Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

mewik kto wie kto wie;) wiesz co mewik...strasznie tesknie za tym moim osiolkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie problem ciągle ten sam...Troll traktuje mnie jak powietrze...nie wiem może to po 7-8latach znajomości jakiś pierwszy kryzys czy co?? :O ogólnie z jego strony zero inicjatywy monotonia, czas ma dla znajomych , kumpli, wiecznie coś z samochodem grzebie, ewent. komp itp. a ja na ostatnim miejscu....ostatnio zauważyłam że my nie mamy o czym już ze sobą rozmawiać a jak już to awantura aż pióra lecą :O ehhh....dodam że nie mieszkamy na codzień razem bo on pracuje za granicą ale zawsze ten tydzień w miesiącu jest w domu :O więc wydaje mi się że tym bardziej powinien zabiegać a nie mijać mnie tylko w kuchni :( aaa ten mój adorator ehhhhhhhhhhhhh.....zupełnie inne traktowanie...chociaż wiem wiem Taka Jedna mi to naświetliła ...wiem nie ma się co podniecać...wszystkie początki są idealne...potem rutyna coś się wypala :( ale mniejsza o adoratora....co mam kuźwaaaaaaaaa z tym moim Trolem zrobić żeby mu wbić do tego łbaaaaaaaaaa że coś się wypala że tak długo nie pociągniemy bo to ja ciągle się staram a on nicccccccc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dziecko jest...kurde nie chcę tego kończyć chcę żeby moje dziecko miało ojca pełną rodzinę :O :P zołzy wy się nie napieprzajcie :P faktycznie pisałam długo bo wiadomo nie chciałam za dużo ujawniać żeby mnie tu kto nie rozpoznał skoro tu jakieś złe dusze po kafeeee krążą ;) aha Madasia jest na gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samosia, rozumiem Cię, tylko pamiętaj że nic nie można na siłe i za wszelką cene, bo to zazwyczaj wtedy sensu nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra nie denerwuj się, bo jak bedziesz się spinać, to wpłynie na niekorzyść ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ze cos pojdzie nie tak i ze bedzie bolec... ehhh glupia ja... a moze boje sie ze juz nie bede cnotka:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra :P :P ;) heheheee wiem że nie można nic na siłę na razie ciągnę ten związek :O daję kolejną szansę jak nic się nie zmieni i ten pan nie zrozumie o co mi biega to chyba będzie najwyższy czas na zmiany :O macie rację nic na siłę bo to nie ma sensu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po ponad godzinnej rozmowie z nr 1 .... szok. Przeprosil,ze sie nie idzywal , ze nie pisal i nie dzwonil ale mial jakies tam problemy i dzis juz nie wytrzymal , potrzebowal dobrego slowa i sie odezwal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam ze jest moim przyjacielem.Jest i bedzie zawsze. Zawsze bede dla niego.To ja sie w nim podkochiwalam , dla niego przyjazn byla wazniejsza...ale ostatnio szukal kontaktu ze mna...a dzis mnie zaskoczyl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🌻 dziewczyny🌻 no 🌻 ja jestem juz tu na wezwanie :P, musialam dzieci połozyć bylo zajebiście🌻, on jest niesamowity🌻, była z nami tez moja Misia,oczarował mi córki🌻- obydwie,poszlismy do parku, potem na taki wielgachny plac zabaw🌻,on sie troszczyl o misię ja o Oliśkę🌻, jak stare dobrze dobrane malzenstwo, potem niunia troche zasnęla, Misia pobiegla sie bawić, a zielony mnie zaczął zagadywać, że on się zaczął zastanawiać nad przeniesieniem się tu , żeby być blisko mnie....????? bo on tak mysli przyszlościowo.... ;) więcej laski jutro bo padam na pysio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×