Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basia...

Proszę podawać znak zodiaku Wasz i Partnera , pisząc czy Wam się układa czy nie.

Polecane posty

Gość 88Monka
a kto do Lwicy pasuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohohohohohohohohoh
a do pana lwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w horoskopach pisze ze uklad jest dobry, on jest glowa rodziny, raczek jest spokojny itd itd, nieprawda, nie wszystkie raczki sa takie cieple kluchy jak to w horoskopach pisze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byk, on skorpion, wzloty i upadki, ale miłość i wzajemne przyciąganie zawsze wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jednaaaa
ja skorpion on wodnik, w horoskopach pisza ze to sie nie uda, a my juz 3 lata razem i dobrze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfhfghghghgh
ja panna on blizniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcium pypcium
JA-LEW ON-BYK PROSZę NAPISZ COś O NAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Monka
Basia.. dziekuje no ale nie zgodze sie ze baran pasuje bylam w tym zwiaku póltora roku i zaliczam go do nie udanego..nie polecam zwiazku Lwica + baran no ale ludzie sa rózni i moze innym sie ułozy taki uklad..bo moj to byl jakis chory i zaborczy z jego strony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja panna, on panna. Cięzko, ale warto:D Prognozy są dla nas beznadziejne, ale jesteśmy ze sobą już 5 lat. Problem wtym, że jestesmy tacy sami i czasem trudno nam ze sobą wytrzymać. Bez siebie też nie potrafimy żyć. Nasz syn też panna. Niedługo dolączy do nas wodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igusia 27
ja ryba, on rak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arianko! Czyli rak z lwem jakoś daje radę? No, rzeczywiście w horoskopach pisze, ze te raczki to takie przytulanki, domatorzy ,troszkę niezdecydowani :) ale znam też osoby raki, bardzo przebojowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaXX
ja ryba, on panna - to chyba niezbyt, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu w horoskopach pisze ze odmienne temperamenty ze ja jestem spokojna on przebojowy, a tu dwa trafily na siebie dwa podobne charakterki i bywa roznie, najwazniejsze ze jest wzajemna fascynacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radziłabym Ci droga dziecino Ariane poszukać jak poprawnie pod względem gramatycznym, stylistycznym, tudziez ortograficznym pisać:) ja tu jestem od krytykowania -jasne? i bedę wchodzic gdzie zechcę i co zechcę pisać🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ss..
monika napisz jaka masz ta panne? ja strzelec on panna ale jeszcze nie jestesmy razem:P dlatego chcialam zapytac czy warto wiazac sie z panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcium pypcium
BASIU!!! A mnie pominęłaś??? JA-LEW ON-BYK PROSZę NAPISZ COś O NAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igusia 27
No źle nie jest .. :) nie mam się do czego przyczepić, za duzo :) Dzięki! P.S. jak masz coś do dodania, to chetnie poczytam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiekę wszystkim
aż mordę wykrzywia jestem z Tobą.... co za próżne dziewuchy tu siedzą!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcium pypcium: juz mówie: oboje kładziecie nacisk na materialna stronę życia . nic Was tak nie zadowala jak pięknie urządzony dom, w którym razem mieszkacie. Oprócz wyposażenia ważne jest ciepło domowego ogniska, oboje bowiem lubicie wspólne wieczory :) co do seksu-oboje go uwielbiacie, musisz jednak mieć na uwadze ,że Byki obu płci powoli się rozpedzają w seksie, więc trzeba dac czas na rozgrzanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storki
ja baran on lew - 2 ognie, bywaja czasem wojenki ale sie ogolnie dogadujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcium pypcium
BASIU WSZYSTKO SIę ZGADZA W 100% HE HE!!!! KURCZę...A NIGDY NIE WIERZYłAM W HOROSKOPY! DZIęKUJę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakręcona XX niestety, ryba z panną słabo sie dogada.Ryba buja w obłokach, marzy , bardziej czuje niż myśli, a panna wszystko chce rozwiązać logicznie. Panna będzie trochę rybką pomiatać, nie doceni jej, lubi krytykować, a rybkę łatwo urazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×