Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..szczęśliwa..

Dziewczyny ten masaż naprawde powiększa piersi !! Jestem zszokowana !!

Polecane posty

Gość ..szczęśliwa..

W ciagu miesiąca z miseczki A urosły na B. To dopiero miesiąc a juz widać efekty !! Jeśli bylyscie na topiku "Piersi jak powiększyć i ujędrnić" to wiecie o jaki masaż mi chodzi. Jestem szczęśliwa !! Nareszcie czuje sie dobrze bez biustonosza !! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..szczęśliwa..
Tak ten. Ja na początku w to nie wierzyłam ale masowałam. Myślalam że nie mam nic do stracenia. Ale to naprawde pomogło !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..szczęśliwa..
Około 100 dzienie na 1 pierś. Przeważnie przed snem, lub rano. To zalezy jak mi sie przypomni. Na początku robiłam wiecej, okolo 200 ale to tak przez pierwszy tydzien. 100 rano i 100 wieczorem :) Teraz ide sie pakować bo jutro wyjeżdżam :) Zajrze tu jeszcze wieczorem :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeewelinkaaa
wlasnie ja tez bym chciala tak pomoz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masujcie piersi od wewnętrznej strony ( z okolic pach) do środka. Najlepiej jakiś balsam do piersi ale ja używam zwykłego balsamu a juz ujędrniający Q10 z Nivea to wogóle rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba je masować pókolistmi ruchami, ale nie wyciągając skóry, lecz raczej przygniatajac, od środka klatki, w dół, a potem w góre -od zewnątrz spod pachy do środka. Pobudza się gruczoły i węzły chłonne pod pachą, i zagarnia w stronę piersi to co sie wydziela. Najlepiej jesli to robi twój partner. Wtedy zaczynaja pracować hormony jak u młodej dziewczyny i piersi rosną. Staja sie nabrzmiałe i jędrne, moga byc trochę bolesne, jak w czasie dojrzewania. Trzeba to jednak robic regularnie 100-300 razy, bo niestety kiedy się przestaje wracaja do swojej poprzedniej formy. Zakazane dla kobiet, które maja podejrzenie guzów ,cyst itp. !!!! Wypróbowałam- działa!!! Trzeba tylko być cierpliwą na początku, ale jak zaczna rosnąć to rosna do porządanej wielkości.Jest to stary sposób medycyny naturalnej. tak pisala Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłębek
hmmmmm.... ja próbowałam ale jakoś nie działa:( czy trzeba to robić codziennie? i cała pierś musi być przykryta ręką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a picie wody postarza
poważnie! na początku nie wierzyłem. ale piłem wodę przez miesiąc i... okazało się że po tym czasie byłem o jeden miesiąc starszy! niesamowite:) skąd się tacy ludzie biorą, którzy we wszystko wierzą? nie ma preparatów, i "domowych sposobów" na powiększanie/pomniejszanie piersi/penisów/palców u nóg itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu-lu
dziewczyny ja ma 36 lat,urodziłam 2 dzieci i jak byłam deska tak jestem. brałam tabletki na porost i miałam leciutko większe jak przed okresem. Te wszelkie masaże powodują może lepszy kształt tak jak i masaże nóg czy tyłka, jednak oprócz dobrej operacji plastycznej nic nie pomaga. Mam tyle koleżanek i ciągle na te tematy gadamy oraz kupujemy te gówna i testujemy. Nikomu nic nie dały,kilka koleżanek darowało sobie i powiększyły operacyjnie. Mają piekne naprawde piękne piersi, faceci nie odrózniają a w rodzinie powiedziały.że im po ciąży takie duże zostały. Wszyscy to łykają! Dziewczyny nie zawracajcie sobie głowy takimi pierdołami bo można nabawić sie poważnego schizo na tym punkcie, ja już takie mam.....a szkoda po podobno jestem taka piękna i seksowna itd,itp. a ja bym marzyła mieć rozmiar D - na głupotę nie ma lekarstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi z 0 na dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem bardzo sceptycznie nastawiona do tego, że można piersi powiększyć za pomocą masażu, kremu, czy tabletek. Moim zdaniem jeśli chcemy mieć większy biust to niestety trzeba się poddać jakiemuś zabiegowi, czy wybierzemy macrolane, czy tradycyjne implanty, wykonane z silikonu to już jest sprawa indywidualna, ale w żadne masaże, maseczki, czy kremy nie wierzę, żeby mogły powiększyć piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie to nie są bzdury, wręcz przeciwnie normalne naturalne powiększanie i tyle. Lekarze oczywiście skrytykują, bo jak masaż może powiększyć piersi itp, to samo jest z innymi naturalnymi sposobami. Z tym masażem to akurat autorka miała szczęście bo z reguły na efekty czeka się dużo dłużej. Dłużej ale warto, bo wasze piersi będą wyglądały lepiej, a do tego będą zdrowsze. Niektóre z was może zobaczą efekty tak samo szybko jak autorka, a że to nic nie kosztuje czemu nie spróbować. Jak jesteście zainteresowane to wejdźcie sobie na http://dyskretno.pl/jak-naturalnie-powiekszyc-biust/ i poczytajcie o masażu i innych naturalnych sposobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o na pewno nie zaszkodzi, ale ja miałam bardzo mały biust, dlatego zdecydowałam się na operację plastyczną u dra Osucha, powiem wam, że jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie piersi powiększył się po tabletkach, serio. Nie napiszę jakich żeby ktoś nie myślał, że reklama. Przestały się mieścić w staniku. Może nie tyle "urosły", co stały się pełniejsze, jak dopompowany balon. Brałam tabletki na ujędrnienie, bo mam duże, a jeszcze się powiększyły, ale nie przeszkadza mi to skoro są pełniejsze i ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
ja brałam kozieradkę, bardzo się powiększają, twardnieją, ale maiłam też bolesność, więc szybko zrezygnowałam. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się bierze kozieradke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 8.01.2016. Jakie bralas tabletki bo , mam 20 lat i moje piersi są rozmiaru B , i są takie zwisające , potrzebuje żeby były większe i jedrniejsze, kiedyś były ale się odchudzalam i się mniejsze staly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki Farmona NIvelazione. W aptece dość drogie, ale kupuję na all za 41 z przesyłką. Czytałam wiele o kozieradce, marzy mi się efekt właśnie twardszych piersi, ale po tym podobno pot strasznie śmierdzi, więc stawiam na czarnuszkę. Też tu o niej wiele czytałam tylko nie bardzo wiem jak pić, czy mielić czy nie. Już kupiłam, mam nadzieję, że będą jędrniejsze i właśnie twardsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre na ujędrnienie jest też chyba Bustello, zamierzam zacząć brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to ma być masaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dziewczyny w mojej klasie mają już piersi ja też bardzo bym chciała je mieć... Więc od dziś zaczynam... :) Ciekawa jestem jakie są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajną ofertę markowych kosmetyków znajdziesz w sklepie www.Coletia.eu Oni specjalizującą się w wyrobach amerykańskich, japońskich i azjatyckich. Mają bardzo dobre, unikalne preparaty pielęgnacyjne i kosmetyki do makijażu, których nie ma w żadnym innym sklepie w Polsce. Mam akurat problem małych piersi (trochę wstyd się przyznać). Przez sklep polecono mi krem powiększający biust i przyznam, że o jeden rozmiar mam do przodu po systematycznym stosowaniu. Według mnie krem też mocno ujędrnia piersi i nigdy lepiej się nie czułam w staniku. Ten ich krem powiększający biust zawiera w sobie, tzw. roślinny odpowiednik estrogenu. Można sobie zrobić naturalny efekt push – up :) Polecam, bo po prostu działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cuda nie wierzę, ale w niektóre kosmetyki tak. I tutaj zgadzam się z przedmówczynią. Mama Care jest całe cudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka aa l
wczoraj zaczęłam ten masaż tylko że na początku nie za bardzo wiedziałam jak, ale komentarze mi to ułatwiły. ogólnie mam 14 lat i mam małe piersi, aczkolwiek nie mam z tego powodu kompleksu, jak przeczytałam z niektórzy stosują "masaż" to mnie to zaciekawiło i postanowiłam spróbować, mam nadzieję że będą jakieś efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam rozmiar C, a teraz mam D, wszystko to zasługa mojego chłopaka - serio. Zauważyłam może po miesiącu czy dwóch ze są wyraźnie większe i pełniejsze (musiałam kupić nowe staniki, bo wszystkie które miałam były za małe :)) Także drogie Panie, polecam ten sposób - nikt tak wam nie pomoże jak własny mężczyzna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu

