Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabryśka

Imię na literkę S dla dziewczynki

Polecane posty

Stella ! Zdecydowanie takie imię będzie nosiła moja druga córeczka :P O ile będzie córeczką ;) Stella - Stelka - Stelcia Baaaardzomisię podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara też mi się podoba ale Stella zdecydowanie najbardziej ;) Znam jedną Stellę - piekna kobieta i w porzo:classic_cool: Więcej razy nie spotkałam się z tym imieniem. Sara nie nazałabym z prostego względu - pies mojego brata nosi tę imię :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a syna niech nazwie
Enter 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
ja tez znałam Stellę, ale to było w przedszkolu, więc nie wiem, co z niej wyrosło. A imie bardzo przyjemnie mi się kojarzy z przepiękną piosenką Erosa Ramazzotti "Stella Gemella"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można nadawać dzieciom imiona typu Sonia, Sophie itp? Sophie? Toż to zwykła Zośka. Myślicie, że dodacie dziecku prestiżu przez głupie imię? Nie. Tylko inne dzieci będą się z nich wyśmiewać. Po moim osiedlu biega: Oliwier, Nikoletta, Laura i Aurelia :o Matko jedyna... Osobiście znam też Yanettę Kutaś :] Powodzenia w przyszłości :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego...Laura,Aurelia...Normalne imiona...Szukasz problemu tam,gdzie go nie ma:O Sonia tez zwykle imie:O A ze ludzie tak psy nazywaja..To juz ich problem.. A kto tu mowi,ze chce nazwac dziecko Sofia czy Sophie? Napisalam,ze mi sie te imina PODOBAJA, a to troche co innego,nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze niech bedzie
sonny,summer,???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryska oby nigdy
zadna nas nie miala z Toba doczynienia ,gdy bedzie miala problem z wyborem imion dla Swoich pociech ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bony Jeremiasz
czy Ty wiesz co zrobilas dla swojego syna???? On Cie znienawidzi jak bedzie starszy;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka chyba za duzo
"Klanu" sie naoglądała.....Jeremiaszku Ty Mój :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne imie...Wszytskim,ktorych znam,sie podoba...Najlepiej,zeby byl kolejnym Kubą,nie?:O Poza tym znam doroslego Jeremiasza i on bardzo lubi swoje imie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to czy to jest jakaś rodzina węży, że każdy musi być na S? Wiem, że psy z rodowodem muszą mieć imiona zaczynające się na daną literę, ale nie wiedziałam, że ludzie też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moglas nazwac
Go Judasz albo Mojżesz ładniej by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci autorko tez
bedizesz nazywała na J?? ;/;/ tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuuuu...........
jeju czepiacie sie jej jak by nie wiadomo co zrobiła .. kazdy ma inny gust .. a Sara, Saba czy Sonia to imiona dla ludzi tylko nie którzy nazywają tak swoje zwierzęta ale o to nikt nei ma pretensjii .... Chciała to nazwała Jeremiasz ... przynajmniej bedzie jedynym Jeremiaszem a nie jednym z dwudziestu Kubusiów :O a imienia nie szuka dla siebie jak powiedziala tylko dla kolezanki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie...Grzecznie poprosilam o propozycje imion,bo kolezanka nie miala pomyslu...jeli chce,zeby dziecko mialo imie na S,to dlaczego ma z tego zrezygnowac? krzywdzace to bedzie dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, Jeremiasz jeszcze ujdzie. Ale jak to zdrabniać? Tak jak od Laura mamy Laurka (taka na dzień matki na przykład :P ), to tutaj jest Jeremiaszek? Że też sobie języka nie połamiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za poparcie🌻 Ja wam sie dziwie po prostu,z nie mozecie zrozumiec,ze ktos moze miec inny gust niz wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba slicznie imie
i chuj ze duzo dzieci sie tak nazywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeremiasz mozna mowic
Yarabi Yarabi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×