Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorotka83

dla tych, ktore uwielbiaja mode D

Polecane posty

zapraszam do pogadanek na temat mody. lubicie tak jak ja przegladac katalogi, czasopisma z ubraniami? albo robic zakupy? moze macie ochote porozmawiac co was w modnych rzeczach denerwuje, co wam nie odpowiada? i odwrotnie: co spodobalo sie wam tak bardzo , ze trudno bedzie sie wam tego pozbyc..bo w przyszlym sezonie nie bedzie to juz na \"czasie\"? albo moze macie ochote pochwalic sie co dzis ciekawego kupilyscie? mam nadzieje, ze znajdzie sie pare osob do poprowadzenia dyskusji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
tak ja jestem chetna jesli mi cos poradzisz bo patrze jak inne dziewczyny sie ubieraja i podoba mi sie na nich wiele rzeczy a na sobie nie, dlaczego? sama nie potrafie fajnie dobrac ubran, nie mowiac o tym,ze nie pasuja rozmiarowo, ale wogole trudno mi cos fajnego dobrac , zrobic jakies fajne modne zestawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tylko bede znala odpowiedz na jakies twoje pytanie to chetnie pomoge :-) a tak w ogole w tym roku modne beda skorzane rzeczy..bedziesz chciala sobie cos kupic ze skorki? ja na razie mysle o jakiejs kurteczce ...bo wiesz ...spodni to chyba nie dostane na siebie (znasz juz moj problem );-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
chciałabym jakąś fajną kurteczke, pasowac bedzie do dzinsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze bedzie... :-) zauwazylam, ze na kafeterii przebywa wiele dziewczyn, ktore chca byc modne ...ciekawa jestem czy w ogole topic sie rozkreci... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
a jakie kolory pasuja do ciemnych dzinsów a jakie do jasnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nibys :-) calkiem ciekawy stroj..powiem, ze ostatnio lubie szarosc, widzialam nawet w jakiejs gazetce ladny cienki sweterek z duzym dekoltem (ale zawsze mozna zalozyc pod niego jakas bluzeczke) i od tej pory na niego choruje ... :-) wlasnie zaraz wejde na www.glamour.pl moze cos jeszcze fajnego znajde ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka kurcze nie widziałam skóry ostatnio znaczy w paru miejscach u gucciego a gadanie na kafe o skórze składałam na bark maniaków bdsm:P:P choć ja nigdy skórki nie ubiorę a skóropodobne to tandeta i sztuczne brzydkie. a prawdziwej żal mi zwierzątek;( widziałam końskie włosie tez ostatnio kurteczki ciekawe ale dla mnie tez odpadają biedne koniki;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny temat:-) Zauważyłam, że na tym forum jest wiele dziewczyn, które naprawdę znają się na modzie i tym się interesują:-) Szkoda tylko, że na ulicy króluje bazarowy kicz i bezguście:-( nibys, też mi się ten strój podoba:-) niestety dla mnie za ciemny, przy moich ciemnych włosach i karnacji wyglądam ponuro w takich kolorach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka ja zauwazylam, ze wiele dziewczyn chcac byc modnym-przedobrza...nie znaja umiaru albo cale chodza, powiedzmy w zieleni (bo taki modny), albo maja na sobie z piec kolorow i do tego jeszcze WSZYSTKO w kropki, (wiec pamietajcie- trzy kolory na sobie max) ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurteczka do dżinsów będzie pasować ale też do materiałowych spodni które teraz stają sie dużo bardziej popularne przynajmniej zauważyłam to na ulicach wcześniej wszędzie dżinsy tylko eleganckie kobiety do pracy spodnie w kant. a teraz widzę młode dziewczyny. podoba mi sie to:) bo już mi sie ten dżins nudził cho uwielbiam go:) w sumie każdy kolor połączysz z dżinsem. polecam ciemne ze wzgledu na to ze są bardziej uniwersalne i można zawsze je elegancko złożyć:) o modny filet bardzo podoba mi sie z ciemnym dżinsem. dorotka ja też strasznie pokochałam szary i mam jakaś obsesje na jego punkcie. wydawało mi się wcześniej ze szary to nudny a teraz widzę tyle możliwości. ja szukam szarego sweterka ale na razie nic;/ wejdź na glamour jestem ciekawa co pokażesz:) cześć czarnulka:) ja akurat kocham czekoladę:) i brąz:) a nigdy nie pomyślałam ze można to połączy z szarym. super:) valentino jest jednak super:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
