Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

skoro mamy czytac ksiazke dlaczego mezczyzni poslubiaja zolzy to moze taki topik zalozyc hęęęę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesiu -witam was moje hogaty,kuźwa aż sobie tak zagadnę.... :P jak mi was brakowało,mam juz komputer zrobiony i jestem jeszcze cały tydzień w domu na zwolnieniu,piszcie do mnie,piszcie co u was,zaraz powysyłam wam moje zdjęcia-dzieciaki,ja no i ....... nie uwierzycie ..... trol :P,jak jest ktoś to odezwijcie sie do mnie.......... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEEEEJ :D Mewik 🌼 (ja...przywiązałam się do tego nicka :P) Uni 🌼 Adzia 🌼 Mad 🌼 Która mnie zmolestowała na gg? :P Przyznawac się tu :P Mam trochę na głowie i nie mam za bardzo kiedy wpadac :(:( MADASIA!!! JAK TROLL!!! ??? KTO ??? !!! PISZ NAM TU :D :D :D Ja dalej singluja hahahah :P I nie mam zamiaru tego zmieniać! Ostatnio wpadłam nawet na genialny pomysł, żeby kupić sobie...jakiś pierścionek - obrączkę i z nią paradować :classic_cool: Nie mówię, że jestem rozrywana :P Ale zdarza się, a nie mam ochoty na żadne podrywy :] Jutro jak nie zapomnę :P to wyślę Wam moje foto w ciemnych włosach :D Mam już z 20 cm odrostów, a wogóle nie widać, zlewają się z farbą, czyli mam naturalny kolorek swój :):) No nic spadam spać, bo rano trzeba wstać :/ PISZCIE CO U WAS! (Gdzie jest do cholerci Marika???? :() ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :-) Madasia gdzie te fotki??????? chyba nie wysłałaś 😠 czekam na fotki dziewczynek, Ciebie i trola. Pisz co to za trol!!!!!!!!!!! skąd i jak to sie porobiło, że jest :-) Lomonka czekam na zdjęcie w odrostach :-D ;-) u mnie po staremu... tyle, ze znowu mam obawy i wątpliwości! Nie wiem co się stało, ale mój trol od kilku dni jest bardzo złośliwy i dokuczliwy. w miare sobie z nim radze i z tymi głupimi humorkami, ale to mi daje duzo do myslenia! :-o piszcie co u Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeyaaahhh :D :P Ejj dziewczyny dawajcie nowy temat zakładamy :P ja bym popierała tytuł w stylu poprzedniego :P bo z tym poślubianiem to dal;eko jeszcze chyba co niektorym hehe :P Lomonka ja tez jestem czarnula :P moje eksperymanty z farbą :D 3 razy włosy farbowałam w ciągu 5 dni czy tam 4 :P Mewik no cóż skoro trol taki trzeba jak mówiłaś zdbać o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzia tak 🌻 nie ma innej rady ;-) a co do tematu, to nie wiem czy pamietacie powód nagłego likwidowania poprzedniego, więc moim zdaniem nie może on byc podobny to tamtego... bo może zwabić na nowo niepożądane osy ;-) takie jest moje zdanie. ale jak chcemy nowy to ok, tylko może jakis tytulik w oryginalnym stylu :-) co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaska dawaj te fotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Adzia a Ty co za szalenstwo z fryzurką odstawiasz :-) ja na razie nic nie kombinuje, do wesela zostaje przy swoim a później..., to walnę sobie blond, zeby sprawdzić, czy blondynka faktycznie zyje sie łatwiej ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki: widze ze moj apel na gg zadzialal: yyy lomonka>>> to chyba ja cie zmolestowalam na gg:P:P:P;P mam dzis lekkiego dolka:( ale co tam....jeszcze zyje:) pozdro dla was i bussssssiiiiooolllleeeee👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra nos do góry!! ile razy mam powtarzać?? nie łam się! nie ma czasu na smutki...na smutki z powodu durnych facetów ;-) szkoda sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Uni :-) dziewczynki widziałyście na poczcie maila od Madasi :-) widziałyscie jakie aniołeczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski 🌻 widzę że frekfencja nadal słaba,może jakaś impreza wieczorem,jak za dawnych dobrych czasów???????? widzę że zdjątka obejrzane,cieszę sie że sie wam podobaja moje dziewczynki,bedę wam podsyłać teraz wiecej,juz mam możliwość :) to jak wieczorem pogadamy??????? ja mogę po 20 usiąść,jak coś to czekam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram imprezę- ja dziś topie smutki w butelce wina:/:/ hej wszystkim:*:* 🌻 🌻 i co do założenia nowego tematu jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jakieś propozycje??????????? tylko nie jakiś smutnawy,może na gg sie dogadajmy jaki i któraś założy,co wy na to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co z wami czarownice wstrętne?????????? sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex zawsze działało :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik dawaj na gg,bo nie ma nikogo to niech sie ugryzą... tu te wiadomości ida jak krew z nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak czarownice ani hogatowo ani seksistowo wam nie pasuje to co jeszcze trza wam wymyśleć żeby was tu zwołać?????????????????????? baby,baby,baby....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to bylo.....????? hmmmmmmmm SEX SEX SEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX SEXSEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmon
Hogaty jak można grać na muliplaer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×