Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szysza

Easy jet a laptop i torba podreczna - POMOZCIE!

Polecane posty

Lece niedługo z Berlina do... (nie do Anglii) i chce zabrac oprocz torby podrecznej, ktora bedzie mega wypakowana, laptop w torbie na ramie i boje sie ze bede musiala sie przepakowac:( :o Moze pomozecie rozwiać wątpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
ja lecialam w czerwcu z chlopakiem na urlop Wizzairem ja normalnie mialam torebke i reklamowke (w srodku mialam lalke na prezent dla chrzesnicy,ktora kosztowala mnie 5 funtow),oprocz tego mielismy laptopa normalnie w futerale i plecak jako bagaz podreczny.uprzejma!!!!!pani stewardesa sprawdzajac bagaze podreczne stwierdzila ,ze laptop jest traktowany jako bagaz podreczny,do tego kazala mi pokazac torebka(mialam taka kuferkowa dosc spora),ktora rowniez potraktowala jako bagaz podreczny SIC!!!! no i za nieszczesny plecak i jeszcze bardziej nieszczesna torbe przyszlo mi zaplacic 14 funtow za nadbagaz.!!!!! takze radze bez bagazu podrecznego tylko z tym laptopem bo szkoda go wlozyc do duzego bagazu z wiadomych przyczyn.lub przygotowac sie na dodatkowe doplaty.moze w tych liniach jest inaczej?albo po prostu trafilo na mnie bo ktos mial zly dzien. do tego podwojne wkurzenie bo kazda z kobiet miala torebke ,bagaz podreczny i dodatkowo reklamowke z przekaskmi. zycze powodzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez to wiadomo juz od dawna ze mozna miec tylko 1 sztuke bagazu podrecznego. Wiec jak masz plecak i jeszcze torbe z laptopem ktorej nie da sie wlozyc do plecaka to policza to jako nadbagaz. Przeciez wystarczy przeczytac sobie przepisy przed lotem zeby nie bylo pozniej zdziwienia. A najbardziej rozbrajaja mnie ludzie, ktorzy nadal uparcie woza w podrecznym wody i kosmetyki w duzych pojemnikach...a pozniej sie dziwia czemu musza to wyrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white.apple.
amikaaa - małe sprostowanie (przynajmniej jeśli chodzi o lotniska w UK). można mieć jedną sztukę bagażu podręcznego ale tylko na londyńskich lotniskach. Na każdym innym w Uk można mieć parę sztuk, byle by łączna waga nie przekroczyła limitu. Jak jest w innych państwach, nie wiem niestety. Też radzę przeczytać regulamin linni lotniczych, tam wszystko będzie czarno na białym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedzi. Nie jestem głupkiem i przeczytałam te wszystkie informacje. Latałam juz wczesniej, ale dalej nieco - do USA - i chyba dopiero od tych ataków w Londynie tak wydziwiają, bo do tej pory laptop NIE BYL traktowany jako bagaz podreczny, bo co ja tam niby wloze? Takze to pytanie nie jest wcale takie glupie. Poza tym sporo osob zabiera laptop dodatkowo, wiec roznie to tez bywa teraz... Dlatego pytam. Nic, najwyzej zadzwonie i sie zapytam. Dzieki dziewczyny. A kiedys w ogole jak lecialam z USA z chłopakiem to mielismy dwa laptopy, on gitare w twardym pokrowcu, dwa aparaty i jeszcze dwa plecaki:D Takze jak widac roznie to bywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male sprostowanie do white.apple. no to chyba nie na wszystkich jednak lotniskach w UK tak jest bo na szkockich mozesz miec tylko jedna sztuke bagazu podrecznego. Znajomi wracali do Polski 3 dni temu to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szysza:D Ja wlasnie ponad tydzien temu wyjezdzalam z Berlina do Danii,Easy Jetem:D Nie bylo zadnego problemu,ludzie milei niektorzy 2 bagaze podreczne i NIKT sie nie doczepil. Wracajac teraz do Berlina w srode ,facet mial tez mega bagaz podreczny i oprocz tego laptopa:D Wiec o nic sie nie martw;) Zycze powodzenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli bedziesz na odprawie,kazac Ci beda wlozyc laptop do osobnej skrzynki,a nie z bagazem podrecznym... Hmmm,pytasz co mozesz tam miec:D Jakies tajne info:classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio jak leciałam
to chłopakowi zabrali na pokładzie(obsługa)jeden z bagaży podrecznych(miał 2, jeden dość spory ale lekki), siedzielismy razem i potem razem czekaliśmy na lotnisku na bagaże, obsługa nie oddała mu tego bagażu...powiedzieli, że nic takiego nie pamiętają:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio jak leciałam
poza tym w posiadaniu bagazu podrecznego nie chodzi tylko o to, co mozesz tam mieć. Samolot przed odlotem jest WYWAZANY, dlatego są określone przepisy dot. bagaży podręcznego, którego standardowo sie nie waży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, dzieki, w koncu jakis konkret:P choc moze dla swietego spokoju kupie plecak i do niego wpakuje laptop i bzdety:P Tajne informacje, na pewno:P :D A wtedy z USA to mielismy jeszcze torby za duze i trzeba było kupic nowa i gacie na srodku lotniska przepakowywać:P :D Nie bylo to mile:P Najlepsze jest to, ze powiedziano nam, iz gitara nie moze byc przewozona na pokładzie ale jako bagaz, a tutaj idziemy do zwazenia bagazy i z gitarka, ktora była spakowana w specjalnie zakupiony twardy pokrowiec, a pani mowi ze mozna ja zabrac ze soba:D Nigdy nie wiadomo zatem, choc wiadomo, ze jak mniej to lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmsdQ
ja latalam z sas, z wizzairem i zawsze mialam mala walizke do tego duzo torebke jako podreczny i bez problemu, co do laptopa to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torba na laptopa z dużą ilością przedziałek i kieszeń, do których będziesz mogła zapakować drobne rzeczy. Ja swoją kupiłem w sklepie z akcesoriami biurowymi - http://www.ekobiuro24.pl/torby_teczki_i_plecaki/84381-torba_smart_leitz_complete_na_laptopa_15_6.html myślę, że ten model będzie dla ciebie idelanym rozwiązaniem, szczególnie jeśli masz zamiar przekować się w trakcie podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam lapka od firmy plebis.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×