Najlepiej żeby zrobił ci to twoj partner. To nic trudnego w sumie. Na początku niech delikatnie  muska sutki i delikatnie trze dłonią spód piersi, następnie niech weźmie piersi w cała dłoń, konkretnie ale bez przemocy(!!) wymiętosi (tak żeby sprawiało to tobie i jemu przyjemność ) i na koncu—najważniejsze—ssanie sutków i jak największej powierzchni wokół nich. Jak zassie to może spróbować je delikatnie odciagnac od twojego ciała, tak jakby chciał żeby odczepiły mu się od ust nie przestawiając zasysać. Dziewczyna w niebo wzięta a biust po miesiącu w miarę regularnego cmokania jak konkretne pomarańcze  (lepiej nie robić tego codziennie, nawet po delikatnym cmokaniu sutki stają się bardzo wrażliwe ) myśle ze co 3 dzien wystarczy . Ja robie to mniej regularnie, ale efek jest MEGA 😎 jeżeli będzie to robił za mocno to poproś żeby zmniejszył intensywność . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BananowySong

no ja już kilka razu nawet słyszałam, że najlepiej jak mężczyzna masuje biust 😄 trzeba łączyć przyjemne z pożytecznym, więc od jakiegoś czasu się tym moim biustem zajmuję. Do tego najlepiej podchodzić chwilę po kapieli i posmarować biust dobrym kremem na ujędrnianie (ja mam frashe). do tego jeszcze robie ćwiczenia i tak po takich "zabiegach" myślę że 2-3 tygodnie i już widac pierwsze różnice 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×