Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redakcjae

Pracuje w Urzędzie..na niekierowniczym stanowisku czy moge

Polecane posty

Gość redakcjae

nosci krotkie spodnice?Nigdzie nie ma zadnego prawa, ze mam nosic długie kiece!!Wiec ja nosze krotkie, przed kolana, a wszystkie kolezanki sie na mnie dziwnie patrza i mowia, ze obowiazuje niepisana zasada, ze nie nosi sie tak krotkich spodnic w urzedzie?A niby czemu??Co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej dawnej firmie byla taka panna (sekretarka, ktora potem awansowala), ktora biegala w tak krotkich spodniczkach, ze ledwo jej tylek zakrywalo. Nie bylo wiadomo czy sie smiac czy wstydzic za nia przed osobami z zewnatrz. Sorry, ale to raczej nie wypada... Wiem, ze kazdy ma swoj gust itp., ale to raczej wyglada ciut niepowaznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redakcjae
ale ja jestem młoda, mam ładne nogi, to kiedy mam nosic miniowki jak nie teraz?same zazdrosne baby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redakcjae
skor niepisane, zasady, to chyba moge nosic, mam w nosie niepisane zadady, nogi mam ładne, opalone, zdrowe, młode.wiec nie mam czego sie wstydzic!!Jakos faceci z biura nie maja mi tego za złe, jedynie kobiety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redakcjae
w ogole. co to ma byc niepisane zasady, albo sa spisane prawa i onbowiazuki pracownika, a jak nie maja tego na pismie, to i tak bede nosic spodniczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te niepisane zasady
to po prostu kultura osobista najkrotsza kiecka jaka powinnas nosic to do kolana nie pracujesz w koncu w knajpie czy sklepiku z odzieza tylko w urzedzie a to zobowiazuje dziwie sie ze szef/szefowa nie zwrocila ci jeszcze uwagi a uroda nog nie ma nic do tego w pracy masz sie popisywac usmyslem a nie nogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakija3333
moze ci to pomoc w awansie(jesli sie przepsisz z szefem), albo zaszkodzic, jak bedziesz tylko szczuła, a sie nie rpzespisz:)wiec uwazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redakcjae
ale sie popisuje zarowno intelektem, jestem nainteligentneijsza w biurze jak i nogami..a zazdrosc was az zdzera widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te niepisane zasady
nie wiem skad sie wziela kretynska opinia ze szefowie nie maja nic do robienia tylko przesypianie sie ze swoim personelem... i jeszcze daja za to awanas musieliby upasc na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te niepisane zasady
oh tak wszyscy ci zazdroszcza twoich nozek jakos niezbyt tu sie popisujesz inteligencja...chociaz zdarza sie ze w urzedach pracuja same idiotki wiec zawsze mozesz sie dowartosciowac wiesz chociaz co to jest kultura osobista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redakcjae
a Ty wiesz co to kultura forum?nie powinnas mnie obrazac..mowiac, ze nie jestem zbyt inteligentna..radze pooczytac sobie regulamin funkcjonowania forum i to pisany!!a nie niepisany..gdzie pisze, ze nie powinno sie obrazac nikogo, a Ty mnie obzaszasz, sugerujac, ze jestem głupia i małointeligetna.. a ze jestem pewna siebie, mam ładne nogi i sie ich nie wstydze..i do tego bystra..to żal tyłek sciska, niekotrymn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te niepisane zasady
nie mam zamiaru cie obrazac po prostu stwierdzam fakty na prawde super jak w urzedach znajduje sie dobra obsluga-oszczedza to czas i nerwy czlowiekowi inna sprawa czy sie znajduje gdyby na tym forum nikt sie nie obrazal to 1/2 osob piszacych tu musialaby zajmowac sie moderowaniem super ze masz zgrabne nogi ale nie mozesz ich eksponowac po pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko topiku jestes nie tyle pewna siebie co agresywna i chamska. Na delikatne sugestie reagujesz agresywnie i uwazasz, ze to zazdrosc :O Chyba jednak nie jestes tak bystra jak sadzisz... albo to prowokacja glupiej smarkuli, ktorej sie nudzi w wakacje :D Nie ma sensu dluzej marnowac czasu na puste gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jejku
Pracowałam kiedyś w urzędzie ( :P ) i uważam, że spódniczka, która kończy się przed kolanem jest jak najbardziej stosowna. Niektóre "niepisane zasady", mówią, że długość odpowiedniej do pracy (w biurze) spódniczki powinna wynosić ok 55-60 cm. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redakcjae
