Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fan serwisu Fotka.pl

*** NAJPIĘKNIEJSZA I NAJSEKSOWNIEJSZA PANNA NA FOTCE !!! ***

Polecane posty

Gość HotChanel88
No prosze nawet analfabeci tu się wypowiadają :)) Suczitkooo znasz taki wyraz jak "zigac" bo ja nie bardzo....hahahah... A wracając do "LO" !! Dagmaroo trzeba zadzwonic do ministra edukacji i podsunąc mu ten niezwykly pomysł o stworzeniu Liceum Ogolnoksztalcącego o profilu kosmetycznym !! hahaha niezwykle polączenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
Niektorzy tu wręcz blyszczą inteligencją !! A to pech! musialam gdzieś przeoczyć ten moment w życiu w którym jak to pewna błyskotliwa osoba zasugerowała, ze mam doczynienia z "drutami" ... Coś nieprzypominam sobie! buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny nie przejmujcie się
To jest tak: żadna z osób, które mówią coś złego o Waszej urodzie nie wklei własnych zdjęć na Fotkę - bo miałyby niższą średnią od Was i byłoby im głupio. Jedyne, co mogą, to płakać z bezsilności i patrząc na Wasze fotki, uświadamiające im ich własną brzydotę, wypisywać te wszystkie negatywne komentarze i twierdzić, że facetom też się nie podobacie. Tyle, że Wasze ocenki pokazują dobitnie, że jednak się podobacie... Ale co tam, faceci nie mają gustu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczitta
Oczywiści, że zdana :] osoby oceniające drugą osobę po wyglądzie świadczy o płytkości i o samoograniczającym się umyśle. Czy osoba, która bardziej o siebie dba czy tak jak dziewczyna maluje się i lubi dobrze wyglądać, musi być zaraz pustą dziewczynką ? nie sądzę :) gdybyście chociaż próbowali wymienić z nia kilka zdań, bo nie mówię, że poznać bo przez fotkę to nie realne;) wydaje mi, się że jednak zmienilibyście zdanie :))) ale skoro lubicie takie zabawy ... ;) ale chciałaby zobaczyć nie jedną osobę która tutaj pisze;) bo nawet nie potraficie podać swojego nicku i nie wiadomo jak sie do was zwracać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii...
O... miło że się odezwały nasze kochane idealne suczita i chanelka :P Lub może jakieś podszywaczki....ale cóż ...Ale jeśli to jednak wy to mam nadzieje że osiągniecie w swoim pustym pełnym pudru życiu coś ciekawego.Oryginalne zainteresowania :D Kręcenie tyłkiem do huku techno w jakimś clubiku ...Ah żyć nie umierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny nie przejmujcie się
Ciii... ale pokaż fotkę - no, dawaj! Czemu się nie odważysz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczitta
Hmmm skąd wiesz jakie jest nasze życie ?? :) chociaż wydaje mi się, że napewno ciekawsze niż Twoje Ciii.... czy jak Ci tam ;)) ale oczywiście dziękuje bardzo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
I ja jestem dumna ze swoich zainteresowan.... Chlopczyku bądz dziewczynko a jakie Ty masz zainteresowania? Wypowiadanie się na jakiś beznadziejnym forum !! znasz mnie?? Wiesz jaka jestem??? Widziales mnie? Zamieniles ze mna choć jedno zdanie?? Nie!!! Więc nie masz prawa mnie oceniać!! Żal mi ludzi ktorzy w ten sposób chcą ubarwnić swoje szare, podle, nudne życie ! Gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii...
Moja droga suczitto ja nie oceniam nikogo po wyglądzie ale po tym co jest napisane w o mnie i w komentarzach...skoro jesteście takie inteligentne to czemu nie prezentujecie tego w wypowiedziach...?? hmmm... jeśli ktoś jedyne co lubi to tipsy solarium kosmetyczka i sweet chłopcy a interesuje się jedynie machaniem tyłkiem to jak mam niby ocenić taką osobę co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
Pozdrowienia dla "Dziewczyny nie przejmujcie się " Miło widzieć, ze wsród beznadziejnych pustaków jest osoba inteligentna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii...