a poradzicie mi jakie kolory do dzinsów? i jak zrobic modny stroj w połaczeniu z dzinsami - NIE SPORTOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
nibys w jakich sklepach kupujesz ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloz na przyklad ciemniejszy kolor dzinsow, kup jakas tunike (teraz sa nawet fajne na wyprzedazach i czasem trafia sie za pol ceny ) na przyklad w kolorze czerwonym, do tego balerinki i stroj gotowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka niektore skorzane rzeczy ladnie sie prezentuja ...choc jak dla mnie to tylko kurtka..jakos nie moglabym sie przekonac na przyklad do skorzanych spodni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelaska---->moja propozycja: ciemny dżins, bez cekinów, bez wycierania, bez haftów, prosty krój. do tego szpilki teraz modne okrągłe przody. do tego żakiet mój ulubiony styl to militarny. ciekawy top od spod. w tym sezonie proponuje fiolet, lila. szarość do tego nie za duża torebkę i jesteś na luzie a zarazem elegancko. a akurat kupuje wszędzie:) vila, yoshe, zara, reserved, promod. lubię polować na ciuchy. najchętniej wybierała bym drogie firmy ale kasa studencka;/ czarnulka też nie trawie skórzanej odzieży w moje szafie jedynie może znajdzie miejsce krótka prosta kurteczka :) ale i tak nie jestem pewna tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba prawie kazda kobieta lubi byc modnie ubrana, wiec dolaczam sie do topiku :) Wlasnie jestem w trakcie wyszperywania rzeczy na e-bayu, to prawdziwa kopalnia i mozna dostac markowe rzeczy po niewielkich cenach :) Skory nie lubie i nie bede nosic nawet jak bedzie super-modna, bo nie lubie miec na sobie zwierzecych zwlok, nawet w postaci butow. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys, gdzie na polskiej stronie glamour jest galeria..glupio mi ale znalezc nie moge... (zawsze poruszam sie na niemieckiej) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny topik :) pewnie bede tu zagladac :) i tak przejdziemy wszystkie z topiku o niedopasowanych spodniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze oprocz samego gadania zaczniemy wklejac zdjecia fajnych ciuchow? :) Bo ubrania przede wszystkim sie fajnie oglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enamorada witamy :-) chetnie kupowalabym ubrania z roznych stron internetowych..ale jestem troche niewymiarowa i dlatego zawsze musze przymierzyc cos przed zakupem ..zawsze mi cos nie pasuje..a to za krotkie spodnie, bluzka za waska w ramionach, albo mi cos odstaje... ;-) ale przyznaje -jestem tez troche wybredna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka też miałam przedtem problem bo używam usa:P:P:P kliknij na głównej stronie ten baner w środku:P:P enamorada ja poluje na allegro:):) i przyznam racje można dużo ciekawych rzeczy znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja glownie poluje na ubrania w sklepach. nie potrafie wyszukiwac pojedynczych ciekawych egzemplarzy na aukcjach. poza tym uwielbiam jak wchodza nowe kolekcje i pomimo tego, ze mozna odkopac cos ciekawego z lamusa to ja lubie nowiuskie rzeczy prosto z polki sklepowej :) niesc do przymierzalni. podziwiam te osoby, ktore potrafia gdzies w lumpeksie wygrzebac cos fajnego. nie posiadam kompletnie takich zdolnosci. ogladam gazety, czasem zdjecia z pokazow i manekiny w sklepach. czekam na ciekawe zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam, ze z tym linkiem pojdzie cos nie tak ;-) ja nie potrafie szukac ubran w sklepach second hand... po prostu sie gubie.. zreszta zazwyczaj jest tak, ze wszystko zostaje wrzucone do paru wielkich, plytkich koszy...i ja z tego najnormalniej w swiecie nie potrafie nic wyszukac ..a jak juz cos znajde..to okazuje sie, ze to jakas szmatka a nie ubranie ;-) ... podziwiam te osoby, ktora w 90 % ubieraja sie w lumpeksach i wygladaja calkiem fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×