Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fan serwisu Fotka.pl

*** NAJPIĘKNIEJSZA I NAJSEKSOWNIEJSZA PANNA NA FOTCE !!! ***

Polecane posty

Gość kaalinkaa
tak sie podnieciłaś, że teraz to juz jestem w 100% pewna ze miałaś go pierwszy raz w ręku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
Podniecilam się nie mniej niż Ty teraz ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaalinkaa
tak sie składa ze ja wcale nie musze "chcieć błyszczeć".. przy tobie to każdy błyszczy.. każdy.. i skoncz sie juz angazować tak w tą dyskusje bo naprawde ręce opadają.. nawet jak sie starasz to ci nie wychodzi " zabłyszczec"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuczittoChanelko
Odpuście już sobie. Skoro umieszczacie takie zdjęcia w internecie dla opinii to liczcie się z tym, że każdy ma własne zdanie, a odpieranie ataków kiepsko wam wychodzi bo jedziecie same po sobie cytat:"hmmm jak na tak aż "prze inteligentną" osobę dość dziwny sposób na odpczynek dla mnie to dość dziecinne i żałosne, ale cóż ... " nie nasuwa się wam na myśl, że robicie tak samo zaprzeczając swojej inteligencji a jeśli to nie jest dla was odpoczynek to co? Wytężone myślenie? Wszyscy mogą oglądać wasz profil i komentować po to dałyście zdjęcia i opisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
Sama się angazujesz ;] Dziewuchooo ! hihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
a forum jest po to by sie na nim wypowiadać !!!A po drugie to nie bedziesz nam mowil co mamy robic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W swoim opisie, w co lubię ma napisane \"moją kochaniutka suczke Dagmarke ;*;*;* moja niuniaaa ohhhh ! mój skarb piękniusi ! ohhh !!\" - myślałam że chodzi jej o psa i już uznałam ją za nieźle szurnientą, że fotki swojej \"suczki dagmarki\" umieszcza na otce. Wiem, wiem, jestem nienormalna ale to chyba zmęczenie tak na mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z fotki zrobily wlasnie prosty trik marketingowy ( wiele wskazuje na to ze podswiadomie nie zdajac sobie sprawy co czynia) zalozyly temacik , ba dwa temaciki i w mysl zasady kazda reklama nawet anty jest reklama , tylko moje drogie panie skoro jestescie takie swietne i nie narzekacie na brak zainteresowania itp po co wklejacie kolejne fotki na rozlicznych forach? ehhhhhhh mi sie kojarza wasze zdjecia z jednym \" Flaga na łeb i za ojczyzne\" :D i nic nie mowcie przy okazji.:D pozdrawiam papapapapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
zegnam podlotkow :)))) lalallalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii...
Dobra dziewczynki idźcie się zająć swoimi sprawami bo ta dyskusja robi się już nudna......poudawajcie wielce piękne cudowne i inteligentne gdzie indziej bo tu nikt wam niestety nie uwierzy a jedynie się skompromitujecie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczitta
Oczywiście, że jestem przygotowana na różne opinie które mogą pojawić się odnośnie moich zdjęć ... ale po to jest własnie fotka, a nie jakieś żałosne forum :) ale cóż ... kończe pisanie tutaj ponieważ widzę, że nie ma to końca i niektóre osoby przy tym nakręcają się :) więc powodzenia :] i miłej zabawy :) a jeśli znajdą się jakieś nieco odważniejsze osoby, to zapraszam o wyrażenie swojej opinii na moim profilu: suczitta.fotka.pl :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
Ciii......... jaka Ty inteligentna ........... hahahahahhahahahahhahahahahaha "Ciii..." idę, bo tylko satysfakcje sprawiam wam ze odpisuje.... Ale piszcie dalej, nie krępujcie się !!! hihiihihi busssiam wass podlotecccki ;******** buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaalinkaa
no dobra panno weszłas tu zeby "odpierac atak" mimo tego że :nie zalezy ci na opinii ludzi ktorzy cie nie znaja" ( w cudzysłowie cytuje twoje słowa tak dla jasnosci bo ciezko ci idzie myslenie).. morał tej historii jest taki,że przeczysz sama sobie ( co z reszta zauwazyła przedmowczyni) a co za tym idzie.. potwierdzasz jaka jestes pusta.. i nikt sie nie musi doszukiwać.. wniosek nasuwa się sam po przeczytaniu twoich wypowiedzi. a tym czasem skonczyłam dyskusje.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe obie bylyscie juz
