Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bolacy zab

Dentysta -Kraków

Polecane posty

Gość bolacy zab

Jaki stomatolog jest czynny w Krakowie też we wakacje i którego polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia*
monte lupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie to świetne leczenie jest u dr Cichonia i jego stomatologii....bardzo rzetenie i dokładnie. no i bezboleśnie! to jest warte tej wizyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wer

Stomatolodzy w Lux Med są godni polecenia. Fachowa obsługa na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gabinet Pana Cichonia jest sprawdzony i dobrze leczą zęby. Chodze tam od jakiegoś dłuższego czasu i jestem zadowolona z leczenia. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramenka

ja jestem zadowolona ze stomatologii dr Cichonia! doskonała opieka i w pełni bez bólu!  a do tego gabinety sa nowocześnie wyposażone! pełna profeska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DareczekMareczek

Gabinet dentystyczny w Krakowie który mogę bez przeszkód polecić to gabinet Steczko Dentysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasta

Ja z kolei chodzę do kliniki Luxdentica, a w zasadzie chodzimy - całą rodziną. Pierwszy poszedł tam mój mąż, po prostu z bólem, a tam mieliśmy wtedy najbliżej. Teraz mieszkamy z drugiej strony miasta, ale jeździmy tam ze sobą, z dziećmi, zwłaszcza dla maluchów mają bardzo dobrą opiekę, mają tam lekarzy z podejściem do dzieci. Świetni specjaliści, a do tego nowoczesny sprzęt i super wyposażona klinika. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Polecam gabinety stomatologiczne z grupy Lux Med. Mają tam naprawdę świetnych dentystów i zapewniają kompleksową opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dofki

Byłam w różnych klinikach ale wlasnie Stomatologia dr Cichonia jest bardzo dobra i pomaga pacjentom. Delikatne lecznie ale bardzo konkretne! jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam świetne nowoczesne centrum dentystyczne, scandinavian clinic. Ja chodzę do dr Macieja Lepszego, zaś moja przyjaciółka do dr Balczyńskiego i też jest bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to bardzo chwalę sobie Stomatologię dr Cichonia! bardzo dobrze i dokładnie leczą. a przede wszystkim wyrównali mi wszystkie zęby - które były bardzo nierówne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sama też na nich trafiłam, i potwierdzam. bardzo dobra opieka stomatologiczna, dobrze leczą i dokładnie. Sama jestem zadowolona z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie naprawdę dobrych specjalistów z dużym doświadczeniem i świetnym podejściem do pacjenta to polecam gabinety Lux Med. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×