Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona232

moja mama sie wtrąca! co zrobic???

Polecane posty

Gość wkurzona232

moja mama się wtrąca w mój związek, tłumaczę jej- że to ja znam mojego mężczyznę, ja z nim jestem i nie powinna się wtrącać i budować dziwnych-nie popartych rzeczywistymi faktami sądów o nim, ale ona swoje ma straszne konserwatywne podejscie do związku- chodzi o to,ze ona uwaza,ze jesli n wyjdzie z kolegami na piwo-to muna mnie nie zalezy nie wiem co zrobic,zeby przestala sie wtracac i obrazac mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa i także
inni mają gorzej... moja wtrąca sie do wszystkiego i wszystko ustawia wedlug własnej modly, pomimi, że jestem dobrze po 20-stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona232
ehh i co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabllod
Witam. ja mialam podobny problem moja mama miala do mnie pretesje ze znalazlam sobie faceta ktory siedzial..... czepiala sie o wszystko ze on z kolegami wychodzi ze z pracy pozino wraca itd. ktoregos dnia sie poklucilysmy i kazala mi wypierdalac to nie byl pierwszy raz ale tym razem sie troszke zdziwila bo przyjechalam do niej po 6 msc w ciazy i zareczona byla w strasznym szoku, i zaczela gadac..... powiedzialam jej ze ma sie nie wpiepszac bo to moje zycie ze jak nasz zwiazek nie przetrwa to ja bede plakac nie ona i ze jak sie wtracac bedzie to juz nigdy mnie ani wnuczki nie zobaczy. nie odzywala sie 2msc... a teraz co dziennie dzwoni pytasie czy wnusia zdrowa czy wpadniemy do niej na niedzielny obiad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczka
oderwac sie od cyca. wyprowadzic sie z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczka
moja mama tez sie czepia mojego zwiazku ale jednym uchem wpuszcze drugim wypuszcze i jest znosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabllod
ty to znosisz a rozmawialas ze swoim mezem czy on tez tak ma jak ty. a od cyca trzeba sie oderwac bo nie daj boze mamy zabraknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×