bochaterkami f23 wszystkie stooleje sobie pod was zjechaly a potem daly wam 1 :) akcje powtorzymy napewno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do----> puszczam - ale nie sie Ja też myślałam,że to chodzi o psa, w sensie o suczkę Ale jak weszłam na podany link to dopiero zmieniłam zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
a teraz ide mojemu tacie zrobic tradycyjnego lodzika na noc... buziol suczitta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczitta
potwierdzam - twoj tata ma fajnego peniska, ale mojemu tacie nie doruwnuje... ja lubie jak mi tatus w annuska wchodzi mmmmm buziolki chanelko :*************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczitta
potwierdzam - twoj tata ma fajnego peniska, ale mojemu tacie nie doruwnuje... ja lubie jak mi tatus w annuska wchodzi mmmmm buziolki chanelko :*************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczitta
tak tak piszcie sobie jako my :] jedyne co powiem ... ŻAŁOSNE!!!!!!!!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii...
Czyżbyśmy wygrali wojne z zadufanymi w sobie pustaczkami czy mi się zdaje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczitta
potwierdzam - twoj tata ma fajnego peniska, ale mojemu tacie nie doruwnuje... ja lubie jak mi tatus w annuska wchodzi mmmmm buziolki chanelko :***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
od dzis nie pozwole ci lizac bilencji mojego taty :P no chyba, ze bede mogla oblizac palke twojego owczarka niemieckiego... pamietasz suczittko jak mialysmy 13 lat i ruchal nas pse jak sre? ale bylo fajnie ty mu jadlas kupe, a ja robilam lodzika mmmm jak ja lubie lodziki... chlopcy piszcie na fotce do mnie jesli chcecie miec zrobionego lodzika z polykiem buziolki :*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
od dzis nie pozwole ci lizac bilencji mojego taty :P no chyba, ze bede mogla oblizac palke twojego owczarka niemieckiego... pamietasz suczittko jak mialysmy 13 lat i ruchal nas pse jak sre? ale bylo fajnie ty mu jadlas kupe, a ja robilam lodzika mmmm jak ja lubie lodziki... chlopcy piszcie na fotce do mnie jesli chcecie miec zrobionego lodzika z polykiem buziolki :*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkim osobą
:D:D:D masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkim osobą
tylko niech laski nie mowia ze sie nie przejmuja skoro na wlasmym profilu musiala wspomnieć o topiku na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPROSTU RYCZE ZE ŚMIECHU : Co lubię moją kochaniutka suczke Dagmarke ;*;*;* moja niuniaaa ohhhh ! mój skarb piękniusi ! ohhh !! www.suczitta.fotka.pl szybkie samochody, adrenalina gwarantowana tipsy make-up ciuszki od Versace, Dolce & Gabanna , Diora, Prady , Roberta Cavalliego :) ;*;*;*;*;*;*;*;*;*C H A N E L ;*;*;*;*;*;*;*;*;*;* opalonych przystojniaków ze sweet cialkiem ... mmm ... hoot ! slodkie esemeski od slodziaków mych ! wizyty u kosmetyczki, solarium i te inne bajerki upiekszające :) hihihi buziooolki, te takie sweet niach, niach !! :D muaaah duzioooo jeszcze tego :)) buzioleczki od chanel ;*;**;*;* muaaaa Trwa usuwanie opisu... Czego nie lubię plakać.... :( gdy mi śmutno jest :( kiedy moja Dagmarka jest na mnie zla :(( ajjć to bolii :( jezdzic autobusami, tramwajami.... wrrr ... zazdrośnic jednych noo !! Ojj szkoda tam pisac i tracic czas na to co zle !! :) hihiih buziaaaaam Trwa usuwanie opisu... Wymarzony partner Samotna i to tak strashnie :((( Nio, ale może mnie jakis przystojniak przygarnie?! :) buziooolki dla sweet panów ;*** muahhhh ;*********** Trwa usuwanie opisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii...
Oj suczittka przeczy sama sobie pisząc o tym na fotce skoro to jej nie interesuje ....głupia kurwa..:P ..aż mi jej żal....hehehe ...jest taka ŻAŁOSNA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczybroh
ale zaruchać można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronx
cycki ma super wybredny !figura tez niezla ale obawiam sie ze niz w glowie ale co tam nie mozna miec wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×