Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juleńka

Nie mogę się juz doczekac kiedymaleństwo wyjdzie na świat!

Polecane posty

❤️Codziennie o tym mysle, mam juz na tym punkcie obsesje.❤️ dlaczego w ciąży nie można chodzic 6 miesięcy tylko 9? ❤️ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picza
zalosne.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoGel Mog Gel
Marna prowokacja.. :( nudzi ci sie kobieto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoGel Mog Gel
Dziwne zeby sie podniecac srajaco-wrzeszczacym bachorem.. LECZ SIE KOBIETO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdura mowie BZDURA
macie racje to niezdrowo tak sie podniecac!! :O zeby jeszcze bylo czym !! Biedne to dziecko ze bedzie mialo TAKA matke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak rozumiem
Juleńko ,to normalne,nie przejmuj się gooopimi babskami,pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się tymi żałosnymi komentarzami:O Ja też nie moglam sie doczekac:)A teraz mam juz dwa skarby:) Corcia ma juz 1,5 roku,a ja nawet nie wiem,jak ten czas zlecial:D U ciebie bedzie tak samo,ani sie obejrzysz,a dziecko bedzie na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkh
jeszcze zatęsknisz za ciążą,za spokojem,za przespanymi nocami,za wolnością i niezależnością,zobaczysz jak ci dzieciak da popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleńka doskonale Cię rozumiem...:) Mam tak samo, choć pozostało mi tylko albo aż 8 tyg:)Chciałabym już zobaczyć mojego synka, przytulić go...natomisat NIE ROZUMIEM DZIEWCZYN, KTóRE DZIECI NAZYWAJą WRZESZCZąCYMI BACHORAMI!!!!TO JA WSPółCZUJę KIEDYś ICH DZIECIOM, żE BęDą MIEć TAKIE WYRODNE MATKI!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
też chciałabym, żeby te 8 tygodni zleciało jak najszybciej.. Z jednej strony troszke sie boję porodu i tych pierwszych dni z dzieckiem, ale co tam... przecież damy radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teznie mogłam się doczakać:) A teraz czasami chętnie wpakowałabym to moje słodkie 11 kg to brzucha i spokojnie przespała nockę od 23 do 11 rano :P hehe Zleci jak z bicza strzelił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mogłam doczekac sie kiedy urodze i kiedy zobacze mojego synka. Teraz jak o tym mysle to wydaje mi sie jakby to bylo wczoraj. Moj maly ma juz 8 miesiecy ktore naprawde szybko zlecialy. I tak jak mowia dziewczyny poki mozesz to duzo odpoczywaj. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bziczek, ty też masz termin na październik? Ja porodu bałam się bardzo bardzo bardzo, ale odkąd chodzę do szkoły rodzenia i na jogę , to już nie wydaje mi się takie straszne. _acha_ Nie wszystkie dzieci dają popalić nocami - córusia mojej kuzynki jest tak spokojna, że kuzynka musiała ja w nocy budzić na karmienie, bo mała słodko spała. teraz Ola ma 1,5 roczku, przesypia całą nockę, jest bardzo grzeczna, tylę że ruchliwa, jak to małe dziecko, tak , że nie ma reguł@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
tak Gosiu;)na połowę października. Ja szkołę rodzenia mam za sobą. Na początku chodziłam na aerobik, ale stwierdziłam, ze szkoda kasy, wiec ćwiczę sobie w domu - kupiłam płytę DVD z Shape mama. I też jest ok. O ile na początku nudziło mi sie bo miałam lepszą kondycję, o tyle teraz doceniam w szczególności cwiczenia rozciągające, relaksacyjne. Teraz wzięłam sie za zakupy dla malucha. Poluję na allegro na jakiś fajny zestw ciuszków, ale przy końcu aukcji bitwa jest ostra :D Bodziaki, pajacyki kupiłam sama - czyli to co najcześciej sie pierze. Szukam jakiegoś kombinezonu i nie wiem co kupić.. bo na październik i listopad taki zimowy będzie chyba za ciepły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×