Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorotka83

dla tych, ktore uwielbiaja mode D

Polecane posty

mi chyba też zarosły:P:P:P chciałam właśnie kupić jakieś stylizowane kolczyki, żeby zacząć czasem ubierać bo takie zwykłe wydaja mi się nudne;/ i bez rewelacji;/ teraz zastanawiam sie czy nosić kolczyk w pępku. podoba mi sie ale mnie denerwuje:P rewelacja ja lubię korale czasem pierścionek albo kolczyki ale jak bym miała się obwiesić biżuteria to bym sie głupio czuła. jak ubieram jakiś komplet kolczyki + bransoletka + naszyjnik to czuje sie jakoś dziwnie;/ wole same korale. na co dzień czasem nosze pierścionek bo to prezent albo kolczyki ale je gubię namietnie (najbardziej mi żal tureckich które zgubiłam;(:(:() a na wielkie okazje wybieram korale i nic więcej. ale na te kolczyki zachorowałam:) szkoda ze pewnie licytacja skonczy się kolo 80 zl;/ co do pasów dorotka to spróbuj czasem dużo zależy od kroju. zwłaszcza że biały i szary to delikatne połączenie a najbardziej pogrubiają te kontrastowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze mi powiedzialas, ze te kontrastowe najbardziej pogrubiaja...bo myslalam ze wszystko co w poziome paski pogrubia ;-) :P jesli chodzi o kolczyki to ja lubie takie nie do konca rzucajace sie w oczy. :-) najlepiej jak sa "delikatne" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię bardzo prosta taką nowoczesna biżuterię albo całkowicie przesadną, retro z perłami albo z ciekawymi kamieniami:) lubię perły, te mi sie podobały: http://www.allegro.pl/item226804357_srebrne_kolczyki_z_perlami.html i ametyst: http://www.allegro.pl/item226462020_kolczyki_zdobione_markazycjami_i_ametystem.html o albo chiałam kupić sobie taki zegarek całkowicie inny pojechany:P http://www.allegro.pl/item210828378_wystrzalowy_zegarek_big_disco_lata_70tych_srebrny.html mam właśnie takie przeskoki stylu:P znalazłam też ciekawe botki niestety nie mój rozmiar;/ http://www.allegro.pl/item229388229_hit_na_jesien_najmodniejsze_botki_usa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kolczyki z ametystem tez sa fajne a te pierwsze to juz nie dla mnie jesli chodzi o zegarki to ja musze miec bardzo cienkie paski/bransoletki bo mam bardzo szczuple ..a wrecz chude nadgarstki. ..nietstety mam to po mamie (tak jak chude kostki u nog) chyba uciekam spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie martwią te przeskoki stylu z retro na pełna nowoczesność :P:P wiem że muszę wybrać jeden a nie mogę sie zdecydować:) bo tak mam rzeczy które do siebie nie pasują;/ mam proste klasyczne sukienki i topy z nadrukiem, wielką toreb i klasyczne spodnie w kant. i jest dupa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys ja mam podobnie. po prostu nie lacze tych ubran. raz bardziej elegancko i klasycznie a czasem na luzie :) tyle, ze zawsze komponuje i dobieram dodatki tak zeby miec sporo rzeczy w jednym i drugim stylu. zajelo mi to sporo czasu bo wczesniej wydawalam pieniadze na swietne spodnie i zakiety a buty byly tylko sportowe. teraz zawsze zanim cos kupie to mysle do czego to zaloze albo poszukuje rzeczy, ktorych mi brakuje :) czasem lacze styl sportowy z klasycznym i tez czuje sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że jest dla mnie nadzieja:) ja mam tak że krzywo chodzę:P:P:P:P i szpilki załatwiam dosłownie w oka mgnieniu:P:P i zawsze brakuje mi butów na obcasie w odpowiednik kolorze i stylu:P właściwie to rok może dwa temu zaczęłam zmieniać szafę:P i zwalczać dziwne odchyły. zabroniłam sobie kupować niebieskiego i bluz:P powiedziałam sobie czas wyglądać jak kobieta:) wczoraj patrzyłam w lustro i zastanawiałam się jak bardzo sie zmieniłam:P:P czekoladowe rurki, militarny żakiet, kremowy podkoszulek szpilki i dobrana torebka:) a teraz w dżinsach i zwykłym białym topie bez ramiączek:P:P trochę zadziwiają mnie te moje skoki. dzięki rewelacja myślałam że tylko ja tak przeskakuje. masz racje muśże popracować jeszcze nad dodatkami bo torebkami i butami bo ich najczęściej mi brakuje. i jeszcze zrównoważyć zakupy:) żeby nie kupować 5 spodni a nie mieć ani jednych adidasów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ale