Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Hahaha Mewik 🌼 Szarpie? :O Ja już cała poszarpana jestem :P:P Strzęp ze mnie został ;) :P Taka jedna 🌼 O ile wogóle z siebie cos wyduszę :P To napewno spytam hahaha :P Dobra Dziewuszki idę się szykowac NA OSTRO haha :P:P 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Lomonka panuj nad sobą oszołomie ;-) i baw się świetnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna 🌼 Ejjj.. Daj mi do siebie numer to tryndnę haha :P :D ;) Mewik 🌼 No jak się jakiś Troll nie napatoczy w najbliższym czasie, to cięzko będzie z tym panowaniem nad sobą :P:P Mykam Dziewuszki, bawcie się też dobrze, nie pijcie za dużo :P 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powrócilam :D teżWam na maila wysłałam linki :D jak Lomonka do ciachaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zołzunie czarownice i inne kobitki:):):)🌻 Wróciłam z pracy zajzałam tu do was a tu tyle stron od przedwczoraj zapisane ze masakra normalnie i cieżko was tu dogonić:D:D Ale dam rade heh:):D:D:D Myslałam ze dzisiaj w tej pracy kurwicy dostane:/:/:/:/:/:/ dobrze ze to tylko jednorazowo ten tydzień uffff a do szkoły i tak bede chodziła nie wyspana po wakacjach no kto to widział?? bo ja nie MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj musi sie troche schlodzic i czekolada musi stwardnac;) ale dam sprobowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa wezcie spierdalajcie z tym 3dwhite!!!! wpieprzacie sie do kazdego topiku i to juz jest kurwa nudne!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic ciekawego... moj troll jest u mojego sasiada...ciekawe czy zajrzy tu do mnie choc na chwilke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna- 🌻 ❤️ jak spotkanie to Tylko w moim ukochanym zakorkowanym Krakowie:D:D nie??:P:P i love Kraków....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podam tutaj imoiona odobno jest fajny:) zobaczymy czy to prwada... jak narzaie wiem tylko tyle ze ma 21 podajze lat nie pije nie pali i bardzo mu sie podobam a jest strasznie nie smiały ale z tym chyba da sie cos zrobic co nie?? nie mam zamiaru gadać za dwoje bo od razu sobie od niego pójde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana czy ty cos pilas???? ze ci sie literki myla??:a glupcze ty mowisz ze jestes brzydka:P:P:P: bssshhheee czemu pokarales mnie taka kuzynka????:P:P:P:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tez tak mamy
jejciu zjadłam p przy podobasz:D:D:D Unitra bo jestem:) ale to jescze nic przed chciwla dostałam sms-a od kolegi ze mu sie podobam i ze sie zmieniłam na lepsze i teraz to jestem fajna zawsze byłam fajna ale teraz jestem jeszcze lepsza:D:D:D:D od razu mi sie humor poprawił :) heheh:D:D:D:D:D:D Unitar ty zawsze we mnie wierzyłaś moze ja faktycznie nie jestem az taka zła z wyglądu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×