Czy ja mam zainteresowania ?? Ależ proszę bardzo moje zainteresowania to między innymi : Archeologia,paleontologia,astrologia,filozofia,psychologia,biologia,chemia,mitologia grecka i rzymska,pisarstwo -wiersze opowiadania,historia sztuki,malarstwo,tanieć,śpiew,aktorstwo,fotografia,dekoratorstwo wnętrz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii...
Beznadziejnych pustaków ?? ciekawe....naprawdę bardzo interesujące.... ale zapytam jeszcze raz skoro jesteście tak wybitnie inteligentne to czemu nawet o tym nie napisałyście na fotce np.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
No to tym bardziej jest mi Ciebie żal! Osoba , która posiada wiele zainteresowań, woli siedzieć na forum i mieszać się w cudze życie i sprawy ! Ten czas mógłbys bądz mogłabys poświęcic na poszerzanie horyzontów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczitta
Drogi/ droga ( bo nie wiem jak się zwracać) czy opis i komentarze to wszystko ??? nawet jeśli dla kogoś to głupio brzmi czy też wygląda powinien zachować to dla siebie, bądź też dać też tej osobie ocene na fotce odzwierciedlające swoje uczucie i to wszystko :) powiedz mi jaki sens jest w tym aby zakładać takie forum i pisać na nim, tak jak w tej sytuacji ?? czujesz się usatysfakcjonowany / wana ?? podoba Ci się to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaalinkaa
HotChanel88 zdaje się, że mówiłaś coś o "błyszczeniu inteligencją". Masz racje nie ocenia się kogoś po wyglądzie, lecz po wypowiedziach. Przykro mi to stwierdzić ale ani nie grzeszysz urodą, ani inteligencją.. " nie przypominam" piszę się osobno :) wydało się :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczitta
moja wypowiedź jest kierowana oczywiście do Ciii.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii...
Akurat miałam przerwę w poszerzaniu horyzontów chciałam sobie odpocząć a że akurat nawinął mi się śmieszny topik to sobie piszę ...ależ ja nie ingeruje w wasze życie bo mogło by się okazać że jest bardziej proste i bezsensowne niż mi się zdaje . Ja zadałam proste pytanie ..skoro jesteście ciekawymi inteligentnymi osobami czemu tego własnie nie pokazujecie hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
Fotka to ZABAWA.... rozumiesz ZABAWA !!! Nie mam jej po to by inponować innym i pokazywać "ohh jestem najmądrzejsza!! " Ci co mnie znają wiedzą jaka jestem, na zdaniu innych mi nie zalezy!! Wadą jest gdy dziewczyna dba o siebie?? No prosze..... Nie moja wina , ze gustujesz w brudnych, zapuszczonych kobietach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczitta
Skoro twierdzisz, że nie ingerujesz w nasze życie to co tu robisz ?? a nie pomyślałaś może, że fotka to dla nas po prostu dobra zabawa i nie zależy nam na zdaniu innych ?? :) to takie trudne ?? miło jest jak np można poznać miłego kolesia i popisać z nim ... i wtedy można pokazać swoją prawdziwą twarz i wtedy ta druga osoba może w pewnym stopniu ocenić stopień inteligenci :) bo ja przeciwieństwie do innych być może tutaj piszących nie traktuję fotki serio i nie mam zamiaru wypisywać tam swojego całego życiorysu czy też ideału faceta, a może jeszcze rozmiaru biustu, tali, bioder i może jeszcze buta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii...
