Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

nie wiem... dla mnie to i tak czubek nad czubki!! ;-) nie słyszałam żadnego wybuchu w nocy, więc chyba wszystko się dobrze skończyło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, nawet wczoraj nie właczyłam kompa jak wróciłam z działeczki ,bo miałam juz kompletnie wszystkiego dość...:( nawet mi się gadać z nikim nie chcialo....... \"a teraz , przyjdź tu do mnie, poczuj sie swobodnie, przy mnie bądź , a ch przy mnie bądź...\" to moje nagranie ,teraz leci w esce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa weekend całkiem był przyjemny ;-) mój troll wrócił z drogi w sobote póxnym wieczorem, ale myslałam, ze jeszcze później wróci. tylko sie jakoś nie wyspałam i ziewam teraz 💤 a co u Ciebie?? 🌻 🌻 🌻 czemu wczoraj juz nie miałas ochoty na nic i nie włączałaś kompa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcieło was??? czy mam gadać tak jak wczoraj Lomonka - sama do siebie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nie ma was, ale wam napisze o zielonym..... facet jest strasznie za nami trzema, to popołudnie piątkowe bylo fantastyczne, nigdy nie spotkałam takiego faceta, kory miałby tyle ciepła w sobie, radości, on się bawił z Dominika na tym małpim gaju jak dziecko, ale ile szczęścia oboje z tego mieli, to ich - ja chodziłam sobie z niunią i po kryjomu łezki podcieralam, bo to byl taki widok, ona powinna to czuć na codzień i nie od obcych, była pizza, lody, ogolnie pełny luz, zabawa, poprostu rodzinny spacer- odwiózł nas do domciu ok.21.pokąpalam dziewczyny i polożyłam spać-padły obydwie jak kawki..... zielony jak dojechal to pisał do mnie eski, że to popołudnie było świetne i jak damy radę to częściej trzeba robić takie wypady, że jestem cudowna a moje córcie przefantastyczne, i ze czuje się tak jakbyśmy byli rodziną...... w sobotę miał słuzbe, więc odezwał się dopiero wieczorem, a wczoraj mieliśmy pojechać nad wode ale się pogoda spitoliła, a on musiał wziąść warę za kolegę i sie nie widzieliśmy, ale pisał pół wieczoru... :) Boje się że ktoś mnie zacznie szarpać za chwilę i wybudzać z tego pięknego snu.... to jest za piękne wszystko, zeby mogło być takie prawdziwe... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł dziewczyny:) madasia- super:) ciesz się i nie myśl głupio.... bedzie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia no to super! Życzę Ci jak najlepiej, żeby Ci się wszystko pieknie ułożyło! ale pamietaj, zeby półuki co zachować ostrożność i czujność, żeby sie nie okazało, że gdzieś ma inne życie i zachciało mu się prowadzic podwójne... ale mam nadzieje, ze bedzie wszystko super jak do tej pory, bo na to na pewno zasługujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pieknie napisałam wyraz \"póki\" w zdaniu!! cos przepieknego!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia kochana jak zielony jest taki chętny spędzać tak częściej czas, to starajcie się to robić - w ten sposób go najlepiej poznasz :-) a przy okazji dziewczynki spędzą super chwile... i Ty też!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to czołem summer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marika! A co to za grymasy??? Wszyscy Cie na forum zauwazaja 🌼!!!!!!!Prosze wpadac czesciej i zdawac relacje ladnie:* Z nami bedzie Ci latwiej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia , do tej pory wszystko super:):):): Ciesz sie chwila , ale w glowie miej zapalona lampke czujnosci, tak w razie czego:D Ale wszystkie sie cieszymy,ze jak na razie tak fajnie sie Tobei uklada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem czołem....z rosołem:D:D:D:D ja dziś w dobrym humorze....jejeje.... wczoraj się dołowałam piosenkami które mi ktoś przesłał;> hehehehhe ale dziś dobry humor i nikt mi tego nie zepsuje!!!! Nikt:P:P:P hihi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziewczynki ze musze być czujna, będę i będę korzystala z taego że stwarza nam taki klimat, atmosferę- to dla mnie jak lekarstwo na chorą dusze...... nawet jak nie będzie ze mna dlugo to warto dla tych chwil..... a wczoraj mimo miło spędzanego weekendu, mialam tez starcie na koniec dnia z trolem.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! madasia i stąd ten zły humor! a to durny troll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny :) :D Marika ja CI powiem jedno , zaskoczył mnie Twój wpis... Nie wiem po co te humory , że miło było Nas poznać, że to forum to takie i siakie. Nie mamy co robić to sobie żartujemy(co Ci ewidentnie przeszkadza), zawsze gdy się pojawiałaś,to ktoś z Tobą pisał. Wiem, że przechodzisz ciężkie chwile ale to nie powód by wywyższać się nad innymi. Madasia ojjj teraz takich dni pewnie więcej będzie !! :)))) Taka jedna 🌼 Mewik 🌼 Iceee 🌼 Lomo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Marika tak poza tym to nie wiem czemu czujesz sie niezauwazana... Jak tylko pojawiasz sie na forum to zawsze Ci ktoras z nas odpisuje.. Jeszcze nie bylo tak,zeby ktos kogos olal na tym forum... A nie czujesz,ze to jest to samo , bo za rzadko tu bywasz i nie jestes zwiazana z tym forum... Jakbys bywala czesciej to by bylo inaczej:* Mysle,ze mozemy poczuc sie troche urazone zwrotem :no nie wiem jakos tak nie chce ublizac nikomu ale niektore dialogi sa ...\" .\" moze tak to ujme . Pewnie chodzi Ci o nasze zarty,ale nie widze w nich nic zlego , skoro u nas wszystko dobrze to nie musimy non stop tylko o facetach pisac, mozna czasem sie pozbijac:P I naprawde nie fochaj tu na nas🌼 Wszystkie Tobie dobrze zyczymy i chcemy,zebys czesciej wpadala🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z ice cream.... zawsze któraś Marice doradzała.... zawsze....a że ona nie często pojawiała się na forum to już nie nasza wina....Mój wniosek: niestety nie wszystkim dogodzisz.... Marika 🌻 to jest forum, nie ma sensu się głupio obrażać czy coś.... wpadaj jeśli będziesz chciała pogadać.... bo zawsze któraś pomorze...ode tego tu jesteśmy by się wspierać.... Adzia Ty słoniu a gdzie kwiatek dla mnie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×