Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalka26

w jakim wieku wasz facet chcial dziecka

Polecane posty

Gość natalka26

Mam 26 lat moj maz 27 jestesmy rok po slubie, on na razie nie chce dziecka i nie ma pojecia kiedy bedzie chcial. Mysle ze on nadal sam jest dzieckiem, boje sie ze kiedy on dorosnie to dla mnie moze byc za pozno. Chcialabym urodzic 1 dziecko przed 30 ale nie chce nic na sile. Ile wasi fececi mieli lat zanim zaczeli myslec o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjldkgnkle
31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka26
A ty ile mialas wtedy lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kiedy miał 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 26 maz 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 22 maz 26
w zasadzie maz bardziej chcial niz ja:( ale znam takiego co ma 28 i 5miesieczna coreczke i tak naprawde to dopiero teraz zaczyna zachowywac sie jak ojciec bo cla ciaze dreczyl zone:( przy znajomych zgrywal ze bedzie ok a potem biedna w domu sluchala ze przeciez to ona chciala wogole to sie na nia gniewal jak sie dowiedzial ze bedzie dzidzia:( smutne ale prawdziwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj majac 28lat jak bralismy slub od razu mowil ze dziecko zaraz po slubie. no i tak bylo. ja mialam 22lata a jak urodzilam 23. jednak jego najlepszy przyjaciel ma lat 34 i mowi ze za rok albo dwa zaczna dopiero starania bo jest jeszcze za wczesnie (zona lat 30).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma 30 ja 25
ale on narazie nie chce dziecka :( Mam nadzieje, ze mu sie odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Natalka mam tak samo jak Ty (albo miałam- zaraz wyjaśnię) jestem w Twoim wieku, mój starszy o 3 lata... i też uważam że dziecko. Tez się boję że może być za poźno, bo nie wiadomo czy zajdę od razu w ciąże, jak będą jakieś problemy chciałabym mieć czas by się leczyć. A poza tym to ja w brzusiu nosić będę dziecko, a dla mnie to najwyższa pora - żadne argumenty nie działały :( Więc wpadłam na pomysł, żeby go nie traktować jak dorosłego człowieka i podsuwać argumenty (przynajmniej w jego przypadku) coraz częściej zaczęłam zabiera ć go na spotkania to znajomych którzy mają malutkie dzieci, gdzie w młodym małżeństwie albo i nie kobieta jest w ciąży, jak szłam do marketu z nim starałam się zatrzymywać w dziale dziecięcym - tam zawsze są jakieś rodzinki :) Wiesz starałam się by jeżeli już jego mózg nie pracuje to chociaż oczy :D I wiesz co? Cos zaskoczyło :) Chcemy wymienić auto, zaczyna się normalna rozmowa, ja mu proponuję , a może ten ? i pokazuję małego jeepa, a on do mnie po zastanowieniu...nieee...wózek tam się nie zmieści. no normalnie zatkało mnie, on nadal coś mówił, ale ja byłam tak szczęśliwa :) Bardzo zainteresował się chrześnicą, jest malutka ma 3 latka i jest córką jego najbliższego kuzyna (który zresztą jest w tym samym wieku) i ostatnio zapytała się mnie co bym powiedziała, gdyby poprosił rodziców czyby mogli zostawić na parę godzin ich córeczkę jak będa cos załatwiać w naszym mieście. Ja spokojna odpowiedziałam, ależ kochanie oczywiście! Uważam to za świetny pomysł:) najgorsze jest to, że niby taki dorosły a tak wcale nie jest, uważam że to chyba dla niego najlepsza metoda by widział, bo jak zaczyna mysleć... to przestaje mysleć, a tu chodzi aby czuł, że chce być ojcem, a nie myślał żeby nim być. u mnie w koncu cos się zaczyna dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
zapytał (pomyliłam) a jeszcze chcę dodać, że zanim w koncu się zdecyduje przede mną długa wyboista droga przez żal, płacz i pragnienie bycia matką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanniikk
mój obecny mąż po 3 miesiącach chodzenia zapytał, czy chcę być matką jego dzieci :) dodam, że miał wtedy 19 lat :) pobraliśmy się 3 lata później i od razu przystąpiliśmy do dzieła ;) myślę, że to zależy od dojrzałości mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego poznałam jak miał 27 lat i od początku chciał mieć dziecko. Teraz ma 31 lat, a ja jestem w ciąży. Jego pragnienie dziecka było tak wielkie, że w pewnym momencie (kiedy ja po raz kolejny powiedziałam, że jeszcze nie chcę dziecka) trochę się załamał i zaczął twierdzić, że ma przeczucie, że nigdy nie będzie miał dziecka. Naprawde miał wtedy doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie
28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka26
do sylwka: na mojego nic nie dziala pokazuje zdjecia dzieci naszych znajomych, mowi zobacz jaka slodka dzidzia a on nic. Mowi ze jeszcze nie jest gotowy, najpierw byla wymowka ze musimy miec prace na stale, pozniej ze trzeba kupic mieszkanie. Teraz mamy prace na stale, dom wykanczamy i dalej nic. Mysle ze zanim on sie zdecyduje to mi sie juz odechce. Wiekszosc moich kolezanke ma juz dzieci, a reszta planuje w niedlugim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mial 29. wczesniej nie chcial,bo nie czul,ze moglby byc dobrym tata i nie byl stabilny finansowo. na szczescie mnie nie chcialo sie wczesniej niz jemu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie jadłam
ja mam prawie 25 mój mąż 29 i jeszcze nie.choć on się nie zapiera nie ma parcia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edn koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** ** **
wiecie co..zaskakują mnie takie pytania...czy wy nie ustalacie takich rzeczy przed ślubem?? nawet na naukach jest o tym mowa i ksiądz o to wypytuje. jak można w ogóle wyjść za mąż nie mając tak ważnej sprawy omówionej u ustalonej z partnerem to mi się w głowie nie mieści!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezstronnie na 1 stronie
ale to się zdarza jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka26
Oczywiscie ze rozmawialm przed slubem na ten temat ale przeciez nigdy nie wiesz co facetowi przyjdzie do glowy. Przed slubem mowil ze chce dziecko ale najpierw musimy miec prace na stale i mieszkanie, bo chce zeby dziecko mialo wszystko zapewnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja przeciw kolorom nie mam nic
Widzę, że wielu panów dojrzewa do ojcostwa w wieku 28 lat. Mój mąż wcześniej miał nieco inne podejście - gdyby się zdarzyło to dobrze, ale jeszcze lepiej się nie starać. W tym roku coś się odmieniło. Stwierdził, że już ma niedługo do 30-stki i że bardzo chciałby maluszka;) Pierwszy cykl z szaleństwami bez żadnych zabezpieczeń to był miesiąc przed 28 urodzinami męża i tak się szczęśliwie zdarzyło, że 3 dni po urodzinach męża zrobiłam test - 2 kreski:):):) Mąż stopniowo coraz bardziej szaleje ze szczęścia. Fajnie, że wyszło wtedy, gdy do tego dojrzał. Mam nadzieję, że do końca ciąży będzie wszystko OK i tego też życzę wszystkim przyszłym mamom, podobnie jak lekkich porodów i zdrowych dzieciaczków. Nam do spotkania z synkiem zostało jeszcze 4 miesiące. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodziłam w wieku 28 lat,mąż 27.5 . Chociaż na początku chciałam rok po slubie 24 lata,ale mąż studiował i odłożylismy tą decyzję na pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×