Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka730

kocha mnie ale nie chce byc ze mna

Polecane posty

Gość jego zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmazik
właśnie parę dni temu też to usłyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmazik
życie toczy sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, nie ma to jak faceci, Oni są poprostu nienormalni, ja natomiast usłyszałam pół roku temu \"kocham Cie bardzo i wiem że z wzajemnością , ale nie ma nic poza tym\" po 3 latach wspaniałego, niemalże idealnego związku!!! Także rozumiem Cie bardzo dobrze i szlag mnie trafia jak słysze że nie tylko mnie coś takiego spotkało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moim zdaniem zbyt słabo Cię kocha skoro się rozstajecie i poprostu szuka urozmaicenia. Może i Cię kocha, ale potrzebuje jakiejś odmiany i albo pozaluje swojej decyzji, albo i nie. Wiem cos o tym, bo sama rozstalam sie z facetem po 6 latach i tez mowił mi, że mnie kocha, ale było widocznie jakies ale.... :) Głowa do góry nie ten to nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli juz Cię nie kocha, niestety. To, że mówi to nic nie znaczy, powiedzieć można wszystko. Ppopatrz na czyny, one mówią prawdę - samo życie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakimałka
Dziewczyno, zejdź na ziemię i zacznij myśleć. Facet nie kochał cię, a jak się mu znudziłąś to puścił taki słodzący test ... bo oni lubią po zerwaniu poswawolić sobie za friko od czasu do czasu, a naiwne idą na ten okazjonalny seks myśląć jeśłi poewiedział, żę kocha to moze i wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×