Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Na początek chciałam powiedzieć, że jestem z górnej granicy wiekowej dziewczyn na tym topiku, no i przede wszystkim mam cholerne problemy ze soim facetem , zresztą tak jak Wy wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka jest gorna granica?? czytalas topik od samego poczatku czy w ktoryms momencie dolaczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam systematyczna od jakiś 2 m-cy i bardzo ciekawa Waszych losów. Śledze je codziennie i pomagają mi Wasze wzajemne wsparcia. Ale dopiero teraz odwazyłam się ujawnić. kiedyś lomonka przesłała mi książkę na moja prośbę, ale to była jedyna moja wypowiedź i pod innym nikiem tymczasowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wcześniej napisałam w mojej sytuacji to jest cholernie trudne i cos mi się wydaje, że na niego to juz za późno bo jest miedzy nami spora różnica wieku i on raczej nie nadaje sie już na wychowanie. Ale od tygodnia mamy ciche dni i zazwyczaj było tak, że ja zamykalam sie w sobie i sie zzamartwialam. Ale nie tym razem.... Jestem radosna, zrównowazona, nie denerwuje się, nie reaguje na jego głupie zaczepki i docinki, odzywam sie ze stoickim spokojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsza próba będzie w poniedziałek , bo on wyjeżdża na 2 dni delegacji i juz mu zapowiedziałam, że ja w domku psa pilnować nie będę , bo musze nadrobić zaległości w piciu dżina z przyjaciółką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm gdzie jest Mewik ? gdzie jest Lomonka ? Whisky trochę Ci się dziwie, ze tyle czasu Nas czytałaś a odzywasz się dopiero teraz ;> a My nietsety nie możemy Ci doradzić nie znając Twojej sytuacji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzia zdradzilam UNIMILA i kupilam DUREXA!!! co ja zrobilam??!!!! hahahaha znaczy moja ola kupila bo ja sie wstydzilam:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym Wam ja opisać , ale pewne fakty z mojego zyciorysu mogłyby naprowadzić na to kim jestem. A fakty te sa bardzo specyficzne. a naprawde nie wiadomo, kto czyta ten topik. Zreszta ja jestem na to najlepszym przykładem. Może jak się zaprzyjaźnimy to skróconą wersję życiorysu prześlę Wam na e-mail. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra.. UNImil powiedział : wszelkie prawa zastrzeżone do nicka UNI.... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebuś
Taka jedno 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania....
Sebusiuuuuu 👄 👄 cmok cmok mrrreaaauu aleś sie rozpychał w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×