Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 prysznicomanka

Najlepszy zel pod prysznic to...

Polecane posty

Ja r贸wnie偶 polecam 偶ele sanex. Obecnie u偶ywam Dermo pro hydrate do sk贸ry bardzo suchej. Do tej pory u偶ywa艂am ro偶nych 偶eli pod prysznic i zwraca艂am uwag臋 jedynie na zapach a od kiedy u偶ywam 偶elu sanex zacz臋艂am zauwa偶a膰 zmiany na lepsze. Nie tylko zapach mnie sk艂ania do zmiany na ten 偶el lecz potwierdzam 偶e sk贸ra pachnie 艣wie偶o艣ci膮 nawet po ca艂ej nocy. Najwi臋kszym plusem jest to 偶e sk贸ra w tych miejscach w kt贸rych by艂a zazwyczaj sucha, sta艂a si臋 mi臋kka i nawil偶ona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Noni & Black currant z serii Natural Body od Floslek. Nic tak pi臋knie nie dzia艂a i nie pachnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hanaina
potwierdzam, marka Kivvi jest 艣wietna.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja bior臋 k膮piele w wannie. Zamawiam z Apteki pod Smokiem olejek do k膮pieli z drzewa herbacianego. Jest bardzo dobry i 艣wietnie nawil偶a sk贸r臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasiak1990
Ostatnio na promocji skusi艂am si臋 na zakup 偶elu pod prysznic http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/zele-pod-prysznic i jestem nim zachwycona. U偶ywa艂am wielu innych firm np. Nivea, ale dla mnie le-petit marseillais jest najlepszy. Sk贸rka jest delikatna i na dodatek pi臋knie pachnie. Na pewno nie raz jeszcze si臋gn臋 po ten produkt.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
soap & glory uwielbiam ca艂膮 seri臋, zapach super, sk贸ra nawil偶ona , mieszkam w UK , niewiem czy w PL jest ale kuzynka w kt贸rej艣 drogerii kupi艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Myd艂o 7 zi贸艂 HB. A kto powiedzia艂, 偶e to musi by膰 偶el? Przecie偶 logiczne, 偶e warto艣ciowe myd艂o da cerze zdecydowanie wi臋cej, ni偶 lipny 偶el pod prysznic. Sami to zauwa偶ycie na w艂asnym przypadku. Ale oczywi艣cie - efekty b臋d膮 widoczne jedynie po jako艣ciowych kosmetykach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Zdecydowanie najlepszym kosmetykiem jest moim zdaniem myd艂o 7 zi贸艂 od HB, a nie 偶el pod prysznic. Przecie偶 trudno si臋 spodziewa膰 jakichkolwiek zmian po zastosowaniu 偶elu, bo jakich? U mnie mocna zmiana stanu cery. Czego oczekiwa膰 po lipnych 偶elach?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anka40
To najlepszy z 偶eli, kt贸rych do tej pory pr贸bowa艂am (a testowa艂am wiele): http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/le-petit-marseillais-pielegnujacy-olejek-pod-prysznic-olejek-z-orzechow-laskowych Odczuwalnie od偶ywania sk贸r臋 i ma powalaj膮cy zapach. 呕a艂uj臋, 偶e nie ma mleczka/balsamu o idealnie odpowiadaj膮cym zapachu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
呕el do k膮pieli 7 zi贸艂 od HB i powinno by膰 du偶o lepiej. Cera wymaga podstawowej piel臋gnacji i systematyczno艣ci. Rola jako艣ciowego kosmetyku jest tutaj kluczowa. O ile wszystkiego dopilnujcie, to powinno by膰 zdecydowanie lepiej. Ale to przecie偶 prosta zmiana i 艂atwo mo偶na sprawdzi膰 jej efekty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czesiakk34
Jako 偶e uprawiam du偶o sportu to najlepiej sprawdza si臋 dla mnie 2w1, szampon i 偶el pod prysznic. Z tych najlepszych mog臋 poleci膰 Seboradin Sport, dobrze od艣wie偶a i nawil偶a, a w艂osy s膮 po nim l艣ni膮ce. No i mo偶na go kupi膰 w dobrej cenie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wirtuozka

Ja korzystam z w艂oskich 偶eli pod prysznic Felce Azzurra, tutaj przeczytacie wi臋cej -聽http://food-trade.pl/felce-azzurra/

Generalnie kupuj臋 je w Carrefour, ale widzia艂am te偶 w Piotrze i Pawle

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Polecam ta nowa linia z Bielendy jest mega Vegan聽 SMOOTHIE i ich聽 呕el pod prysznic聽 arbuz i banan. Mega nawil偶a, 艂adnie pachnie, od艣wie偶a sk贸re, no i jest wega艅ski.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Zale偶y co wg was jest najlepsze 馃檪 Ja lubi臋 nawil偶enie po prysznicu i po k膮pieli wannie. Wiec na pewno u mnie wygrywa Americam crew.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monikapp25

Nivea锘柯燞appyTime

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Fakt dove ma fajne produkty a na notino mo偶na je czasami w dobrej cenie dorwa膰 jak dla mnie to ca艂kiem dobra opcja i do tego jeszcze nie do艣膰 ze mamy wypiel臋gnowane cia艂o to jeszcze dodatkowo znizki na ulubionej drogerii.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja uwielbiam wi臋c zio艂owe, u偶ywam Niemieck膮 mark臋 Hagina Cosmetics zwyk艂y 偶el聽聽i jestem zadowolona. Nie uczula mnie i ma pi臋kny zio艂owy zapach. Polecam 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mo偶e nie 偶el,.ale olejek. Bardzo mi si臋 podoba comsic Wellness. Fajnie pachnie, mo偶na si臋 zrelaksowac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×