Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczona

zakupy w PROVEA

Polecane posty

Gość bogmaa
Wczoraj dostałam odpowiedź od Provea. Grzecznie poinformowano mnie , że jednak jestem ich klientką, ponieważ wysłano mi towar po uprzedniej konsultacji telefonicznej ze mną i nadano mi nowy numer klienta. To już jest oszustwo, z własnej nieprzymuszonej woli nie kontaktowałam się z tą firmą, do mnie nikt nie dzwonił. Jestem zdrowa na umyśle i nie cierpię na rozdwojenie jaźni. "Cuda jakoweś, czy cuś", w głowie się nie mieści. Wciskanie kitu na potęgę, naprawdę to jest oburzające. To się nadaje tylko do prokuratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzonsi123
do bogmaa Proszę o kontakt GG 37053275 Być może będę mógł Pani pomoc - i uda nam się wyjaśnić sprawę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedajaca
Moja drogie Panie, ja jestem ta sprzedajaca. Otoz od poczatku wyglada to tak po szkoleniu siadam i dzwonie- przedstawiam sie, informuje z jakiej firmy dzwonie i pytam o pania z ktora chcialabym rozmawiac. wtedy slysze odpowiedz tak to ja i albo nie mam czasu- wtedy pytam o dogodny inny termin kontaktu albo slysze tak to ja w jakiej sprawie pani dzwoni. Wiec pytam czy spotkala sie z taka firma i przedstawiam oferte 3 sztuk majtek. i teraz albo sie Pani/Pan nie zgadza wtedy pytam dlaczego i rozmawiamy lub slysze fajnie zgadzam sie na powitalna paczuszke. wtedy ja informuje pania o liscie i o przesylce i o kolekcji i regulach rezygnacji dopiero potem potwierdzam dane adresowe! Oczywiscie od zamowienia mam prowizje ale dziala to tak przykladowo doszlo do zamowienia 10 stycznia- 11 stycznia moja rozmowa jest odsluchiwana i badana pod wzgladem jakosci rozmowy czyli rzeczy a raczej informacji ktore mam obowiazkowo przekazac rozmowczyni (moje nazwisko, nazwa firmy, pytanie o dogodny termin, przedstawienie propozycji, informacja o kolekcji i regulach rezygnacji) jesli kotras z tych inf. zostala pominieta przeze mnie wtedy firma obcina mi prowizje nie za to zamowienie ale za caly dzien. potem dochadza do klientek listy jesli klientka rezygnuje to ja tez wtedy trace prowizje, ktora wyplacana jest z miesiecznym opoznieniem czyli za to zamowienie moglabym dostac prowizje dopiero z wyplata w marcu. Jasne jest dla mnie, zebym Was klientki informowala o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina___
zgodziłam się dziś przez telefon na paczkę powitalną 3 pary majtek w promocyjnej cenie - niestety o żadnych regułach rezygnacji ani niczym podobnym nie zostałam poinformowana - jedynie, że w ciągu tygodnia przyjdzie potwierdzenie zamówienia i jeśli go nie zmienię, przesyłka przyjdzie do 6 tygodni. zamierzam za pierwszą przesyłkę zapłacić, ewentualne kolejne ignorować. nie zgadzałam się na nic więcej niż tylko jedna paczka za 29,90. cmoknijcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzonsi123
Do bogmaa Proszę o przytoczenie, które punkty nie są zgodne z prawem Polskim? Regulamin został sprawdzony przez specjalistów od Prawa Polskiego. Być może Twoja nieznajomość prawa w tym zakresie nasuwa Ci myśl iż opisane zasady są niezgodne z Twoimi zasadami - jednak są zgodne z Prawem Polskim. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie27
witajcie, ja rowniez zgodzilam sie przez telefon wylacznie na pierwsza przesyłke. Dostalam list zapowiadajacy paczke, w ktorym byla mowa kollejnych paczkach. Zadzwonilam zatem na nr w stopce, bo na ten z tresci listu nikt nie odpowiadal i przekazalam Pani, że nie chce aby kolejne paczki przychodzily i ona to grzecznie przyjela. oby sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go on
ja również dziś dostałam telefon i się zgodziłam. czekam na list i łudzę się że uda mi się zrezygnować nawet z tej pierwszej- niby taniej paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogmaa
