Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LIMP BOY

Czemu kobiety sa zazdrosne o swoich bylych...

Polecane posty

Gość LIMP BOY

...skoro sama zerwala to czemu jest zazdrosna? jej uczucie wygaslo do mnie< czemu jest zazdrosna?? ktos mi odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie wiedzą czego chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każda
nie każda kobieta jest zazdrosna ja mam na przykład w dupie co robi mój były :p zasada jest taka, że jak sie komus nie układa z kimś nowym to się czepia byłego i tyle.. nie ważne czy to kobieta czy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każda
czasem tylko nie mogę zasnąć bo się zastanawiam co on robi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIMP BOY
ale czemu tak sie dzieje. jest zazdrosna o mnie na kazdym kroku. nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się czesto nad tym zastanawiałam, sama przez to przechodziłam, tzn była dziewczyna mojego faceta nie dawała mu spokoju telefonami i smsami i musiał zmieniać numery. Najbardziej mnie dziwiło, że laska przeceiż ma narzeczonego, po co w takim razie nie daje mojemu spokoju...na szczęście na razie jest cisza, tfu tfu odpukać, bo przyznaję, że o mało ta dziewczyna nie zniszczyła naszego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula z ula
znam to jak z wlasnej kieszeni ........ex mego obecnego juz 2 lata go (nas ) gnebi wydzwania smsuje..........i glupio sie tlumaczy ze chce wiedziec co u niego slychac ot tak sobie ..a sama scierwo go zostawila sorry za brzydkie slowo no ale az mnie unosi jak ta pizda .......no wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam calkiem na odwrot.... to moj byly ciagle do mnie wydzwania, pisze na gg, pisze smsy chce sie spotykac ma nowa dziewczyne i jest mu z nia dobrze wiec po co?? wkurza tym mojego faceta, wiec czasami, moze to zle, ale czasami jak ten ex sie odezwie, to mojemu obecnemu o tym nie mowie, bo nie chce zeby sie denerwowal, biorac pod uwage, ze po kilku takich \"nachodzeniach\" mnie przez mojego bylego...powiedzial, ze zakopie go w lesie... fakt ze byla to przenosnia, ale ja nie rozumiem skoro ja nie wykazuje zainteresowania jego zyciem, to czemu on na sile chce utrzymywac dalej kontakt? bo bylam fajna? no super, ale to on stwierdzil, ze musimy sie rozstac, wiec nie rozumiem teraz wywodow, ze czasami to sobie lubi powspominac jak nam bylo dobrze, ze mnie jeszcze kocha, i takie tam..... ktos to potrafi wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula z ula
moj byly tez tak ma a czasem to nawet po pijaku potrafi z morda do mnie wyskoczyc ze smata jestem ....itp. a potem przeprasza i mowi ze kocha i zapomniec nie potrafi chodz jest z inna tak to juz jest .czasami "milosc" jest silniejsza od rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×