Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariane84

straciłam apetyt

Polecane posty

szkoda byloby Ciebie na psychiatryk:) cycusie urosna nie martw sie, pewnie pisali Ci tu o ciazach itd, to prawda jestes mloda jeszcze moze sie wiele zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadziejnaOsobaPopieprzona
ale wzrost juz raczej nie ? prawda? lekam sie o kazdy dodatkowy milimetr to jest tez taka moja mała wariacja która w niektóryh momentach zycia osiaga monumentalne rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies slyszalam ze czlowiek moze rosnac do 20 roku zycia, albo cos kolo tego bardzo wysokich masz rodzicow/??bo zapewne odziedziczylas ten wzrost po kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadziejnaOsobaPopieprzona
dosyc wysokich mama 170 tata 182 :o ja już lece spac tak więc 🖐️ i kulaj też 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca-jaaa
wzrost: 171 waga:52 wymiary: 85:68:87 jestem za gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze z Beznadziejnej fajna laska, inteligentna, tylko taki wiek musi sobie troszke ponarzekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulaj zeby tylko zrzedliwa:D non stop sie buntowalam ,ciezko bylo ze mna wytrzymac, a ona podejrzewam ze jest inteligentna i za duzo zadaje sobie pytań błądzi dziewcze, ale ma jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak chce a tu zrzędliwosc nie chce odejsc a naprawdę się staram, jak bym mędziła na całą gębę to bylabym drugą beznadziejna a kafe by eksplodowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm chyba nie jest az tak źle bo do tej pory nie zauwazylam zebys przynudzala, zrzedzila itd:) kazdy ma swoje wady taka wada dla mnie jest calkowicie nieszkodliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo się powstrzymuje albo obracam wszystko w żart z drugiej strony jakbym miała cały czas zrzędzić to by mi się szybko znudziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytam sobie o ascendentach, horoskopach itd:D ale niedlugo zmoży mnie sen i pojde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×