Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hienaaaak

Potrafie doproowadzic meza reka do orgazmu, ustami nie.. co zrobic??

Polecane posty

Gość hienaaaak

Jestesmy dopiero rok po slubie... na pieszczoty ustami zdecydowalam sie nie dawno... i na poczatku raz jedyny udalo mi sie swojego partnera doprowadzic do wytrysku podczas pieszczot ustami, natomiast gdy pieszcze go reka, doprowadzam go zawsze....a mimo wszystko wiem ze pieszczoty ustami lubi bardziej - dlatego chcialabym mu sprawiac przyjemnosc do konca ustami, co robic by mial wytrysk?? jakies rady?? hmm prosze o powazne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
kurde ja też nie potrafię doprowadzic mojego faceta ustami do orgazmu :( za to rączkę mam sprytną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz..
usta sa delikatniejsze i mimo iz jest im ponoc przyjemniej gdy robimy to ustami to jednak wolniej dochodza ..dlatego ja robie naprzemian .. gdy widze ze jest mu juz dlugo przyjemnie ale nic sie dalej nie dzieje to znwou dzialam raczka a gdy juz prawie dochodzi pieszcze ustami - mowi ze ma nieziemski orgazm - sprobujcie :))) im to i tak bez roznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
niech no ino ten mój przyjedzie to wypróbuję :D dzięki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienaaaak
no moze to na zmiane i by podziałalo:) hehe w takim razie niedlugo sprobuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
a wsuwacie głęboko do buzi czy raczej pieścicie ''końcóweczkę'' ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienaaaak
no wlasnie... ja jakos nie moge sie poniesc za tym co robie... zawsze jakos no.. mimo wszystko sie krepuje, a jak wiem ze moze sobie zerkac na to co robie to juz w ogole... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienaaaak
moj lubie gleboko, wiem o tym bo mi powiedzial albo czesto mowi bym wziela glebiej , tzn prosi, nie rzada..zeby nie bylo.. z tym ze no.... jak wezme glebiej to mam odruchy wymiotne, i w oczach lzy, tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
hehhehhe mam to samo :) jak wsune głęboko to język mi się '' cofa'' tak jak do wymiotów hehheheh oj my kobitki to mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz..
roznie - zazawyczaj naprzemian .jakos nie zauwazylam zeby bylo mu szczegolnie przyjemnie gdy jest gleboko wiec tylko czasem tak robie - rowniez ze wzgledow - ze tak to nazwe - wymiotnych ;) tzn bez przesady ale nie jest to az takie fajne i przyjemne dla nas ,prawda?;) ja kiedys tez sie krepowalam , a bo patrzy i moze cos jest nie tak ..teraz wiem ze patrzy bo go to bardzo podnieca i po prostu lubi na mnie wtedy patrzec ,szczegolnie gdy jestem nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa_ja
hienaaak niestety mam to samo, a wiem, ze jemu jest wtedy najlepiej, probuje z tym walczyc, ale nie jest latwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
a mi trysnął ostatnio na buzię, obok ust i pocałował mnie potem smakując przy tym swojej spermy . Alez mnie to podnieciło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienaaaak
no wlasnie wlasnie... my kobietki jednak potrafimy sie poswiecic dla tych swoich mezczyzn... - mowie o tym glebokim wsadzaniu do buzki.. niestety te odruchy nie sa mile.. no moj mowi tak samo ze jego to podnieca , lecz ja nie mam swobody ruchow.. bo gdy go caluje i przy tym raczka robie mu dobrze to wiem ze nie patrzy.. a robie mu dobrze.. hmm a poweidzcie mi, wiem to pytanie moze wydac sie glupie i za bardzo intymne jest ale... jak juz doprowadzicie go do wytrysku to nie przestajecie go piescic?? bo ja czekam az sie do konca wystrzela, ale cala jestem w spermie, choc staram sie byc jak najmniej.. tzn no bez przesady, nie cala.. ale troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa_ja
probowalam juz chyba wszystkiego a i tak nie potrafie go doprowadzic do konca :( podejrzewam, ze on sie albo wstydzi, albo nie chce mnie na to narazac..., no moze nie wsadzilam mu palca w tylek (podobno jest to dla faceta bardzo przyjemne) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienaaaak
wstydzi??? nie no, uwazam ze by sie nie powstrzymywal.... wydaje mi sie ze pieszczot ustami trzeba sie nauczyc.... cwiczyc cwiczyc i moze w koncu.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa_ja
przyznam ze mialam duze opory zanim zaczelam go tak piescic, ale nie dlatego ze mi sie nie podoba, a balam sie co on o mnie pomysli, ale przeciez nie ma problemu, bo wtedy to malo mysli :P oj tak cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc, trening czyni mistrza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienaaaak
a wlasnie, co czujecie podczas tych pieszczot?? na was tez to dziala??? bo powiem wam szczerze, ze mi sie podoba to tylko dlatego bo wiem ze mojemu kochanemu jest dobrze... sama przy tym ze tak powiem "mrucze" by wiedzial ze i mi sie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
sprawia mi przyjemnosc myśl, że Jemu jest dobrze :) a brałyście kiedyś peniska między piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa_ja
oj dziala :P zwlaszcza jak czuje ze jemu jest dobrze :) to pewnie ta babska psychika i chec obdarowywania miloscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienaaaak
do no ja tez.. hehe widze ze my w wielu przypadkach mamy podobnie;) ja nie braam miedzy biust, ale wszystko przede mna, bo wiem ze moj ma na to ochotke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa_ja
no ja tez - ja nie probowalam, i co wtedy? a w jakiej pozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
a jeśli chodzi o te pieszczoty to też pieszczę Go aż się wystrzela do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on-wawa
Starajcie się pieścić czubkiem języka- okrężnymi ruchami) sam koniec penisa (cewkę moczową), a drugą ręką, delikatnie jądra, dobrze też jak jesteście nagie i rozkraczycie wtedy nogi żeby było widać cały srom, bardzo podnica przesuwanie penisem po oczach, nosie i piersiach oraz lizanie go na całej długości, nie ma cudów efekt murowany....mozna też robić t o w pozycji 6x9, kiedy można widzieć cipkę z bliska i włożyć język w dziurkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa_ja
tak sie zastanawialam skad wiecie, ze mial orgazm? bo podobno moze byc wytrysk bez orgazmu i orgazm bez wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa_ja
tak się tez zastanawiam...czy mozna też wysikac sie nie sikając ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
ja leże na plecach, facet klęczy okrakiem nade mną ;) mam duże piersi ( D ) i myślałam że to bedzie fajnie dla Niego tak między piersiami ale powiem Wam szczerze ze to jakoś tak dziwnie jest :D nic specjalnego ani dla mnie ani dla Niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa_ja
do powyzszego? a mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa_ja
ale ja jestem madra...:) teraz będę jeść nie jedząc,spalaz otwartymi oczami i masturbowac sie uzywając tylko lustra i wzroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa_ja
dobrze sie bawisz podszywaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
aaa_ja - nie zwracaj na tego głupka uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×