Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avene

ide na rozmowe do poradni psych-ped, jak sie przygotowac?

Polecane posty

chcialabym dostac ta prace. jak sie przygotowac i zrobic dobre wrazenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Standartowe pytania to : - Dlaczego Pani zalezy na tej pracy?, - Czy ma Pani rodzeństwo i jakie macie stosunki?, - Przykładowa sytuacja którą musisz starać się zdiagnozować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale jestem pedagogiem i wiele słyszałam, zresztą sama chciałam startować 2 lata temu, więc napisałam Ci co mniej więcej przechodzili moi znajomi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze mialam tam praktyki dwukrotnie, ale dyr chce kogos z doswiadczeniem. rozumiem to ale gdzie ja niby mialam je nabyc? po studiach bralam jakakolwiek prace zeby nie siedziec w domu. wydawalo mi sie ze to oznaka pracowitosci. tymczasem to jest na moj minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubi lubi, ale zaintrygował mnie stół z chromowanymi nogami. Przeczytałam post i umarłam ze zdziwienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam praktyki wiec wiem na czym poega praca. poza tym jest jeszcze okres probny zeby sprawdzic pracownika czy sie nadaje, prawda? czy kazdy kto zaczyna prace juz tak swietnie sie orientuje w tym co ma robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avene , torchę wiecej wiary w siebie...przecież to, że nie masz doświadczenia wcale Cie nie dyskwalifikuje....Czasami w tej pracy taka \"młoda, świeża krew\" jest niezwykle przydatna i pożądana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justine ale pani dyr wyraznie dala mi do zrozumienia ze chce kogos z doswiadczeniem. dlatego tak sie tym przejmuje. poza tym to jest placowka jedyna w swoim rodzaju. czy wiec pedagog nawet z doswiadczeniem bedzie od razu umial przeprowadzac diagnoze i pisac opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesli ta Pani dyrektor już ma sprecyzowane wymagania to może być cięzko....a może ma już kogoś na to miejsce??? Bo prawidzwy Dyrektor nie wyrokowałby opinii bez rozmowy z potencjalnymi pracownikami, na temat kogo szuka.....Bo powinien szukac dobrego pedagoga, psychologa....a niestety sama wiesz, że niektórzy własnie z doświadczeniem mają powazne ubytki w wiedzy i nie idą z postępem tylko się cofają... Jedyne co może sz zrobić to zabłysnąc swoją wiedzą i zapałem do pracy z młodzieżą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w tej chwili zupełnie odeszłam od tematów psycho-pedagogicznych. Skończyłam podyplomówkę o innym kierunku i bardziej weszłam w ekonomię i zarządzanie kadrami... Niestety to praca nie dla mnie bo ciężko tam zrobić karierę ...niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pomyslalam ze moze ma kogos na to miejsce, to byloby do niej podobne bo slyszalam takie opinie o niej wlasnie. tylko w takim razie po co zadawalaby sobie trud organizujac rozmowy kwalifikacyjne? poza tym ogloszenie bylo w urzedzie pracy wiec moze jest jakas uczciwa szansana prace bez znajomosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego odeszlas od pedagogiki? trudnosci w znalezieniu pracy czy zarobki? ja sie zastanawiam co dalej, bo nie moge znalezc pracy w zawodzie. tylko co ja bym miala robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz rozmowa kwalifikacyjna to może być tylko przykrywka;) A to, że widnieje w UP nie jest dla mnie argumentem.....to tak samo jak chciałam dostać staż pracy po maturze... Miałam go załatwionego a UP przez tydzień wisiało ogłoszenie...więc sama widzisz... No pedagogika nie dawała mi tego o czym marzę, czego chcę i pragnę... Miałam przeświadczenie, że jeśli będę pedagogiem to będę nim zawsze i moja droga \"kariery\" nigdy się nie zmieni...Nie wiem być może to nie do końca prawda, ale teraz widze przed sobą większe szanse na cokolwiek a o kasie już nie wspomnę...Niestety w tym zawodzie jest jak dla mnie nie wystarczająca..przyczynajmniej w momencie tzw. dorabiania się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×