Z resztą ...nie sądzę żebyście były(byli) tym za kogo się podajecie ...bardziej prawdopodobne zdaje się że zagorzali fani suczitty i chanelki próbują nie usilnie bronić swoich ideałów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
Rozrywka pierwsza klasa !! Najpierw ubarwnijcie swoje życie a potem ingerujcie w cudze:] Raz jestem dorosła i moge robić to co mi sie podoba!! Moge sie nawet rozebrac na tej fotce, jeśli najdzie mnie taka ochota! ;] Dwa radzilabym inaczej zagospodarować wolny czas a nei bawienie się w pisanie na forum !;] Droga Kaalinko pokarz jaka jesteś wspaniała, piękna... :) Z chęcią zobacze Twą nędzną twarz! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaara
owszem,ładne dziewczyny,ale przemalowane,karykaturalne,i tandetnie się ubierające...ale niestety taka jest moda wśród młodzieży :O macie śliczne buzie i po co tak je psuć tak mocnym makijażem? a pokazywanie tyle ciała? piersi? nie zdajecie sobie sprawy ze to wygląda wulgarnie? nie dziwcie się więc ze tak was traktują..... poza tym nic do was nie mam :) choć styl pisania--tzw pokemonizm też większość osób razi :) ale myślę ze mimo to jesteście dość sympatyczne:) ja mam konto na fotce,i zeby nie było ze wam zazdroszczę :) moja srednia to 9.95 na prawie 3400 wpisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczitta
A tak przy okazji, wypisałaś tyle ciekawych zainteresowań, wygląda na to, że jesteś osobą wręcz pochłoniętą tym wszystkim, dziwie się, że bawisz się w takie rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaalinkaa
HotChanel88 twoje słowa:"Nie mam jej po to by inponować innym i pokazywać "ohh jestem najmądrzejsza!! " ".. hehe... to po to zeby pokazywać wszytkim swoje cycki na dośc roznegliżowanych zdjęciach.. węz nas tu nie czaruj, że jesteś niewiadomo jak zadbana... naprawde wspólczuje ci jesli myslisz, ze twoje zabiegi upiększajace swiadcza o tym jaka jestes zadbana.. uwierz mi.. ja umiem o siebie zadbac i wcale nie potrzebuje do tego zadnych specjalnych dodatków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczitta
Hmmm tak myślę, że mimo wszystko niektórzy nie rozróżniają fotki od rzeczywistego życia ... klaara, czy i Ty nie pomyślałaś że taki makijaż i pokazanie np piersi to również w formie zabawy dla fotki ?? :) mówimy wam, że nam nie zależy na zdaniu innych :) poza tym czy u HotChanel88 widać całe piersi czy po porstu ładne krągłości piersi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii...
ROZUMIEM zabawa...tak rozumiem nie trzeba mi tłumaczyć ale to nie znaczy że skoro nie traktujecie tego poważnie i pisząc jakieś debilizmy nie oczekujcie ze ludzie będą się zachwycać waszą inteligencją ;/ nie znam was owszem ja po prostu oceniłam to co napisałyście na fotce rozumiecie ?? czy to dla was za trudne ....oceniłam to co napisałyście na fotce....a to co napisałyście na fotce znaczy dla mnie tyle że jesteście pustymi laleczkami ....nie wiem czy takie jesteście ale to własnie można wywnioskować z tego co pisałyście na fotce ....proste ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale Fotka jest od ...
... pokazywania seksownych fot! Przecież nikt tam nie daje komentarzy za wykształcenie czy publikacje naukowe, tylko za foty ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotChanel88
I to jest wlaśnie chęc przypodobania się innym!! "Nie dam tej fotki bo sobie pomyślą ze to... że tamto.. " I to nas rózni !! Na opini ludzi, którzy mnie nie znają mi nie zależy ! ;] Zbyt dobrze znam siebie by przejmować się tymi slowami, oponiami napisanymi przez tych co nie mają pojęcia jaka jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczitta
Hmmm... Ciii... skoro twierdzisz, że możemy być podszyte za "suczitte" i "HotChanel88" to zapraszam na fotkę :) chętnie i tam popiszę z Tobą w identyczny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×