Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem kto

muszę się wygadać.....

Polecane posty

Gość nie wiem kto
Każdy deszcz, każda noc, nagi księżyc, jego czuły wzrok. Zapach traw, ciepło dni Jakby trochę magii ktoś odebrał im Radzę sobie świetnie - przecież wiesz Tylko w snach powraca myśl, że... Tam na dnie został twój ślad, głęboko tam twoja muzyka we mnie gra, tam na dnie został twój ślad i moja łza, bo świat się pomylił... Pierwszy śnieg, uśmiech mój, dźwięki miasta, kolor snów, Jego szept, każdy świt Jakby trochę magii ktoś odebrał im Tylko morzu mogłam zwierzyć się, jak złamana w głębi jestem... Tam na dnie został twój ślad, głęboko tam twoja muzyka we mnie gra, tam na dnie został twój ślad i moja łza, bo świat się pomylił... Powiedz, że - kiedyś uda się, uwolnić duszę mą z uścisku Twoich rąk Tam na dnie został twój ślad głęboko tam wciąż twoja uśmiechnięta twarz Tam na dnie został twój ślad i wielki żal bo świat się pomylił, świat się pomylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111222223333
wpadnij jutro do kościoła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem kto
jeszcze nigdy nie czułam się tak, jak dziś. Od samego rana miałam na zmianę uczucie do śmiechu i do płaczu, czułam się jakbym miała ołów w całym ciele, zwracałam, normalnie masakra! O 17.00 wszystko totalnie ustąpiło! O 16.00 był ślub....... Mąż się pokapował, ale nic nie mówi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem kto
ten weekend była maskarastyczny! Postanowiłam nie ogladać się do tyłu, za siebie! Tylko iść do przodu! On ma żonę, ja Męża. Mieliśmy wiele szans, aby być razem, ale nie wyszło. Trudno, koniec, On wyjedzie, ja muszę zapomnieć, schować, wyrzucić wszytko co z Nim związane z siebie...... Muszę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorek
a jak wygląda teraz sytuacja? Udało Ci się zapomnieć, nie myśleć już o nim....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×