Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hienaaaak

Potrafie doproowadzic meza reka do orgazmu, ustami nie.. co zrobic??

Polecane posty

Gość hienaaaak
wlasnie to lizanie na caej dlugosci jest ok, wiem ze dziala;) delikatne ssanie tez ok;) jaderka tez pieszcze.. hehe... hmmm... ustami robie tez takie ruchy jak raczka tj gora dol... z tym ze no.. jak za dlugo nie widze efektow to i mi sie starac dalej nie chce;) ale jak widze, to oj oj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ok nie bede, pewnie jakis dzieciak podnieca sie czytajac, albo zazdrosci, ze nie ma tak dobrze, jak nasi panowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a spróbujcie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
nienawidze podszywaczy, odkad dawno temu na festiwalu piosenki pielgrzymkowej w Wawolnicy taki jeden podszyl sie pod moja matke i to dosyc mocno,to efekt uboczny mozecie podziwiac dzis na kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a spróbujcie tak...
otóż zajmij się jego jajeczkami językiem lub ustami przy czym rączką zajmij się penisem efekt murowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracajac do orgazmu to skad wiecie? bo jak ja mam, to moj ukochany raczej nie ma watpliwosci, ale po nim nic nie widac :( Pytalam sie go czy ma i powiedzial, ze jest ok, ale mnie to potwornie meczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy kobitki
co czujecie podczas orgazmu??? intensywny???? bo moja kobieta ma czasem tak wielki ze w pewnym momencie kaze mi przestac, a ja mysle ze cos jest nie tak:( a ona zapewnia ze wszystko ok, ale nie moze sie przemoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
aaa_ja - hehehheh no co , biedak sam musi sobie dostarczac przyjemności :D a przypomniało mi się, próbowałyscie tak ze leżycie na brzuchu a partner jezdzi peniskiem pomiędzy pośladkami , takie same ruchy jak przy stosunku ;) My tak ostatnio zrobiliśmy i Ukochany miał super wystrzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
ja strzelił to ho ho ho...zakleił oko tatusiowi który na spodgladał zza łózka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
jeśli chodzi o orgazm to widac i słychac to u mojego kochanego :) wiecie o co mi chodzi, takie fajne minki i jęki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienaaak
my tak nie probowalismy... ehehe ale wydaje sie dosc fajne... ale hmmm co..odchylil posladki, wlozyl penisa miedzy nie i dalej...??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a wy - a jak ja piescisz? bo ja mam tylko przy pobudzeniu lechtaczki i jak juz dojde, to tez nie chce zeby dalej mnie piescil bo wtedy to juz boli no ja tez - toz to ja chyba jakas zacofana jestem :( albo zbyt malo pomyslowa :P no i najwieksza moja wada, wstydze sie rozmawiac z nim o seksie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
no między pośladki i przód- tył , przód- tył :) naprawde fajnie tak jest , polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy
palcami draznie jej lechtaczke... mowi ze jest super, zreszta slysze to i widze po jej mince... natomiast jest moment kiedy zaciska mi palce miedzy udami.. i nie chce dalej.. mowi ze to jest tak silne ze nie moze sie przemoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
a wy - no bo w trakcie ograzmu łechtaczka staje się mega wrazliwa i dalsze pobudzanie jej palcami jest bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy
pytalem czy ja boli, odpowiedziala ze nie, mowi ze to jest takie silne uczucie ale przyjemne, z tym ze dalej nie moze sie przemoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
a wy , skoro jest Jej przyjemnie to nie staraj się niczego zmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy - ale ma orgazm, czy nie? jezei ma to juz odpowiedzialam, a jezeli nie to musisz byc bardziej delikatny, mozesz tez zejsc ciut nizej i piescic obszar miedzy lechtaczka, a wejsciem do pochwy i co najwazniejsze jak najrzadziej zmieniac tempo, czy rodzaj ruchu, bo ja to wtedy rozprasza i wybija z rytmu, i bron boze nie wolno okazac Ci zniecierpliwienia, bo ja to calkowicie zniecheci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy
no mowi ze odczuwa rozkosz, orgazm.... nie mowi ze ja boli... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
a wy - to ja nie widzę problemu :) nie zamartwiaj się niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy - to moze Ty nam cos teraz podrzucisz? czym moglybysmy zaszokowac i doprowadzic do szalenstwa naszych panow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
aaa_ja - oo brawo :) a wy - podpowiedz nam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochacie sie z otwartymi oczami? ja jakos nie potrafie, rozprasza mnie to, pozbawia \"czucia\" innymi zmyslami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
z zamkniętymi ale czasami lubie sobie zerknąc na całą akcję ;) no i do szału doprowadza mnie widok jak On we mnie wchodzi i wychodzi cały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedzial sie i sobie poszedl :P chyba nam nie pomoze :( a szkoda, bo chcialam niespodzianke jakas przyszykowac, bo jutro ma urodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
aaa_ja - a to cham z niego , sam pomocy potrzebuje a Nam to doradzic nie chciał :) a może jakis erotyczny striptize jako prezent ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba odpada :( nie czuje sie zbyt atrakcyjnie :( po 2 ciazach \"troszke\" mi zostalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×