Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anv

INGLOT- błyszczyk do ust- prosze o opinie

Polecane posty

chciała bym kupic błyszczyk z inglota zamkniety w pudełeczku posiadający dwa odcienie:) gdy byłam w sklepie i próbowałam testery na ręce zauwazyłam że mają one kleistą konsystencję:( dlatego tez mam pytanie do dziewczyn, które posiadaja lub posiadały ten błyszczyk, czy sklepejał on wasze wargi?? z góry dziękuje za odpowiedź 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropnie
się klei!!!! jest bardzo gęsty, co utrydnia aplikację, ale dłużej niż inne wyrtrzymuje na ustach. ale to klejenie się i zbieranie w kącikach ust jest nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę to niedobrze:( miałam kiedyś błyszczyk z inglota ale taki w dużej tubce i tez sie kleił, a może wiesz jakie sa te błyszczyki z inglota, ktre wyglądają jak probówki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny jest ten błyszczyk inglota w pudełeczku takim odkręcanym. Ma różne kolory i smaki. Ja mam toffee i jest genialny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten podwójny i szczerze mówiąc bardzo mi odpowiada.. Może dlatego, że mam wydatne usta i mam go jak rozsmarować.. Nie nakładam go zbyt wiele przy kącikach i moim zdaniem jest ok, ale każdy może mieć inne odczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam duże i wydatne usta:) więc moze nie będzie tak źle:D starsznie sie na niego napaliłam, mam manie na punkcie błyszczyków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie skleja się. :) I jest bardzo fajny naprawdę. Miałam już wiele błyszczyków, ale każdy wysuszał mi strasznie usta. A ten jest cudny. Nawet jak już zejdzie z ust po jakimś czasie to usta nadal są nawilzone. :) Warto spróbować tym bardziej że kosztuje 9 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę spróbować tego, co angolek poleca.. Także mam świra na punkcie wszystkiego, co można nałożyć na usta.. generalnie Inglot nie jest złą firmą. Bardzo sobie chwalę błyszczyki i cienie do powiek, które produkuje.. Ale zalezy, co kto lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam błyszczek w tubce i był DO BANI - Inglot ma świetne cienie do powiek i lakiery do paznokci reszta produktów srednia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anv 🌼 Aha kolor też jest śliczny. Nie taki intensywny tylko taki hmm... Nie potrafię określić. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wypróbuje, dopiero sierpień a ja już myśle o błyszczykach na zimę:P zaplanowałam już zakup błyszczyka z loreala i teraz zastanawiam sie jeszcze nad inglotem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×