Do dzonsi123 Przeczytaj moją wypowiedź na tym forum, strona 2, z dnia 07.09. 2010. To, że regulamin został sprawdzony przez specjalistów od prawa, nie znaczy że jest zgodny z prawem. Został tylko sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogmaa
do dzonsi123 Jeszcze raz przypominam : nikt z firmy Provea do mnie nie dzwonił, ja do firmy nie dzwoniłam ani nie kontaktowałam się w żaden inny sposób i nie zgadzałam się na to aby zostać ich klientką i nic u firmy Provea nie zamawiałam i mam prawo być oburzona i jestem bardzo oburzona. To jest jasne nic nie zamawiałam - nie jestem do niczego zobowiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go on
przesyłka doszła dziś, listu potwierdzającego rozmowę nie dostałam. NA blankietach przelewu mam kupony rezygnacyjne z następnej wysyłki. Zaraz bedę do nich dzwonić by oświadczyć im że rezygnuję. Zobaczymy co się z tego wykluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient nabity w butelkę
Kut...ny nie odbierają telefonu panie "Leeo" a probowałam sie tam dodzwonic po kilka razy dziennie. Może Pan tam pracuje? To prosze podać nr z checia porozmawiam o oszukańczej Pana działalności. Jako klientka mam prawo wybory czy chce robić zakupy w danym sklepie czy nie. PROVEA takiej możliwości nie daje tylko wpycha co 10 tyg jakieś gacie i każe sobie za to zapłacić. Takie dzialanie to wyludzanie pieniedzy - typowe i częste zjawisko w naszym kraju. Nikomu nie polecam tej firmy PREVEA (Miriale, Tono) czy jaką kolwiek inną markę sprzedawaną w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsbdubdy
Witam! Ja również zamówiłam pierwszą przesyłkę, bo uważałam, że cena jest warta świeczki, przesyłkę otrzymałam, bielizna okazała się całkiem ładna. Niestety wraz z przesyłką dowiedziałam się, że cholerna firma PROVEA będzie do mnie wysyłać paczki z bielizną, której nie zamówiłam co 10tyg. O NICZYM TAKIM NIE ZOSTAŁAM POINFORMOWANA PRZEZ KONSULTANTA TEJ FIRMY, NIE ZAWIERAŁAM Z NIMI ŻADNEJ UMOWY USTNEJ CZY JAKIEJKOLWIEK INNEJ!!! Próbowałam sie z firmą skontaktować telefonicznie, co mi sie nie udało. Rezygnację wysłałam mailem i ponoć zostala przyjeta, tak mi odpisano. Mimo wszystko jestem oburzona działaniem tej oszukańcczej firmy i wlasnie kieruje sprawe do Rzecznika Praw Konsumenta. Wszyscy tak powinni zrobic, by oczyscic polski rynek z takich naciagaczy. Wszystko w naszych rekach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldzia22
ja mam pozytywne doswiadczenia z ta firma zamowialm bielizne otrzymalam w tydzien zgodnie z obietnica, po pierwszej wysylce zrezygnowalm telefonicznie i od 2 lat nie dostalam nic od tej firmy. Dzisiaj chcialm zamowic znow bielizne ,ale po przeczytaniu wszystkich opini nie bede ryzykowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjowataxd
Ale słuchajcie, dzwoni do mnie konsultantka i mi nawija o tej bieliźnie. To ona mnie pyta, czy jestem zainteresowana. Mówię, że nie. Ona do mnie: Co Panią skłania do takiej decyzji Mówię, że nie mam pieniędzy na takie pierdoły, a ona dalej naciska. Ja dalej mówię, że nie. A ona na to, że na mój adres za 6 tygodni zostanie wysłana paczka! Rozumiecie jakie chamstwo? Powiedziałam, że ja SOBIE NIE ŻYCZĘ, żeby cokolwiek było wysłane na mój adres, inaczej zgłoszę na policję próbę wyłudzenia. To babka się wystraszyła i mnie pożegnała.. Co za chamstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaya99
Ja tez się w to wpakowałam i własnie dostałam pierwsza przesyłkę ale nie chce jej , mam więc zamiar odesłać całość na zwrotny adres, bo zgodnie z przywilejami jakie mam podane na piśmie mam takie prawo "Gwarantowane prawo do zwrotu" . Odsyłam ja więc, dodatkowo napisze maila i jeszcze jutro zadzwonię że rezygnuje. A co będzie dalej zobaczymy... Czy ma ktoś jakiś inny pomysł na rozwiązanie tego problemu...?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja do nich wyslalam 5 maili. pierwszego wyslalam w dniu kiedy w koncu dalam sie namowic babce. Rowniez dzwonilam i nie odebrali. Nie dostalam od nich ani paczki, ani pierwszego listu, ani maila potwierdzajacego rezygnacje. Ile mozna do nich pisac? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina_232
