Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aGuSia150

Schudłam 3 kg w 5 dni...

Polecane posty

Gość guess
Haha SUUUPER! Studiuje, pracuje, zyje :)) - 7 lat jestem tu :) Moze sie znamy :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam część tekstu , który mi poleciłaś mushellka- rozjaśniło mi się w głowie- dzięki. Teraz już wiem dlaczego pijąc białkowe koktajle i pilnując diety można schudnąć. Jestem pełna zapału do dalszej pracy nad wagą! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarii
Witam was ! Ja schudłam 14kg w 2 miesiące, po raz pierwszy tyle osiągnełam. Zawsze miałam problemy z nadwagą gdyż mam nieciekawą przemianę materii i do tego kocham słodycze :| Zawzięłam się strasznie i w koncu się udało. Startowałam z wagą 67kg ( :| ) i ważyłam już 53kg, pomimo że obiecałam sobie iż wywalcze tą upragnioną 50-tkę, no ale niestety, lecz mysle iż wynik 53 jest dobry. Niestety nie wszystko jest takie piękne, to prawda że jezeli nie bedziemy się pilnować waga szybko powroci, zwłaszcza jeśli ktoś ma duze tendencje do tycia jak ja. Po zakonczeniu odchudzania miesiąc bylo w porządku i waga stała w miejscu, ale ostatnio za duzo sobie pozwalałam :( i prawie 4kg do przodu ... więc waże 56-57kg (podkreśle ze przy wzroście 160cm). Nadal chce dążyć to kochanej 50-tki ale jak narazie chciałabym zrzucić jakies 5 kg i mam na to 25 dni bo wyjezdzam. Brakuje mi motywacji ogólnej i jakos mi zapał minął. Od dzisiaj znów zaczynam i mam nadzieje że się uda osiągnac 50, lub przynajmniej wrócić do okolic 52-53 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rexon
Schudłem tyle samo w tym samym czasie,lecz innym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapanga
dziewczyny! pomozcie! jak mozna zrzucic zbedne boczki tzw. 'szpyrke' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiannaaa
Laski, czy jak schudłam 2kg w 5dni to woda? Dużo się ruszyłam, nie jadłam slodyczy, ani nic niezdrowego i nie jadlam kolacji. Ostatni posiłek o 16-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam takiej mega biegunki,że zaraz po..ważyłam 3 kg mniej od jutra robię dzień głodówki polecam wam oczyścić jelita z tego brudu i dopiero dietę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałam Foreverslim i faktycznie pod względem skuteczności to moim zdaniem jest to jeden z najlepszych tego rodzaju środków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×