Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Madasia baw sie dobrze !! :D Taka jedna - kurde zaczynam się martwić o Lomonke powinna sięodezwać Zołza jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam, ze jak sie pojawiasz, to zaraz sie dziewuchom we łbach miesza a wczoraj to juz przeszłyście same siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie przypomniało, bo nadrabiałam jakąś godzinke temu wasze wczorajsze wieczorne pogawędki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpowiadam za to co ktos pisze ;) a wczoraj to sobie z Taka jedną żartowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no juz sie nie wykręcaj, działaśz na nie jak płachta na byka ;-) żaruje rzecz jasna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisterOOO
Lomonka została porwana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błahaha, wiedziałam, że poznacie:P:P Strach coś tu pisać, czuje się nieanonimowa :P:P :P:P Aj cholera sie rozpisałyście, godzine nadrabiałam!!! Ale się uśmiałam :P:P:D Sebuś, Frania, Maciuś, Ciupciuś, Dupciiing? błahaha :P:P Ehm. Taka jedna 🌼 Niop, burze ominełam, ale nie zdążyłam przed nią, tylko po niej:P Wstałam wogóle o 14 hm.. No dobra 14:30 była:P:P Co tu opowiadac, nic z tego nie będzie, ale materiał na kumpla fajny hehe, tylko że coś nic jeszcze nie napisał, to chyba ja niekoniecznie dla niego jestem takim materiałem:P:P Bosh ale się upiłam :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P I Unimil i Giertych i Rydzyczek :P I jakaś Kobietka co ma nas za Dziweczki (hahaha). Nawet nie zauważyłam tej literówki a Wy tak po niej pojechałyście:P MYśle ŁOOOO JAKIE ZOŁZY! :P dobrze że Adzia wyjaśniła hehe (kac gigant:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale duzo piszecie! Nie nadążam z czytaniem! Wczoraj wieczorem spotkałam się z kolezanka i nie zdazylam byc na skypie po 22. Napisalam mu SMSa ze \"teraz nie moge byc na skypie bo jestem z kolezanka, ale jutro po 22 bede na pewno\". \"Zolza\" pewnie nie pisalaby \"z kolezanka\", ale nie chce byc chamska! A tak w ogole to czy uwazacie, ze dziewczyna, ktora wymaga cos od faceta, np. wiecej uwagi, od razu musi byc uznana za taka, ktora kocha za bardzo? Bo ja uwazam, ze nie! A czy kiedys udalo Wam sie sprawic, ze Wasz facet zrozumial, ze pewne sprawy sa dla Was wazne i zaczal sie bardziej starac ze wzgledu na stan waszego samopoczucia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, nie mam czasu aby was czytac :( :( Dziewczatko >> tez jestem we wloszech :) w jakim miescie mieszkasz?? Pozdrowienia dala wszystkich czarownic 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Invi dziewczątko oststnio pisała, że w rzymie jest (o ile dobrze pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki juz zrobilam salatke hie hie ale mi szybko poszlo:) khhhmmmm juz mamie troszke nasciemnialam i jutro ide:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Znowu mam kaca i jeszcze farba mi śmierdzi a fuuujjjjjj..niesmak :O ;) Zastanawiam się: co tu teraz ciekawego wymysleć błahah :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×