Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basia...

Szkoda,że odwołano Giertycha , w nim pokładałam nadzieję na lepsze jutro.

Polecane posty

:( przykro mi, choć nie wiem dokładnie co było powodem, włączyłam za późno wiadomości... Roman Giertych był wg mnie bardzo dobrym politykiem, chciał ograniczyć przemoc w szkołach, nie siedział biernie, ale działał. Nie rozumiem tez czemu ludzie z niego żartują, nie widzę nic śmiesznego w tym że ktoś chciał naprawic Polskę ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaassdsdadadada
no wlasnie czemu on odszedl???? Tez wydawal mi sie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochyda
eee tam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochyda
Lubię spędzać sierpniowe noce na łące pod Ełkiem, wpatrując się w przecinające niebo Perseidy, popijając ciepłą kawę z termosu i czując jak sumiaste wąsy mojego partnera drażnią romantycznie mój zwieracz odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka prowokacja?? własnie pisze, że nie ma się z czego śmiać, Minister Giertych był w porządku, ciekawe czy ktoś inn będzie sobie tak radził. Mam córkę w szkole i zależałoby mi gdyby zmniejszyła się przemoc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giertych na tym stanowisku był nieporozumieniem. Przede wszystkim w sposób niedopuszczalny zideologizował resort. Nikt mu nie broni być fundamentalnym katolikiem, ale jako urzędnik jest przedstawicielem świeckiego państwa (przynajmniej w założeniu świeckiego :-o). Mundurki to typowy przykład pudrowania syfa. Czy sądzisz, że od tego że założy się uczniom mundurki spadnie przemoc w szkole? To ułuda. Natomiast niewątpliwie jego zaletą jest to, że do znudzenia truł o przemocy w szkole i wywołał przynajmniej dyskusję na ten temat, wyrywając środowisko z letargu. Ale to za mało na pozytywną ocenę gościa, który przez pół dnia był ministrem a drugie pół szefem LPR-u, dbającym o partykularne interesy swojej partyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-099
Nie porównuję wprost ale zwracam uwagę, że działacze nazistowscy w latach 20 i 30 w Niemczech, pochylalli się z troską nad problemem przemocy. Nierzadko przy tym intensywnie pracując nogami. Nie twierdzę, że LPR reprezentuje nazim ale ekonomicznie bliski im jest socjalizm a w zakresie ideologii politycznej identyfikuja się narodową prawicą. Idąc tym tropem, po złożeniu słów (i ideologii) socjalizm i narodowy otrzymujemy :D Właściwie nie ma się z czego śmiać :O Jednego jestem pewien. Gdyby wyobrażalne było jednowładztwo Giertycha (a może Giertychów) w Polsce, to ja przędzej czy później trafiłbym do więzienia, a przecież nie ja otwierałbym listy wrogów narodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ogarnijcie się, on był ministrem edukacji a takie błędy robił, że szok... \"Fińczycy\" nie Finowie, mylił dzieła konopnickiej z sienkiewiczem, no żal du*e ściska. A ta cala kontrola w szkołach... mam 16 lat i ta jego wymyślona trójka policjant, psycholog i kurator czy kto to tam był jak przyszli to wzięli wybraną przez szkołę wcześniej 3 osób z całego gimnazjum i oni mieli jakąś ankiete. Całe ich odwiedziny były zapowiedziane jakiś tydzień wcześniej więc co ta wizyta dała?! Wszyscy byli uprzedzeni, uczniowie zostali uprzedzeni że mają być porządnie ubrani, mają być przygotowani do lekcji itd... Gów*o a nie robienie porządku w szkołach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za co
On sie dopiero uczył, ale po prawdzie, to chyba nie spał po nocach, zeby to wszystko wymyślić. Naprawdę coś robił. A pomyłki rzeczą ludzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byl dobry minister
szkoda że go nie ma:P, teraz juz nie będzie zadnego wyrazistego ministra tylko administratorzy co będą się bali zmienić cokolwiek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrazisty bo z daleka widoczny
zostali sami 160 cm i mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że już nie ma Koniotwarzego w rządzie. Chciał wprowadzić bezsensowne zasady takie jak mundurki w szkołach lub zakaz całowania się w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
myślę,ze tacy jak on, Ziobro czy Olejniczak sa za młodzi i niedoswiadczeni,zeby pełnic tak odpowiedzialne funkcje- sam zapał i "nawiedzenie" to mało, popracować jak zwykli szeregowcy, okrzepnąć, a potem siegać po stanowiska , powinni ustalic jakis wiek np. 40 lat,żeby decydowac o innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy chcecie od tych mundurkow.wszedzie w skolach na zachodzie chodzi sie w mundurkach bo tak przystoi.nikt sie nie wyroznia nikt nie nabija sie z ubranego biedniej ucznia.nienormalni jestescie poloczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr Roman Giertych
moj nick został zablokowany :o Był on oczywiscie tylko i wylacznie wymyslony dla zwiekszenia poczucia humoru a nie gloyfikacji tego urzednika państwowego. Niestety wszechobecna cenzura nie dość ze nie ma poczucia humoru /zapewne nowa modka i słuzbistka/ zablokowała go. Przykro mi podwojnie,bo przez rok jakos nikomu nie przeszkadzał :o a nick padl po starciu z tępota forumową - GargamelemXX :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie . tematów . forever.
jesteście po równych "pieniądzach" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×