Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam tylko

chrzciny - impreza...?

Polecane posty

Gość święci...
krytykujecie alkohol na obiedzie po chrzcinach, a na samych chrzcinach robiecie rewie mody, to nie byc pokaz co ładniejszych ubranek i wdzianek tylko chrzciny, a poczestunek może juz być "pogański" stroje na chrzciny powinny być tak samo ujednolicone jak coraz częściej na komunie św., a nie które ładniejsze , bogatsze, droższe , koronkowe i świecace ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jaja sobie robisz! to moze stroje do slubu tez powinny byc ujednolicone bo to w koncu nie rewia mody a zlozenie przysiegi przed bogiem!:P jak ktos chce swoje dziecko w lniany wor ubrac - dla bozi- prosze bardzo:P:P ja tam mam po to corcie zeby ja stroic:P siebie z reszta tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej...to co ja teraz zrobie,nie kupiłam lnianego worka dla Patrycji. A moja córa bedzie pieknie wygladała i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ---> moj maluch bedzie w garniturku w prazki, bialej koszuli z krotkim rekawkiem, ale garniturek nie jest bialy, tylko kremowy i ma bordowe wstawki :P biala koszula, czapeczka i buciki mu wystarcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święci...
tak jest zawsze, jak ktoś nie wie co powiedzieć zaraz wywraca "kota ogonem" , przeciez nie miałam na myśli worka, tylko strój jak przystało na sekrament w Kościele, a co do sukien slubnych, ktos z Was o tym wspomniał, jest wiele pieknych sukien, z wyjatkiem tych które ledwo trzymaja sie a biuscie i robia wrażenie jakby miały zaraz zsunąc się zreszta nie zaczęłam tego wątka by krytykowac stroje , a raczej podkreslic fakt, że przywiązuje, wiele z nas wage do poczęsunku juz po sakramencie chrztu, który musi byc taki stosowny jak do uroczystosci koscielnej, bez alkoholu, a do elementów w trakcie samego sakramentu odchodzi sie od skromności. Jesli ktos ma zasady co do jednego to do drugiego też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to nie sa zasady? ja osobiscie nie jestem superkatoliczka i w dupie mam zasady i cala ta otoczke.. bardziej z szacunku do mojego dziecka, siebie i meza nie chcialabym zeby ktos mi sie na chrzcinach urznal.. nie chcialabym zeby wodka sie lala jak na weselu bo poprostu mi sie to nie podoba.. bo to kompletny brak taktu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas ubranko jest skromne, chrzestna malego stwierdzila ze za skromne wrecz :) podobnie bylo w przypadku coreczki, miala ladna aczkolwiek skromna sukieneczke. nie do konca podoba mi sie robienie z takich malutkich dzieciaczkow mega powaznych i postarzanie ich na sile. jedyne co mi sie nie podoba i w co bym malego nie ubrala to lamowki atlasowe czy welurki :O wtedy juz bym wolala biale spodenki koszulke i zwykly sweterek :) kolorowa no to 200zl to niezla cena a skoro to sesja to podejrzewam ze przynajmenij 5ujec bedziecie w tej cenie mieli. mi w sumie szkoda kaski zwlaszcza ze starsza corka nie miala i po co ma byc zazdrosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święci...
kolorowa jak diabli, skoro uważasz alkohol za brak szacunku do dziecka , ciebie i męża, to czy alkohol na weselach oznacza brak szacunku dla mlodej pary ??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zajrzalam - nie moglam sie oprzec:P uwazam ze chrzciny sa swietem dziecka a slub swietem mlodej pary - 2 pelnoletnich osob! co dziecko ma z alkoholu na chrzcinach? pijanych dziadkow i podchmielone towarzycho! wow! super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święci...
to podaj na chrzcinach kaszke w butelkach albo odciagnij swoje mleko, to z czego największa przyjemność ma dziecko, po co mięsiwo,ciasta z kremem , jak nasze pociechy i tak tego nie tkną, a odnosnie alkoholu, nie musi sie lac strumieniami,przeciez może być w umiarkowanej ilości do drinków alkoholowych, ale .... .... .........my popadamy w skrajności , skromne stroje to sa worki parciane, alkohol to litry wódy po których goscie słaniajaą sie i leża pod stołami, do wszystkiego mozna podejśc z zdrowym rozsądkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ok:) tu sie zgodze - mowilam o sytuacji skrajnej.. Ja osobiscie jak juz pisalam na poczatku - nie wiedze niczego zlego w tym ze na stole pojawi sie wodka. Ale jesli jest to chrzest dziecka to jest pewna granica.. i ilosc tej wodki jest zdecydowanie bardziej okrojona niz w przypadku innych imprez.. i ewentualnie teraz mozesz sie ze mna spierac dlaczego nie tyle samo co w przypadku wesela i wtedy ja Ci odpowiem t co napisalam wyzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święci...
kolorowa jak diabli, teraz napisałas tak ja ja zrobilam bym to sama, tez uważam , że alkohol moze być w symbolicznej ilosci, jesli ktos lubi, a dziecka strój musi byc ładny , dla nas nawet piekny, ale żeby nie przypominał stroju ślubnego :), a takie sie widzi :( życze powodzenia, bardzo lubie tak zakończone dyskusje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam,ze impreza z okazji Chrzcin jest impreza urzadzona dla dziecka.w tym wieku nie rozumie ono co sie dzieje,ale inni nie powinni zapominac,ze to wlasnie ono i chrzciny sa powodem spotkania.rodzina oczywiscie zasluguje na poczestunek,a to wg mnie oznacza elegancko podany obiad,deser,kawe. alkoholu moze byc tyle,ile sie poda podczas jedzenia-moze byc troche wina,ktore pasuje do posilkow,moze byc kieliszek koniaku w ramach deseru. zupelnie inaczej wyobrazam sobie kolejne urodziny dziecka-nawet juz pierwsze.w tym przypadku cala impreza musi byc zrobiona wylacznie pod katem jubilata-balony,tort,gosci tylu ilu dziecka nie przestraszy i nie zmeczy,najlepiej juz wtedy kierowac sie upodobaniami maluszka zamiast swoimi.czyli zaprosic sasiadke ktora maluch lubi a nie ktora my lubimy.i oczywiscie zero alkoholu,bo powinno byc wrazenie,ze dziecko jest gospodarzem imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w restauracji, znalazłam dobrą ofertę na http://chrzcinyikomunie.pl Nie musiałam się narobić, ani gotować ani sprzątać po gościach. A alkohol był, wino do obiadu, 4 butelki na 20 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robilismy tylko z winem zeby bylo elegancko i niebyło takiej typowej popijawy. My zamawailaismy katering z www.bobrza.pl i bylismy zadowoleni, bo wszystko bylo elegancko podane, smacznie. Pomagali nam w ogole urzadzac cale przyjecie, wlacznie z atrakcjami dla innych dzieci. Bylismy zadowoleni z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam poszukać tutaj https://chrzcinyikomunie.pl/. Mają bardzo dużą listę lokali tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również organizowałam przyjęcie z okazji chrzcin. Jeżeli mieszkacie w okolicach Pszczyny i rozglądacie się za odpowiednim miejscem na organizację chrzcin to polecam wam wybrać się do restauracji http://restauracjazacisze.eu/ Tam mają świetną obsługę i pyszne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×