wchodza na to forum jestem obózona co wymyślacie wszyscy poprostu szok jak mozna tak kogos obsmarowywac pisac takie nie prawdziwe rzeczy to wprost nie bywale. Ja zamówilam ta bieliznę moje kolezanki z pracy tez i zadna nie miala prblemu. Kilka miesiecy temu Provea zadzwonila do mnie konsultantka byla bardzo mila chodz nie lubie takiego sposobu zakupowania czego kolwiek ale dalam sie namowic i nie zaluje otrzymalam list tak jak poinformowala mnie konsul. w ciagu 7 dni oczywiscie w tym liscie bylo wszystko o czym ona mnie juz poinformowala w trakcie rozmowy rowniez o tym ze moge korzystac z ofert firmy co 10tygodni wiec ten list niczym mnie nie zaskoczyl tak jak wy piszecie tu jakies brednie ze nie zostalyscie oczyms poinformowane najpierw trzeba sie nauczyc sluchac i myslec, gdyz we wszystkie takich firmach call center rozmowy sa rejestrowane. Fakt ze jednak kolejne przesyłki byly nie na moją kieszeń ale z pierwszej jestem jak najbardziej zadowolona zadzwonilam do biura obsługii i podziekowalam za dalsze i nie bylo zadnego problemu i nic nie otrzymałam. A i jeszcze jak by ta firma robila cos nie zgodnie z prawem to juz dawno by jej nie bylo wiec najpierw nauczcie sie słuchac, a przez to ze nie sluchacie to miejcie pretensje do siebie. I Tyle mam do powiedzania na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina - co ja mam do powiedzenia na ten tamet i dlaczego uwazam tak a nie inaczej dobrze wiesz rowniez z kafeterii, ale z innego watku. Nie zmienie o nich zdania i nie powiem ile nerwow przez nich stracilam. A najlepsze jest to, ze to nie jest wynik tego, ze nie slucham tylko tego, ze maja w d*** klienta.. byle zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciana
Uważajcie na firmę Provea, są nieuczciwi i oszukują. Wysłałam emaila o rezygnacji z dalszych przesyłek a oni i tak przesyłali dalej tłumacząc się że email nie doszedł. Oszuści!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_78945
do marciana : wcale sie nie dziwie ze tak uwazasz. jak wysylasz tylko maila az do tego stopnia jestes ograniczona sa telefony przeciez to jasne ze jak jest zapchana skrzynka mail nie dojdzie albo trafi do spamu normalne to jest wszedzie po ta sa telefony zeby dzownic i miec pewnosc. MOje kolezanka pracowalam rok temu na infolini i smiech na sali co sie dzieje dzowni klientka i zaczyna rozmowe z krzykiem ze ona nic nie chce ze rezygnuje ze ona nic nie chce otrzymywac i sie rozlacza i uwaza ze wszystko zalatwione tylko szkoda bardzo ze po drugiej stronie nie siedzi jasnowidz ktory sie domysli imie nazwisko adres i cokolwiek innego potrzebnego do rezygnacji by okreslic kto z jakiego zamówienia rezygnuje smiech na sali najlepsze sa również maile napisane ztego typu poczt serduszko123456@....i w trescie rezygnuje z państwa oferty i koniec maila kolejny przyklad głupoty ludzkiej. Ja mam prosbe jezli kiedy kolwiek zadzwoni do kogos jakie kolwiek biuro call center albo nauczcie sie sluchac albo w ogole nie rozawiajcie poprostu wystarczy powiedziec nie jestem zainteresowana a nie 20razy nie mam czasu gdyz znowu takie biuro oddzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia ja wysłałam do nich kilka mejli i to z dwóch skrzynek - nic nie dotarlo, a z tego wzgledu ze slucham pani potwierdzala mi kilka przez tel, ze to wygodniejszy sposob i moge spokojnie zlozyc rezygnacje przez email. oczywiscie tez dzwonilam, ale to chyba graniczy z cudem tam sie dodzwonic - mi niestety się nie udało. Na szczescie skontaktowalam sie z konsultatem na gg - może teraz w koncu przyjma moja rezygnacje.. choc na razie nie dostalam zadnego potwierdzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez zamowielm bielizne w tej "cudownej" firmie ale nie zaplacilem nic sadzac ze placi sie przy odbiorze. Czy owa paczka wgl przyjdzie i czy bd przychodzic kolejne? jest ktos w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez zamowielm bielizne w tej "cudownej" firmie ale nie zaplacilem nic sadzac ze placi sie przy odbiorze. Czy owa paczka wgl przyjdzie i czy bd przychodzic kolejne? jest ktos w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaya99
