Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

ile czeka się na odpowiedź ws pracy od potencjalnego pracodawcy??

Polecane posty

chodzi mi o to po jakim czasie po zakończeniu przyjmowania aplikacji, dzwonia jeśli oczywiście maja taki zamiar. dzeiń, tydzień, dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie kiedys oddzwonili po miesiacu, ale mialam juz prace, wiec nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfg
ja poł dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo roznie, w moim przypadku raz byl to niecaly tyg, raz miesiac, a najbardziej skrajny przypadek 3 miechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli o te 3 miesiące chodzi, to papiery były składane na konkretne ogłoszenie, czy ot tak - jak coś będziemy mieli, to się odezwiemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
ja czekalam 2 tygodnie, wybrali mnie do pierwszej 15-tki :P [a CV przyszlo chyba z 70] no i teraz to juz tam pracuje prawie rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Naleśnik
Nie czekaj! Sam zadzwoń po kilku dniach! To pomaga, bo kiedy pracodawca nie jest jeszcze zdecydowany, to taki telefon utwierdzi go, że się interesujesz... Sam jestem pracodawcą i to zawsze jakiś mały plusik... Wielki minus natomiast jak mi kobitka powiedziała, że przeprasza, że się spóźniła, ale tyle CV złożyła, że jej się pomyliły miejsca i godziny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pracodawca to bogacz, kas amu na mozg padła jak nie dzowni nie dzown, niech spada czesto firmy maja ludzie owszem bogaci, ale glupi, nawet pracownika sobie dobrac nie umie, ba! nie czyta cv itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Naleśnik
Anno! Nie o to chodzi, czy komuś na mózg pada czy nie i czy jest bogaty! Jeśli potrzebuje człowieka, to nie podejmie decyzji w chwilę, też musi się zastanowić, podzwonić do byłych Twoich pracodawców, dowiedzieć się czegoś więcej...Jeśli będzie miał dwie osoby i nie będzie wiedział którą wybrać, to wierz mi, jeśli się przypomnisz, to wybierze Ciebie, bo wykazałeś zainteresowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roko_coco
Firma z Anglii odezwala sie do mnie po ok 5 mies ;) Juz dawno o nich zdazylam zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pan nalesnik -
ee roznie to bywa, moja pracodawczyni odpowiada tylko na wybrane CV a jak ktos dzwoni to wcale sie tego nigdzie nie notuje. Wlasciwie czesto odbieraja sluchawke pracownicy a nie szefowa a jak wiadomo to szefowa podejmuje decyzje kogo zatrudnic. Prawda jest ze nie nalezy sie spoznic - juz 2 potencjalnych pracownikow tak sie pozbylismy, powiedzieli ze przyjda o dajmy na to 9 a pojawiali sie o 13 albo nastepnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
ja czekałam na odpowiedz tylko weekend, w piatek bylam na rozmowie w poniedziałek do mnie zadzwonili ze mnie przyjmuja:D jesli chodzi o netatywne odpowiedzi to odpowiadali w przeciagu tygodnia albo i wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
*negatywne oczywiscie miało byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Naleśnik
Hmmm... zależy jak duża firma :P Moja nie jest wieloosobowa, więc sam zajmuję się takimi sprawami. :P bez pracy tam na...zarobki w trakcie stażu masz pytanko ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
juz odpowiedz poszła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Naleśnik
Masz tam jeszcze jedno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×