Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelaska

czy tez macie problem kupic dopasowane spodnie?

Polecane posty

moja mama to chudzina i jak ona przymierzala spodnie ( w anglii) i wziela rozmiar 8, to mowila ze wszystko okiej bylo ale tak jej wszystko odstawalo w okolicach bioder ze hej, znaczy materialu bylo wiecej niz zazwyczaj... boze czy oni juz oszaleli? rozmiar 8 to raczej maly jest i gdzie ktos bedzie tak tlusty na ten rozmiar? ja nie dosc ze mam problem ze spodniami to sie jeszcze bluzki klaniaja... mam duzy biust ( 85DD) i baardzo ciezko mi cos fajnego znalezc:( tyle fajnych bluzekjest, swietne wzory, itp ale jak ja to naloze to koszmar... a jak juz jakas bluzke kupie to wygladam jak worek ale co zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
powiedzcie mi w biuscie mam 85 pod biustem 72 w talii 64 to jaki rozmiar bluzki? jak w biuscie sie opnie to mi na brzuchu wisi!! a jesli fajnie na brzuchu lezy to w biuscie nie wchodze! mam dosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość spodni jest szyta na kołki bez talii, a ja mam kobiecą figurę i dlatego wszystkie spodnie mam przeszyte. Ostatnio kupiłam fajne rurki, ale co z tego jak odstawały z tyłu :O Czasami ręce mi w przymierzalni opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
a widziałyscie manekiny?tak ladnie wsyztsko lezy, tylko ze z tyłu pospinane jest szpilkami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo na manekinach musi lezec super..zeby super wygladalo... ostatnio kupilam sobie sukienke, taka czarno-czerwono-biala.. na manekinie wygladala swietnie...na mnie byla za luzna w talii ...ale tak bardzo mi sie podobala, ze ja kupilam i zanioslam do krawcowej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfghr
na kołki bez talii???????!!! ja mam w biodrach 82, w pasie 63, jestem kompletnie niewymiarowa i kupcie cwaniary takie spodnie, zeby pasowały.. wrrrrr jak mnie wpienia takie pieprzenie, ze w sklepach sa ciuch na kołki bez talii a na nas kobiety nic nie ma:/:/:/ g**** prawda :/ wszystko jest za duze, za dlugie, za szerokie, mozna cholery dostac normalnie chodzac po sklepach :/ a przytyc tez nie moge i nie z wyboru, tylko taki mam organizm i co mam zrobic? pochlastac sie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na manekinach lezy super a widzialyscie jakie te manekiny \'\'maja figure\'\' ?! to chyba nie jest nawet 36... a ile kobiet powiedzcie mi nosi rozmiar 36? wiekszosc chyba 40 czy cos takiego ale z tymi manekinami to przesadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfghr
nawet nie 63 tylko 60 a biust 70C i niech mi ktos powie ze taką figure jest łatwo ubrac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna całkiem inna ...
z bluzkami, to już nie tak źle jednak u mnie ... jak mała z wygladu czyli 36 (najwyżej) to raczej ok.. biust niezbyt okazały :P to wszystko się mieści .. choć nie lubie dużych luzów w talii :) mam bioderka kobiece, talia musi być podkreślona zatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo...na \"szczuplym\" manekinie od razu wszystko lepiej wyglada ;-) az sie chce kupic to ubranie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
no tak ale manekiny sa zbudowane proporcjonalnie a ciuchy sa szyte nieproporcjonalnie, jakby manekin był w rozmiarze 40 to pewnie i tak pewnie ciuchy trzeba by było spzilkami spinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna całkiem inna ...
akurat z górą spodni to mam mniejszy problem - bo staram się kupować biodrówki, dobrze mi w nich :P, mam płaski umięśniony brzuch .. :) ewentualnie "ciągliwe" ;) ale te nogawki ..... łeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie zawsze manekiny sa zbudowane proporcjonalnie... czesto widuje manekiny ktore mierza ponad 175 cm a nogi jak patyki, bioderka to w ogole prawie ich nie widac i brzuch wklesly;/ to jest proporcjonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