Niestety firma Provea ma to do siebie ze nie odpuszcza klientom ale da się z nimi dogadać.Paczki z bielizną będą przychodziły i za każdy będziesz musiała zapłacić chyba ze chcesz zrezygnować . Ja tez dałam się namówić za pierwszą paczkę zapłaciłam i od razu napisałam do nich maila o rezygnacji ale niestety po 2 miesiącach znowu paczkę przysłali więc znowu wysłałam im maila o rezygnacji podając powód swój numer klienta i dane oraz odesłałam paczkę i do środka wrzuciłam tego samego maila co im wysłałam. Po 2 dniach napisali mi maila czy aby na pewno chce zrezygnować jeżeli tak to żebym to potwierdziła wysyłając im znowu dane kontaktowe i numer klienta. Oczywiście maila napisałam i dostałam maila zwrotnego z informacją ze rezygnacja została przyjęta. życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontele
Drogie Panie, Jeżeli macie jakieś wątpliwości, pytania odnośnie bielizny Miriale oraz firmy Provea z przyjemnością odpowiem na każde zapytanie. Podaję również numer GG - 37053275 Konsultant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała klinetka
Witam, przypadkiem natrafiłam na to forum. Od lat jestem klientką tej firmy i nie spotkałam się z takimi problemami jakie opisujecie. Czasami zdarzyło się, ze dostałam upomnienie o zapłacenie nie otrzymawszy paczki.Wtedy dzwoniłam tam. Fakt, że często nie odbierali, ale w końcu się udawało i zawsze anulowali zapłatę, bowiem często się to zdarza. Paczki po prostu nie przychodzą. Ostatnio również miałam taką sytuację, ale wcześniej wypatrzyłam ją na swoim koncie klienta na stronie internetowej. Od razu napisałam i wchodząc parę dni później na stronę, zauważyłam, że anulowano mi koszty ostatniej paczki. Nie wiem jak to rzeczywiście jest z tymi upomnieniami i z tym, ze wcale nie chciałyście zostać klientkami. Może podała Was jakaś znajoma albo ktoś i nic wam nie powiedziała? Firma sama z siebie nie ma prawa posiadać danych klienta i wysyłać mu jakiś paczek,za które należy się opłata. Co do samej ceny paczki, to od lat dostaję 3 pary majtek, bardzo dobrej jakości- mam nawet te, które otrzymałam na początku jakieś 4-5 lat temu- i za każdym razem płacę około 70 paru złoty z przesyłką. Jeżeli nie chcecie być klientkami i chcecie zrezygnować, to radzę wam dzwonić tam do skutku,albo zalogować się na ich stronie i tam zrezygnować. Może to trochę zachodu, ale przynajmniej będziecie miały pewność, że system odebrał wasze zgłoszenie. Pisanie maili to nie do końca dobry pomysł. Można się domyślić jak wygląda odbieranie poczty w takich firmach. Dostają ich setki i pewnie nie czytają wszystkich. Wtedy zdecydujcie czy chcecie zapłacić za tę jedną paczkę, czy ją odesłać. Koniecznie zachowajcie dowód.Nie ważne ile miałybyście go trzymać. Faktem jest, że gdyby paczki były odbierane za potwierdzeniem problem z rezygnacją i niechęcią do płacenia za coś czego się nie zamówiło byłby mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia_66_
Witam, ja również mam problem z tą firmą. Sprawa wygląda w ten sposób, że wezwania do zapłaty przychodzą do... mojej babci i jest to prowadzone już przez firmę windykacyjną. Próbowałam się do nich dodzwonić ale to nic nie daje. W ostatnim wezwaniu (przyszło jakies dwa dni temu) grożą że, skierują sprawę do sądu a następnie sprawa zostanie skierowana do kancelarii komorniczej. Co dalej robić z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulasiss
OSZUŚCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjhjg
numer do ich biura obsługi klienta: 22 205 52 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty provea
kto ma adres provea.sa do odsylki paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×