Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość musze sie wyżalić

Mam dosyć bycia zabawką bogatych facetów chce normalnego

Polecane posty

Gość musze sie wyżalić

!!!!!!! Już przestałam wierzyć w jakies uczucie czy miłość bo światem rządzi kasa i ci co ją mają:( Zwracają na mnie uwagę głównie starsi i bogaci ( mniej lub bardziej ) faceci.....często słyszałam ze skoro ja nie mam kasy to mam sie słuchac faceta i robic co on chce bo on ma kase to wymaga ( i to niby miał byc związek:( mam juz dosyc:( nie chce juz nigdy sie zakochac !!! musiałam sie wyzalic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co w tym temacie BMI
dziwne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie wyżalić
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolaola la
Rozumiem twój ból, ja też tak kiedyś miałam. Ale teraz mam cudownego empatycznego partnera. Zresztą, to dosyć znana osoba... Może obiło wam się o uszy imię Jacek? Jacek 1982 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co w tym temacie BMI
starsi i bogaci faceci "biora" mloda dziewczyne, zeby go rozruszala i pokazac wszystkim, ze go na nia stac. Nie dziwie sie, ze pokazuja jej, kto rzadzi w ich zwiazku, tego nawet nie trzeba tlumaczyc. Wiadomo przeciez, ze dziewczyna jest materialistka i jesli chce zabawke, to musi byc posluszna. Takie sa reguly. Partnerski zwiazek tylko w tym samym przedziale wiekowym i majatkowym. Rowny z rownym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie wyżalić
kupował mi co chciałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co w tym temacie BMI
A bylabys ze starym golodupcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to prawda takim brak empatii maja kamien zamiast serca i na dziewcyzne mowia jebnieta:O a co to bedzie po slubie ohyda! to prawda tayc tylko siedza w fotach dziewczyn albo podrywaja na kilka frotnow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie wyżalić
bez podszywów !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie wyżalić
nie chodziło mi o kase...odeszłam i tyle ale wiekszosc facetów jakich poznaje własnie takich jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkowaa
mam to samo tylko :( pragne miłosci i normalnego związku..od dwch lat probuje sobie ułożyc życie...a spotykam tylko napalonych dupow,ktorzy nie mySlą powaznie bo: albo mam za mało kasy nie jestem na super stanowisku nie mam bogatych rodzicow to są gołwne powody dla ktorych facet .to sie wie i czuje i widzi:) natomiast chceli tylko 1]wolnego związku 2]pokazać sie w moim towarzystwie na imprezie mam juz dosc !!!!!!!!czy wszyscy faceci są tacy? niestety teraz w tym chorym świecie widzeze liczy sie tylko kasex i kasa a gdzie milosc? szczerosc? wiernosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazona kukurydza
moja droga, bo trzeba zakasac rekawki, pojsc do pracy i zarobic pieniadze na swoje potrzeby, i wtedy jak ci pan powie, ze on ma kase wiec siedz cicho, to ty mowisz, ze ty masz swoja kase i z jego konta nie korzystasz. proste, klarowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie wyżalić
muminkowaa witaj w klubie mam tak samo....czuje sie gorsza bo nie mam bogatych rodziców ani kasy:( wiec to wygląda tak ze jak kogos spotykam to chce luznego związku bo sie mu podobam...tacy bogacze są chamscy i wredni i nie znają słowa nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
mam tak,ze wszyscy faceci ktorych spotykam mysla ze jak jestem ladna kobieta to od razu znaczy ze latwa i ze lece na kase.Ojjjj jak fajnie jest widziec ich miny gdy dostaja kosza:):):) Mam swoje pieniadze i ile mam tyle musi mi wystarczyc i nie mam zamiaru sie sprzedawac jakiemus napalonemu zboczencowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie wyżalić
ale ja pracuje !!!!!!!!!! studiuje zaocznie i pracuje, mam na swoje potrzeby, nie prosze sie o nic i nie żadam kasy !!!! na swoje potrzeby mam ale nie są to duze pieniądze.. faceci mają wymagania zebym wyglądała zawsze super:( to boli ze traktują mnie tak przedmiotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