tylko ze zamiast biodrowek wszedzie sa z podwyzszony modnymstanem, a mnie sie to nie podoba bo wygladam wtedy okropnie! biodrowki tylko z dzinsow widziałam w big starze czy takich tam a w innych sklepach to juz wysokie, tego chyba nie da sie przeszyc u krawca na biodrowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
no niektore to patyki faktycznie ale sa takie ze wtedy super ciuszki leza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
ale jest wiele dziewczyn zgrabnych ładnych fajnie ubranych, to gdzie one kupuja ciuchy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że niezależnie od figury i rozmiaru każda dziewczyna narzeka, że ubrania źle leżą:-) Ostatnio wybrałam się z dwiema koleżankami na zakupy. Ja jestem szczupła, ale nie chuda, wąska w biodrach i mam spory biust - D, a nawet w porywach D. Jedna z koleżanek jest również szczupła, ale ma szerokie biodra i duże wcięcie w talii, druga jest drobna, niewysoka, nie ma biustu ani talii. Każda z nas miała problem z zakupem fajnych rzeczy:-( Ciekawa jestem, jak powinna wyglądać osoba, na której te wszystkie ciuchy dobrze leżą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna całkiem inna ...
eh ... to efekty poszukiwań długich zapewne ... ja mam swoje ulubione jeansy są bardzo niskie, niższe, niz przecietne biodrówki. tzn jakiś taki krój fajny :) podkreśla mój brzuszek umięśniony, i śniadą skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja w kazdym sklepie mierze rozne rzeczy i dobieram sobie rozmiar :) tak wiec w roznych sklepach kupuje rozne rozmiary :) dla tych ktorym odstaja spodnie w pasie polecam biodrowki badz spodnie z obnizonym stanem. ja sie tak przyzwyczailam, ze innych nie kupuje choc teraz mam ochote na rurki z podwyzszonym stanem. ja jednak naleze do osob bez wyraznego wciecia w talii wiec zapewne bede sobie musiala odpuscic :D mam prosbe zeby mnie nie wyzywac od kolkow. Nie wybieralam sobie genow :)a i tak czuje sie zgrabna :) Dziekuje :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
rewelacja w jakich sklepach kupujesz z obnizonym stanem? nie moge nigdzie znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
club monaco, abercrombie & fitch :) generalnie szukam kroju \"low rise\" badz \"ultra low rise\" :) wszystkie spodnie typu \"skinny\" albo \"slim\" byly niskiego stanu jeszcze pol roku temu a teraz podwyzszony stan nas czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
a gdzie sa takie sklepy? nie znam ich, skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stanach sa obie marki. Mieszkam w Polsce ale ciuchy kupuje w wiekszych ilosciach dwa razy do roku za oceanem. Lubie tez typu \"tailor made\" firmy express czy J.crew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po latach poszukiwan w kazdym z tych sklepow kupuje inny rozmiar :D club monaco 2 spodnie materialowe eleganckie, 27-28 (2-4) dzinsy w zaleznosci od kroju. express dzinsy i eleganckie 2 long j.crew dzinsy i eleganckie 2 mexx - dzinsy i eleganckie 6 abercombie - 2 long podobnie dobralam gory w zaleznosci od marki :D i wszystko mam zapisane w notesiku i juz nie mam problemow z dopasowaniem spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
najfajniej uszyte spodnie ma diesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj kupic skórzane
lub skóropodobne , te obcisłe idealnie dopasowują się do sylwetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
no coz, mi pozostanie chyba dopasowanie u krawca jak ta dalej pojdzie., chyba ze cos sie zmieni, na szczescie pojawia sie w sklepach juz wiecej szerszych spodni bo tych rurek to nigdy i tak nie załoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka*
cieszę się ze tu poczytalam bo mam takie same problemy :P kupilam jedna pare rurek i oststnia :Pbylam w nich moze kilka razy i wiecej raczej nie zaloze wole szersze spodnie :P w sklepie wydawaly sie w miare spoko a teraz masakra :/ blee ochydnie na mnie leza teraz:P na tyleczku ladnie a reszta zle :P wogole nie naleze do najszczuplejszych i uwazam ze na takich rurki nie wygladaja dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×