Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasztankaaa

ciuchy - orsay

Polecane posty

Gość kasztankaaa

hej mam pytanie do dziewczyn kupujących ciuchy z orsaya czy rozmiary są raczej zawyżone czy zaniżone ? chodzi mi głownie o spodnie bo chcialam zakupic przez neta ale niewiem bo mam S/M więc prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tego czegos..
uwielbiam ciuchy z tej firmy tylko tam robie zakupy spodni nigdy nie kupuje nosze rozmiar spodni 26 niestety w numeracji tej firmy topie sie w takim rozmiarze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaa
dzięki bo własnie chodziło mi o to ze podane są wymiary i wydawały mi sie jak na S/36 za duze troche ;/ bo zawsze S były mi dopasowane a moje wymiary są mniejsze niż tam piszą wiec chyba ta numeracja jest lekko zawyzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj noszę rozmiar 36 albo 38 (S/M), zależy od sklepu, a w Orsayu spódnica w rozmiarze XS jest lekko lużna w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaa
dzieki bałąm sie zeby za małe nie były a teraz sie martwie zeby nie były za duze bo ja tez nosze rozmiar S/M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mała uwaga one maja 39 +39= 78 w pasie a ty masz 66 nie powinnaś poszukać xs? mam takie bermudy i lepiej wyglądają bardzo dopasowane a materiał sie rozciąga. mam dość podobne(nawet większe) rozmiary i raczej wybieram xs:) z orseya nawet 32 36 się topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaa
dzieki kurde chyba rzeczywiscie powinnam miec xs tylko ze jak patrze w udzie ja mam 54 to by te pasowały teraz juz sama niewiem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do samo
masz podobne wymiary do mnie musisz miec xs wtedu będa dopasowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do samo
przed chwilką mierzyłam swoje bioderka i mam dokładnie tyle samo co Ty:) zawsze kupuje xs/34 i leża idealnie więc prponuje xs dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztankaaa na 100% nosisz xs.:) ja przy podobnych do ciebie wymiarach mam rozmiar 34/32. zwłaszcza po ostatnimi zwiększeniu rozmiarów. nie wiem ale ktoś ci chyba wmówił ze jesteś grubsza bo wymiary mówią ze jesteś szczuplutką kobietka.:):) tak samo jak koleżanka w tej chwili się zmierzyłam i stwierdzam ze nawet więcej niż ty mam :P:P ale może raczej powinnaś przymierzyć rozmiarówkę orseya bo to różnie bywa. ale te spodnie są wielgachne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsssss
zazwyczaj sa zanizone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×