ale moja jest zaraz jakos za pupe...w polowie odleglosci miedzy kolanem a pupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jejku
To znaczy, że ubierasz się niestosowanie. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej kup sobie kilka garsonek i nylonowych bluzek z żabocikiem, obetnik krótko włosy i zrób trwałą wtedy będzie stosownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te niepisane zasady
nie niech lepiej kupi sobie kilka mini ledwo zakrywajacych tylek najlepiej w kolorze rozowym a do tego bluzeczki odslaniajace brzuch i biust turkusowe i zlote wtedy dopiero bedzie seksowna i pociagajaca a my bedziemy jej zazdroscic skad sie biora tacy ludzie na tym swiecie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale ja nigdy nie zaufała bym pani adwokat w różowej mini ani lekarce w podkoszulce do pępka. a widząc w urzędzie panią w mini pomyślałbym naiwna babka, pewnie sprzątaczka albo na stażu i nie potraktowała bym cię poważnie. mini możesz nosić po pracy na imprezę a do urzędu raczej dłuższe hoc nie koniecznie nobliwe stroje. możesz wyglądać ładnie i podkreślać swoje atuty ( nogi) nie koniecznie wulgarnie je obnażając. zadałaś pytanie. a szukałaś potwierdzenia swojego zdania i nie możesz pogodzić się z tym że nie wszyscy sie zgadzają. nikt nie tu nie napisał ubieraj sie jak stara baba, garsonki kostiumy. ale z smakiem i gustem a nie wywalaj majtów na wierzch i świeć biustem przed petentem. bo to są poważni ludzi i wymagają profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest niepisane prawo
ale chyba jestes zbyt glupia, zeby o tym wiedziec. Spodnica za kolanko, zawsze rajstopy, nawet jesli jest upal, buty nie odkrywajace palcow, odziez stonowana, bluzka nie odkrywajaca dekoltu, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejeje
nie oburzaj się i nie zrzucaj wszystkiego od razu na zazdrość. Miliony kobiet w Polsce mają zgrabne nogi nie tylko Ty. Masz tylko jeden argument? Zazdrość? Różni są ludzie i różnie się ubierają, jeśli Ci to odpowiada to ja nie widzę problemu, noś się jak tylko Ci się podoba. Takie pytanie mam jeszcze. A czy gdzieś jest napisane, że kobiety przepuszcza się w drzwiach? Że należy ustąpić starszym ludziom i kobietom w ciąży miejsca w autobusie, tramwaju? Że to Ty jeśli jesteś młodsza mówisz swoim sąsiadom dzień dobry? Że... (milion rzeczy) Jest to zwyczaj któregonależy przestrzegać. Przestrzeganie zależy od dobrego wychowania i kultury osobistej. I nie piję tu do krótkiej spódniczki tylko do tego co napisałaś - że jeśli coś nie jest spisane na papierze 6o nie należy tego przestrzegać. Otóż mylisz się należy. A teraz kwestia krótkiej spódniczki. Jeśli Ci się podoba to noś, jeśli się czujesz w niej dobrze to noś, nikt Ci nie zabrania. Jesteś młoda, masz ładne nogi - nie widzę problemu. Gorzej jeśli jakaś podstarzła pani założy mini :) Nie dajmy się zwariować. To Ty masz czuć się dobrze. Pracuje w sądzie. Wiele młodych pań nosi krótkie spódniczki i jakoś świat ani system się nie zawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jejku
O, tak, ja znam :P To gdzies pomiędzy spódnicą do kostek, a mini ledwie zakrywającym tyłek, czyli .... no.... kto wie? Do kolan? Właśnie, skąd się biorą tacy ludzie ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redakcjae
czepiacie sie mnie zazdrosne baby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te niepisane zasady
tak tak bardzo zazdrosne jestesmy szczegolnie o twoje walory umyslowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
tez kiedys pracowalam w urzedzie.. baby obgadywaly mnie caly czas.. kiedys przyszlam w spodnicy za kolana, rozkloszowanej to tez pieprzyly glupoty.. wiec gadaniem 'kolezanek' nie ma sie co przejmowac.. one sa zazwyczaj grube i brzydkie wiec podniecaja sie byle czym :) wracajac do tematu.. przed kolano jak najbardziej moze byc.. ale przed kolano a nie do polowy uda albo jeszcze wyzej.. bardzo krotkie spodniczki wygladaja nieprofesjonalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa zazwyczaj grube i brzydkie
ciekawe, baaaaaaaaaaaaardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×