Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

ratunku ty tp jestes osiolek:P:P:P ja w tobie tez nie:P ty to tylko jestes moj zboczuch numer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uh, dochodzę do siebie :O Powiem Wam, że napisałam misterowi maila z podziękowaniem za miły wieczór, bo tak moim zdaniem wypada ;) A on nic nie odpisał, no skandal :O ;) A wydawał się sympatyczny aj, nie ładnie Ide jeszcze raz liste kandydatów przejrzec :P:P:P błahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni, A chrupki masz? :P Mam ochote na jakieś chrupki, względnie chipsy :P A tu nie ma nic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisał mi kolega sms, żebym mu podała maila, to mi wyśle fotki swoje i swojej córci... tak jak Invi i dziewczątko - on jest we Włoszech, a ostatni raz widziałam go z 4 lata temu, jak jeszcze mojego trola nie znałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chcesz zboczone teksty?????? zaraz ratunku przyleci pewnie moj zboczuch numer jeden:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer :-) własnie sobie wyszukałam z zakamrków takie jego fotki co mi kiedyś poczta przysłał :-D hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku ja widziałm lody!!!!!!!!!! od razu wyobrażiłam sobie Ciebie z takim wielkim lodem na patyku :-) a jakie są te lody w Wa-wie?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dawaj:P mnie moj przed chwila moj Trol wkurzyl znowu.....bo dzis tez sie nie widzielismy bo cos tam....a on mi przed chwila pisze ze idzie z kumplami na piwo....No 3majcie mnie!!!!!!!!!!!! Do mnie nie przyjdzie bo cos tamm....a z tymi matolami to od razu leci.... mam ochote mu teraz napisac ze ja tez wychodze....kuzwa chociazby na la(e)moniade:P:P lamonka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer dokładnie wiem co czujesz (choć mój juz raczej tak nie robi) napisz mu że tez wychodzisz :-) serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr.... aj ten mój chłop głupi........wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... napisze.... blee.... i znowu z piwem tu siedze....rozpije sie przez niego z nerwow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zołzy Hogaty itp :P ale tu się podejrzliwie zrobiło ;) ja nie szpieg więc mam nadzieję że mnie stąd nie wykopiecie :P namiar dostałam od wiadomo kogo :P a swoją drogą ciekawe jak tam Madasia z żołnierzykiem ;) ehhh normalnie aż w dołku ściska....po cichaczu zazdroszczę takiego adoratora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a wy gdzie się podziewacie...hallooo jest tu kto??? no nie ma z kim pogadać ....a w moich sprawach Trolowych nie za dobrze :O 😭 ...oj koniec chyba będzie bliższy niż mi się wydaje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×