tu cisza :-( chyba nie chcecie mi powiedziec, ze zapomnialyscie o tym topicu? :-P ja akurat nie mialam czasu, zeby tu wejsc ...ale juz naprawiam ten blad ;-) oki, na razie uciekam na zakupy ( tym razem ide cos kupic do jedzenia ;-)), a potem biore rowerek, pojade do kilku sklepow z odzieza i moze kupie jakas bluzeczke :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja weekendy spedzam raczej poza netem, zwlaszcza jak jestem na wakacjach :) wczoraj bylam na zakupach i kupilam dwie apaszki i dwie jedwabne bluzki :) jedna apaszka i jedna bluzka w kolorze ciemnym morskim, tzw. glonowym :D:D dzisiaj tez chyba udam sie na lowy :D milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! wrocilam..... yhh ja nie wiem...juz naprawde stwierdzam, ze wybredna sie zrobilam..znow nic nie upatrzylam :-( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, ja stwierdzam, ze to normalne pod koniec sezonu. Kolekcja juz obrzydla i nic sie czlowiekowi nie podoba. ja juz kupilam z nowej kolekcji rzeczy. wczoraj jak wrocilam, to maz nawet byl rozczarowany, ze niewiele kupilam i to w ciagu dwoch tygodni praktycznie nic. Juz nie moge patrzec na letnia wyprzedaz a jesienna kolekcje dopiero baam i czekam na pierwsze spadki cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzilam, ze nie pojde do zadnego sklepu przez najblizsze 2 tygodnie... na pewno dojda nowe rzeczy. I wtedy cos mi sie moze spodoba ;-) rewelacja jak znajdziesz jakas podobna bluzke na necie do tej, ktora kupialas ..koniecznie wklej linka :-) ostatnio robilam porzadek w mojej szafie...i znalazlam apaszke... ktora kupilam dwa lata temu.... i okazuje sie, ze modny kolor :D --> SZARY ;-) :-P dobrze, ze jej nie wyrzucilam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a druga taka sukienkowa dluzsza szaro - bezowa :) bez rekawkow, dopasowana stojka przy szyi z ozdobnym marszczeniem a reszta prosto splywa do dolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proste obie :) ale pod zakiet beda super :) ta druga jest na tyle ozdobna, ze moze byc zalozona sama do eleganckich rurek i moze byc na kolacje czy na disco w zaleznosci o reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uj ja bym juz tej nie zalozyla...ze wzgledu na moje szerokie ramiona ale jesli chodzi o kroj to jest naprawde ok :) ale z checia kupilabym sobie ta pierwsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zalozylam sobie ta pierwsza bo ona nawet do dzinsow swietnie lezy :) uwielbiam jedwabne rzeczy bo ma sie wrazenie ze plyna :) takie niesamowicie zwiewne i lejace sa : chyba pojde w niej na dalsze poszukiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne ze jeszcze nie dostala :D:D:D ja zmykam zaraz na zakupy bo maz mnie wygania z domu :D moze jakies ciekawe butki wypatrze :) powklejajcie fajne linki do zdjec :( milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:):):):) psepraszam :P:P byłam na weekend u mojego faceta i zaniedbałam was dziewczynki:( ta pierwsza piękna i jeszcze jedwabna:) super:) w ogóle jedwab to super materiał inaczej się w nim czujesz i całkowicie inaczej wyglądasz:):) czysta elegancja:):):) normalnie jestem wygłodniała na zakupy:) a w sklepach to samo. nawet na allegro i ebayu nie ma jeszcze żadnych ciekawych sweterków:(:( a jak są to ceny mnie odstraszają:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tak sie zastanawiam...jak bysmy kiedys tak razem poszly na zakupy... to chyba do zamkniecia sklepow bysmy w nich siedzialy ( no a pomiedzy kupowaniem oczywiscie jakas kawka i ciasto w barze ;-)) ide poszukac cos fajnego na stronkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja wczoraj nic nie kupilam :o nie mialam kompletnie humoru. jutro chyba sobie odbije albo pojutrze bo dzisiaj postanowilam w ogrodzie sie poopalac, pierwszy raz w tym roku :) milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) dorotka ja myślę ze mogło by to trwać nawet dłużej:P:P a i ja zamawiam shaka zamiast kawy:P:P:P albo mrożoną herbatkę :P:P:P może po wklejamy jakieś linki?? a dorotko krzyczysz na mnie a enamorada gdzieś nam zaginała:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×