smierdza miałam na roku dwoch asfaltów wiec wiem czym oni"pachna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makuunnnn
no ładnie Polki zachowuja się za granicą, byłem, widziałem, wstyd, a co do czarnoskórych to prawdopodobnie mają, och mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyyyyyy
mają!!!!!!!! i dlatego chyba poliki ich tak "wielbia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyyyyyy
9 luty tak mowia pamietaj ze mysisz zyrandol dobrze umocowac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama skorpionkow
moj maz jest Norwegiem i dlatego corki maja na imie Maya i Liv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyyyyyy
musisz* dla bezpieczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
czy ktos sie zorientował ze od polowy topik juz jest wogole nie na temat??? wiec jak nie na temat to nie wiem po co te wpisy? chyba nadmiar agresji.... Pewnie w kazdej z tych opinii jest ziarnko prawdy bo kazda z Was pisze o własnych lub zaslyszanych przez sebie doswiadczeniach a skora sa inne stad konfikt. Dajcie sobie spokoj przynajmniej z obrazaniem sie nawzajem bo to przecirz zenujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×