Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Uuu Madasia,ale masz fajnie:):):) Super facet Ci sie trafil , gratulacje:) Jutro czekamy na dalszy opis randki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżizassss nie miałam wczoraj netu przez ta cholerną burze wrrrrr 😠 no dobra ale nadrobiłam lekturke zołzy jedne :P Madasia 🌻 ciesze się ze randka udana i że tak miło Ci się z nim gadało. Trzymam kciuki ❤️ :) Lomonaaaa trzeba było się wtrakcie burzy przytulac do niego :P i jak napisał cos? odezwał sie? Ratunku.,... a to coś nowego... jeszcze nie mówiłaś nam o tym że sie zakochałaś :P Powodzenia 🌻 Samosia 🌻 porozmawiaj z tym swoim trollem, powiedz o co chodzi, co Cię boli, czego pragniesz (tylko wszystko na spokojnie) Powiedz ze widzisz że sie coś wypala, że Ciebie to męczy i ze jak tak dalej pójdzie to sie wszystko rozsypie. Unitra :) głowa do góry, nie stresuj się, nie martw, nie denerwuj. Wrzuć na luz!!! Powodzenia 🌻 Z praktycznych rad: weź sobie więcej Uni.. ;) Marika!!! Co jest grane??? 🌻 Ice cream, Summer, Mewik, Sebuś 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaale sie dzis nie wyspałam masakra :-( hejka wszystkim czarownicom!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny👄 mewik aj sie za to wyspalam:) musze byc przeciez wypoczeta;) madaska>>> ale suuuuuuuuuuuuperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Unitra :-D ale ja nie wiem jak Ty sie wyspałaś jak o północy jeszcze ze swoim trolem gadałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Ratunku , czytalam o panu nr 1. Moze przepowiednia wrozki sie spelni:D:D:D A z Majowym kiedy ostatnio sie widzieliscie??:> Witaj Mewik👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mewik ale on byl slodki no masakra;) ale chwilke gadalismy bo on byl zmeczony po pracy ja z reszta tez juz chcialam isc spac:) no ale mowie ci bajka no;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu Ratunku, okolo miesiaca do bardzo dlugo:( Musisz byc moooocno steskniona:DOn na pewno tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki spadam bo ide sie wykąpać ładnie z peelingami, maseczkami i innymi duperelami ;-) ze 2 godzinki dla ciała :-D będę później niczym bogini ;-) hie hie a po południu przesle Wam fotki z wakacji itd. tylko je najpierw załaduje do komputera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Mewik ja wczoraj robilam sobie taka kapiel:D Peeling na cialko , potem balsam:D Wyregulowalam troszke brwi, bo krzaczki mi sie robily:P A dzis trzeba paznokietki pomalowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zołzy ;) Sorry, że wczoraj tak uciekłam, ale padłam jak trup :O Taka jedna 🌼 Yyy z tym przytulaniem w trakcie burzy: 1) nawet nie wiedzieliśmy, że jest burza, bo do 4 siedzieliśmy w piwnicach klubu jednego:P 2) ekhm..on wygląda zupełnie inaczej niż na fotkach :P nie koniecznie w moim guście ;) dlatego tak jak piszę na kumpla materiał pierwsza klasa, odbieramy na tych samych falach (patrz siedzenie do 4:P). Dlatego zdziwiło mnie, że nawet nie podziękował za spotkanie :O No teraz napisał znowu o 5 z podziękowaniami i że zastanawiał się, czy jeszcze dostanie ode mnie maila. Hehe a co ja mam powiedzieć? 😠 No i takie życie... :):) Madaśia 🌼 Ajjjjjjjj zazdroszczee 😭 :D :D 🌼 Unitra 🌼 Ja w tego linka wejdę za godzinkę, bo teraz nie mam siły się wzrudzać, a na mnie wszystko działa tak, więc :O 😭 A.... ide zjeść ps. MAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAA! 😠 where are u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dupa... nigdzie dzis nie ide!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jego rodzice beda juz o 11 w domu bo to takie skromne wesele w restauracji:( ale powiem wam co mi sie przed chwila zdarzylo... sluchajcie... ja sobie ladnie pokoik sprzatam itd i nagle slysze ktos wchodzi po schodach i sie pyta GDZIE TO MIALO BYC TUTAJ?? i wchodzi do mojego pokju dwoch gosci... z moimi fotelikami :) ale to jeszxcze nic najlepsze jest to ze kurde na kanapie lezaly 3 pary stringow i stanik:( bu ale wtopaaaa!!!! ja to szybko hop i chowam ale i tak widzieli!!!!! buuu a jeden nawet taki fajny byl;) ale siara!!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra to nie fajnie....ale nic sie nie martw ...bedzie jeszcze okazja:)) A do tego czasu to bedziesz taka napalona ze szok:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobitki wstałam jakąś godzinke temu i teraz jestem:) No no Unitra ty lubisz chyba takie wtopy nie pierwszy raz Ci sie to zdażyło:):D:D:D hehehe nie no udana jesteś:):D:D A na tego grilla jeszcze nie raz pójdziesz. wkońcu musi nastać ten dzień. A może dzisiaj jednak pójdziesz?? wiesz może sie coś zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×