Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madamechocolatte

Praca stewardessy

Polecane posty

Gość madamechocolatte

Marzy mi się praca w przestworzach :) Chciałabym wiedzieć, jakie warunki muszę spełniać, by zostać stewardessą. Nie wątpię, że nienaganne zdrowie itd., zastanawiam się również jak jest z językami (biegle mówię po angielsku i niemiecku, w mniejszym stopniu po francusku i niderlandzku), czy wygląd odgrywa specjalną rolę? I chciałabym zapytać- jeżeli jest tu jakas stewardessa oczywiscie... jak to jest z lotami przez strefy czasowe- czy faktycznie bardzo źle się to znosi? A jak jest ze zdrowiem po lataniu? Chodzi mi o miesiączki (czy się rozregulowują), cerę (popękane naczynia) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemraime
moja przyjaciolka pracowala z Rynair ( ja mialam moament w zyciu ze tez o ty marzylam). Bylo ciekawie, ale na dluzsza mete meczoco, najopier masa szkolen- udzielenie pierwszej pomocy itd.Potem egzamin nie wposmnie o rekrutacji przed odtaniem sie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam informacje o szkole stewardes. Przygotowują do selekcji jaką robią linie lotnicze - moje koleżanki próbowały i mówią, że cholernie trudno jest się dostać tak z ulicy do tej pracy. Może Was to zainteresuje: http://www.wshgit.waw.pl/stewardes.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×