Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chickylemoulin

Pękające naczynka - naturalne sposoby

Polecane posty

Gość gość
a nie lepiej dobry sposób?taki który usunie naczynka raz na zawsze? spróbuj laserowego zamykania naczynek w Laser 4 Studio Bydgoszcz ja tam robiłam i tym własnie sposobem o naczynkach dzisiaj nie ma mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiliaG
Nie zawsze naturalne sposoby sprawdzają się. Sama przez to przechodziłam – bardzo dbałam o skórę, starałam się regularnie kremować, łykałam tabletki na wzmocnienie i nic. Koniecznością było skorzystanie z lasera, bo naczynka były dla mnie dość nieprzyjemnym problemem. Po prostu wstydziłam się ich. A na twarzy miałam ich sporo. Zrobiłam zabieg http://laserline.pl/usuwanie-naczynek/ i wbrew temu, co pisano wcześniej, jestem już 5 miesięcy po nim a efekt dalej utrzymuje się. Także naczynka sa niewidoczne. Czasem lepiej skorzystać z lasera, niż ratować się naturalnymi sposobami, które nie u wszystkich przyniosą efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Emilia, też się zastanawiam nad zabiegiem na naczynka : ) Myślę, że to lepsze rozwiązanie na dłuższą metę. Słyszałam, że zabieg laserem Varilite jest bardzo dobry. Czy ktoś to może potwierdzić? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam okropne naczynka na płatkach nosa, zdecydowałam się na zabieg usuwania laserem, cena 150 zł za jeden zabieg, czy nie wiecie ile takich zabiegów jest konieczne, aby całkiem znikły? Zbieg będę mieć 4 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystynkay - tzreba wykonać całą serię, żeby efekt się utrzymał, bo widoczny będzie pewnie już po 1 razie. Ale naprawdę warto. Mam 37 lat i miałam tak okropne naczynka, że żaden puder ani korektor nie mógł ich przykryć. Jakby mi ktoś je cienkopisem czerwonym namalował.... Ale poczytałam w necie i poszłam na zabieg do kliniki doktora Michajłowskiego w Gdańsku i to była chyba najlepsza decyzja w moim życiu!! Jestem teraz po całej serii i choć się bałam że pieniądze wyrzucę w błoto to teraz będę chyba każdemu polecać :) Odmłodniałam normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyliczka76
Mi udało się zupełnie zlikwidować swoje pajączki :) poprzez delikatne masaże i varosin forte max, tylko ze ja w pierwszych dniach stosowałam go nawet po kilka razy dziennie! nakładałam grubą warstwę i kładłam się z nogami do góry na relaksik 8) trochę to trwało ale teraz mam piękne nogi na plaże :) mogę paradować w bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola88Wawa
ja miałam pękające naczynka na policzkach i okazało się, że to początku trądziku różowatego.. dobrze ze mam teraz dobry krem który pomaga w tym cierpieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze. TU będzie spam góownosroze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkucharczyk
Jak mi wyskoczyly naczynka na twarzy to umowilam sie na darmowa konsultacje (clinica cosmetologica na pewno taka oferuje, nie wiem jak inne kliniki) i zasugerowano mi, żeby zrobic sobie zabieg qwadro starem na punktowe miejsca. No i fakt, wszystko zeszlo mi bardzo ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×