Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

No no Unitra przynajmniej u mnie nie bedziesz patrzyła cały czas w to lustro :P:):) heh. No a jak juz bedziesz widziała jak wy ten teges to potem ułozysz sie w takiej pozycji jaka ładnie wygląda:):):):):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie podczytuje wątek: CZY TEŻ TAK MACIE PO SPOTKANIU W REALU? błahaha :P Zaczęłam sobie analizować wszystko na trzewo i chyba on nie ma złudzeń, ani powoów żeby myslec że ja moge mieć złudzenia, bo z tego co sobie przypomniałam, to szukałam mu dziewczyny w tym klubie:P i facetów też komentowaliśmy ;) niemniej jednak zdziwiłam się, że pierwszy nie podziękował za miły wieczór ;) jak się pozbiera to mam nadzieję kontakt na stopie koleżeńskiej będzie podtrzymywany ;) I zbieram się na pifko..Tym razem bez przegięć :P:P Góra 2 nooo 3 :P ps. ja nie wiem co z Tą Mariką :( Ostatni raz wpadła na Hogaty i nie wiedziała co się dzieje z tego co kojarze (kac:O), któras z Was miała napisac jej maila, odpisała coś? MARIKA 🌼 odezwij się kulfonie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laski, juz jestem,wróciłam z działeczki o 21 i mam dość ale pifa sie chętnie napiję, któraś pije ze mna?????????????? SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX SEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownice wstrętne gdzie sie szwędacie?????????????/ ja wam tu moje randewuuuuu chciala opowiedziec do końca ale jak nie to nie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale tylko na chwile bo nie jestem u siebie:( jestem u ciotki na urodzinach i tak na chwile wpadlam zobaczyc co tu u was. Ale widze ze jest tylko biedna madasia z ktora nikt nie chce porozmawiac a wiec opowiadaj kobito:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloouuuu ja właśnie wróciłam z pifffkaaaa rany tak mało wypiłam a nietomna jestem jak nie wiem co piszcie laski co u Was bo u mnie nic ciekawego :) Madasia opooowiaaadaj zołzo jedna :P ;) Marikaaaa !!!!! odezwij się w końcu, nie fochuj :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten dzien jest naprawde dla mnie fatalny a zwlaszcza zakonczenie... ide sobie gdzies nie wiem gdzie ale ide bo mam dosc tego dnia😭 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żem wróciła z pifa........kaxca czuje :P:P hm cichio tu ub Was :D spać spać spać :O 👄 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda slow az nie chce mi sie nawet o tym pisac... krotko mowiac wczorajszy dzien dal mi niezlego kopa w dupe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukrywam smutek, uśmiecham się. Niech wszyscy myślą że jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co , cos z Twoim nie tak??:>Czy nadal jestes zla o to ,ze nic nie wyszlo z wczorajszej okazji...?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to i to drugie... gadalam wczoraj z jego bratem... czasem zaluje ze on nie jest taki jak brat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice cream naprawde nie mam dzis ochoty chcialam tylko sie podzielic z wami tym ze zle sie czuje... jak juz sie troche uspokoje i to przemysle to wtedy wam napisze bo nie chce znowu przez to prezechodzic przypominajac sobie o tym ok??🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×