wiesz ja tez nie mam i nigdy nie mialam bogatych rodzicow ale w tym swiecie znalazlam kogos z kim razem dochodzilam do tego co mam.To jest mozliwe i osiagalne.Kazdy przyciaga jakis okreslony typ faceta ale tez od nas zalezy czy bedziemy korzystac z takich niemoralnych propozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next78
Ale nie bardzo rozumiem dokladnie w czym rzecz. "Zwracają na mnie uwagę głównie starsi i bogaci" - co masz konkretnie na mysli? Moge spytać ile masz lat? (wiem ze o wiek sie nie pyta, ale w tej sytuacji :) ) Chodzi o to ze nie podobasz się młodszym? I co rouzmiesz przez 'zwracają uwagę' - podrywają? Dla pociechy mogę dodac ze na mnie żadne nie zwracają uwagi/podrywają :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
wiec to znaczy,ze zalezy im na Twoim ciele a nie na Tobie.Nie dostosowuj sie do nich niech oni sie dostosuja do Ciebie jezeli chca byc z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie wyżalić
ile zarobie musi mi wystarczyc...dokładnie :) ale zawsze tak jest ze myslą ze ja na kase lece a jak sie nie chce przespac to pewnie jestem zimna su*a albo nienormalna i jeszcze czuja sie urazeni i mnie ponizaja i starają sie zebym to ja sie czuła winna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazona kukurydza
w takim razie troche nie rozumiem motywu.... po co sie wiazesz z facetem, ktory chce cie miec tylko dla szpanu? kurcze, to chyba nie jest tak, ze jest cacy cacy cacy przez dluzszy czas, a pozniej nagle BACH! i kochany facet zmienia sie w materialiste, ktory chce miec ladna laske przy boku...to sie chyba da jakos przewidziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipokryzja***
chce normalnego związku ale....... rozgladam sie tylko za nadzianymi :D A moze tak zacznijcie sie rozgladac za mniej majetnymi za to majacymi serce we wlasciwym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie wyżalić
mam 24 lata a podrywają mnie, zaczepiają , chcą sie umówic ( przeleciec) faeci około 40stki albo czasami tacy po 30stce:( moze wyglądam na wiecej niz mam....zawsze tak było , dbam o siebie na tyle ile pozwalają mi moje finanse, przedewszystkim musze opłacic studia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
ale kto Ci kaze z nimi utrzymywac kontakt? Ja tez mam w okol siebie mnostwo napalonych starych dzianych gosci ale nawet z nimi nie rozmawiam o tym czy chcialabym sie z nimi przespac.Sorry ale od razu ucinam gadke,cos im nagadam od rzeczy i ide dalej.To nie jest trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkowaa
widzisz tylko ze większosc facetow jakich spotykam są na moim poziomie finansowym czyli skromnie żyjący facet ktory patrzy abym ja miała:)i to mnie najbardziej wkurza, ze teraz nie liczy sie uroda i to co masz w głowie ..tylko kasa tacy sa dzisiejsi faceci no a facet z kasą szuka kobiety na swoim poziomie:) a my jestesmy tylko zabawkami z ktorymi sie mozna pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich sobie wybierasz
takie jest moje zdanie. Odpowiedz na jedno pytanie: czy poderwal cie kiedys facet, niepozorny, moze troche niesmialy, nie byl jakis super przystojny, a ty go zbylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
przedewszystkim powinnas zajac sie nauka a nie tymi starymi prykami.Nawet nie patrz w ich strone i sami sie odczepia.Oni wiedza ktora laska na co im pozwoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze sie wyżalić
zazwyczaj jest tak ze umawiam sie z kims kto mi sie spodobał z zachowania, rozmowy, charakteru a po kilku spotkaniach wyjawiają czego oczekują:( raz byłam w zwiazku gdzie facet przez rok bardzo sie pilnował i powoli sie zakochiwałam w nim a jak juz kochałam to wiedział ze moze sobie pozwolic na wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next78
hm, a po co sie wogole zadajesz z nimi? :-) Przeciez jestes wolnym człowiekiem i to ze ktos Cie zaczepia ( nie wiem w jakich okolicnzosciach - na ulicy, w knajpie) do niczego Cie nie zobowiązuje, a bynajmniej do nawiązywania znajomości z nim. No i generalnie bedzie po problemie :) prosto, krótko i na temat Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
czyli to wszystko jest Twoja wina.Po co sie z nimi umawiasz nawet na jedna randke? Dlatego masz to co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×