Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość prysznicomanka

Najlepszy zel pod prysznic to...

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie Żel pod prysznic HB, lepszego nie znam - sama widzę po efektach na skórze, która jest ładna, odżywiona, promienieje. Zdarza się, że dokładnie tego samego kosmetyku używam czasami do mycia włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mijal
Żel pod prysznic HB - rzeczywiście bardzo dobry. Zazwyczaj te żele pod prysznic nie dają nic poza krótkotrwałym, przyjemnym zapachem. Przy tym kosmetyku HB zapach to jedno, a bardziej chodzi o to, że skóra robi się po prostu przyjemna w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta brodziak
Polecam to samo, co wspomiała przedmówczyni - Energizujący żel pod prysznic HB. Wpływ na skórę rzeczywiście znakomity, u mnie zaszła ogromna poprawa, włosy wyglądają o wiele lepiej. Nawet nie sądziłam, że efekt może być aż taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka7
Żel do kąpieli 7 ziół z HB. Ma ładny kwiatowy zapach. Po nim skóra jest nawilżona i delikatna. Nie wysusza się tak szybko jak po poprzednio stosowanych żelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość India27
Luksja z olejem z pestek dyni. Moja skóra ją uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sese1
luksji z opuncja super pachnie w dodatku ma koktajlowa konsystencje, do tej pru stosowalam roze zele ale ten jest najlepszy b w kncu nie mam wyschnietej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raspberry girl
Zdecydowanie najlepszym, żelem pod prysznic jest nowość na rynku - żel pod prysznic z Biedronki BeBeauty Creme. Opakowanie z wygodną pompką, pojemności 750ml. Cena niewygórowana, bo zaledwie 7,99zł. Zachęcona ich wyglądem zakupiłam od razu wszystkie 3 rodzaje :czekoladowy, malina z wanilią oraz cytrynowe ciasto. Konsystencja i kolory przyjemne, kremowe. Zapachy nie są chemiczne, a żele super nawilżają i faktycznie wygładzają skórę. Moim faworytem jest póki co malina, ale nie mogąc się oprzeć, używam ich wszystkich. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miminkaa
Ja żele pod prysznic kupuję zawsze na www.kosmetis.pl i co chwilę wybieram inny zapach, bo uwielbiam różnorodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie zapachy Original Source, APART i Green Pharmacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana2015
zgadzam sie z India, shower milk care pro sprawia, że skóra nie jest tak sucha. kosmetyk który myje i nawilża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
dove cream oil i nivea olejek p/prysznic,ostatnio kupiłam nivea kremowy żel p/prysznic ten co pachnie jak krem ,fajny ale nie nawilża tak jak dove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast żelu pod prysznic mydło handmade z Indii chandrika, jesli żel pod prysznic to petal fresh - organiczny dostepny w hebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakaos
Jeśli mam sugerować jakiś konkretny to np. żel od Hildegard Braukmann - bardzo dobry, działa, pomaga, skóra w doskonałej kondycji, a rzeczywiście swojego czasu było po prostu źle. Teraz jest znacznie lepiej i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antakana
Żel pod prysznic HB - sprawdził się, jest tani, szczególnie jak na naturalny kosmetyk, a wpływ na cerę - znakomity. Używam od jakiegoś czasu, problemów nie mam, skóra zdrowa, a przy okazji ładny zapach - kosmetyk zdecydowanie mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leyia
Ja mogę polecić bardzo fajny miodowy żel do mycia ciała Korany. Jest całkowicie naturalny, dzięki czemu dobrze się spisuje przy mojej delikatnej skórze. Ma też bardzo ładny miodowy zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szare mydlo, po splukaniu naniesc odrobine oleju kokosowego, wytrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszneks
Żel pod prysznic HB, super wpływa na cerę, wygląda ona ładnie, zdrowo, estetycznie, tak jak wyglądać powinna. Można powiedzieć, że przemiana cery mocna - ale dopiero po pewnym okresie korzystania. Sam kosmetyk - naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkinnyGirl
Ja od kiedy pojawiły się, a przynajmniej stały bardziej dostępne stawiam tylko na produkty naturalne (ostatnio pokochałam mydła Specik dostępne na http://www.biomania.pl/). Pielęgnacja jest bardziej delikatna, pożegnałam się z zaczerwieniami i całą chemią dozowaną przez klasycznych producentów. No i moja skóra w końcu jest dobrze nawilżona i nie swędzi (borykam się z AZS) - polecam sprawdzić na własnej skórze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka sportu
Dla mnie genialne są żele Seyo, kupuję je w Naturze na zapas bo mam dość daleko. Zapach świetny, skóra czysta, nawilżona i pachnąca, cenę mają super, więc nie szukam dalej bo i po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam żele z nowej linii Sanexa : dermo pro hydrate. Super nawilża wysuszona skórę po zimie. Szczególnie pomaga jak się ma twardą wodę. No i zapach bardzo zbliżony do neutralnego, co jest dla mnie ogromnie ważne, nie lubię mocno perfumowanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fa -kokosowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim odkryciem ostatnim również są żele Sanex, zaczęłam intensywnie ćwiczyć wraz z wiosną ;) te żele świetnie i długotrwale odświeżają ciało :) Polecam, P.R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także polecam żel pod prysznic Sanex - używam właśnie pro hydrate dla bardzo suchej skóry. Godny polecenia, delikatny zapach kremowa konsystencja. Skóra jest po nim aksamitnie miękka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka_89
Sanex pro hydrate. Próbowałam tylu różnych żeli, że wolę nie liczyć wydanej na nie kasy. Sanex jako jedyny daje efekt czystej, świeżej skóry, nie podrażnia (a mam dość wrażliwą i suchą skórę) i fantastycznie nawilża. Polecam, ja jestem mega zadowolona. Wypróbowałam też antyperspirant 7 w 1. Na początku pomyślałam, że nie może być 7 w 1, no bo jak.. A okazał się idealnym antyperspirantem dla mojej zmęczonej i pozbawionej wigoru skóry, odżywia, pobudza i do tego pozostawia bardzo przyjemny zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sercem mogę polecić żel Sanex. Właśnie uczestniczę w kampanii i testuję żel i antyperspirant tej firmy i jestem pod ogromnym wrażeniem. Żel idealnie nawilża skórę, pozostawiając ją delikatną i pięknie pachnącą. Zachęcam do wypróbowania, kbo na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shepard
Znalazłam przez zupełnym przypadek takie piękne owocowe żele od Floslek. Tak pięknie to ja jeszcze nie pachniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra261090
Sanex to jedyny zel pod prysznic jakiego uzywam ja i moja rodzina.Wszyscy mamy wrazliwa skore sklonna do podraznien i przesuszania sie a sanex dziala jak kojacy balsam nawilzajacy.Sanex to zel opracowany specjalnie dla skory bardzo suchej i doskonale spelnia swoj role.Intensywnie nawilza i przywraca wlasciwy poziom nawilzenia skory.Naprawde polecam.Uzywam ja moja rodzina i wiele znajomych.Wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×