Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Uuu wspolczucia Mewik:(:(:* A u mnie nic ciekawego Madasiu,zmeczona jestem , chcialabym juz do domu isc i walnac sie na wyrko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak dziewczyny , przezyłam, i choć nie miałam super kontaktów z tym dziadkiem to jako jedyna rozryczałam sie w kościele! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - jezeli piszesz,ze nie bedziesz miec dzieci , bo nie chcesz...to ja nie chce sie straszyc ...ale jakis czas temu zalozylabym sie o cokolwiek,ze ja dzieci nie bede miec...bo nie chcialam...ale.... spotykasz takiego szkodnika trutniopodobnego i...zaczyna ci po glowie chodzic , ze malego szkodniczka tez bys chciala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koffana jeszcze nie masz zkim, a przyjdzie czas, ze zapragniesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie dzieci ale czy swoje bede chciała miec nieee to nie mozliwe:D:D:D chociaz czasami cuda sie zdazaja no nie?? ale w moim przypadku niee chyba niee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Oola,ola to ja pisalam o tej pracy i dzieciach, apo drugie dziewczynko ty naprawdę nie wiesz co mówisz, dorosniesz do takiej decyzji zeby je miec - zobaczysz jak każda znas do niej dorosla..... ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam Cie za słowo Madasia:):):):):D:D:D Tka jedna 🌻No ten kawałek to oczywiscie diso polo takze nie wiem czy słuchacie bo mało kto tego słucha a nazywa sie \"słodka idiotka\":D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofane ja pedzę mój zielony juz podjeżdża, wieczorem sie melduję na rozkaz.... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×