Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelaska

czy tez macie problem kupic dopasowane spodnie?

Polecane posty

Gość kupuj sobie na zamowienie
np. skórzane przede wszystkim tylko na wymiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wścibski
Przepraszam, że się wtrącam, ale widziałem ostatnio spodnie, które msiały pasować na każdą figurę. Zobaczyłem kobietę w sklepie i myślałęm, że jest w samych rajstopach (i kurtce i butach ofkors). Grubych, czernych rajstopach, bez żadnej spódnicy. A potem się przyjrzałem i zobaczyłem coś, co udawało kieszenie na tyłku. Czyli to miały być spodnie. I kto tu powie, że one mogą być za luźnie gdziekolwiek? Przylegały lepiej niż legginsy i tak wyglądały. Babka była ok. 40-stki, ale zgrabna. W Prezentowała się fantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymiarowa
cześć dziewczyny mi ciężko jest kupić dopasowane spodnie - dlatego coraz częściej nosze spódniczki ;) niestety ale polskie sklepy nie oferują zauważyły jeszcze ze społeczeństwo się zmienia fizycznie. Moj facet nie kupuje spodnie długości 36i wyżej. długość 36 czasem udaje mu się znaleźć ale niestety czeto jest tak że tego rozmiaru po prostu już nie ma. polecam sklep big star - nam można znaleźć spodnie idąc w ciemno ;) jeśli znacie jakieś sklepy gdzie można kupić fajne ciuchy o niestandardowym rozmiarze - piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
frezyjkaa - niestety wspolczesny rynek dyskryminuje normalne szczuple dziewczyny z piekna figura na rzecz wieszakow bez bioder i mam problem z kupieniem spodni. ---------------------------------------------- mylisz sie moja droga;) ja jestem wlasnie takim wieszaczkiem i tez baaaardzo ciezko mi kupic spodnie... przewaznie jest tak ze sa wszedzie dobre ale z przodu brzydko sie marsza... lub sa wszedzie dobre ale sie zapiac nie moge... albo sa za dlugie,mimo, ze mam dosc dlugie nogi :( paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
ja mam wszystkie za długie, bo jestem niska, ale co to za problem skrócić spodnie? można nawet samemu, to pół godziny - godzinka z igłą w ręku... natomiast standardowy problem to to ze jak w tyłku dobre to w pasie odstają. dochodzę do wniosku że nie warto mieć wcięcia w talii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ale ja lubie dzwony, a po skróceniu wygladaja okropnie, traca kształt i w ogole... zamiast skracania chodze na obcasach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dla mnie to jest chore, ja naprawde jestem bardzo szczupla - nie moge przytyc a i tak spodnie sa na mnie za ciasne na brzuchu... a jak sa dobre w tamtym miescu to na tylku wisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
obcasy zawsze są dobrym rozwiązaniem :) a dzwony skraca się w kolanie :) wtedy fason jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a dzwony skraca się w kolanie ------------------------------------ to juz wole te obcasy, nie wiedzialabym jak sie za to skracanie zabrac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
wywracasz spodnie na lewą stronę. znajdujesz miejsce gdzie nogawka dopiero zaczyna się rozszerzac. robisz zakładkę skracającą spodnie o tyle ile trzeba. przeszywasz. wykańczasz. po wywróceniu na prawą stronę spodnie są skrócone, a szew - jesli dobrze zrobiony - niewidoczny. trochę praktyki i wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dzieki, spróbuje najpierw na starych spodniach zeby nabrac wprawy:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma handlowa C & A prowadzi oprócz numerów normalnych 36 - 52, jeszcze inne numery. Np. 21 -25 dla kobiet niskich i przy kości i 90 - 98 dla kobie szczupłych i wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem ze spodniami- uda dośc masywne a talia szczupła i tam mam zawsze luxno, ale na nogach leża dobrze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynnka4
Ja kiedyś też miała problem… Ale ostatnio z moją siostrą znalazłyśmy fajny butik z odzieżą szytą we Włoszech i spodnie od nich są nam idealne: https://soitalian.pl/kategoria-produktu/spodnie/?v=9b7d173b068d Dla mnie najważniejsze też jest to, że kolana się nie wypychają, bo to zawsze była moja zmora :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się wygląda jak prosie to bez kitu ciezko cos dobrac. Zrób figure to wszystko bedzie pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V12
Nie mam takiego problemu, kupuje u krawca na miare ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głen
Mam ten sam problem. Mam figure nie na czasie ( choc mi sie bardzo podoba ) 60 cm w talii i 93 w biodrach. Zawsze spodnie odstaja mi w talii. Dlatego kupuje je tylko w tally weijl bo tam jeansy z wysokim stanem ( tylko takie nosze bo ladnie modleuja i podkeslaja sylwetke ) dopasowuja sie do figury. Mam rozmiar 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×