Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SafoOna

Kochajmy hand made!

Polecane posty

Gość SafoOna
Gość SafoOna
Dziękuję :-) SZKODA że nie masz czasu!!!! Postaraj się :-) mi to daje odskocznię od wszystkiego :-) jak masz cos swojego to wklej tutaj (niekoniecznie kolczyki) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bublinka
Mi się absolutnie nie podobają, ani jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż.......
kolorystycznie, dobrane ładnie. czy jednak zastanawiałaś się nad grubością druta, który ma znaleźć się w uchu ? przecież to bardzo dużą dziurę trzeba sobie wychapać w uszach, żeby nosić takie "cacka":D produkuj, jeśli chcesz, lecz zastanów się też nad dziewczynami, które pokuszą się żeby to kupić i zniszczą sobie uszy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi czy można gdzieś kupić te... hmmm nie wiem jak to nazwać, to co się do dziurki wkłada, z jakiegoś materiału który nie powodowałby reakcji? bo ja mam taki problem, że mogę tylko nosić srebro lub złoto, ew stal hirurgiczną, bo inaczej puchną mi uszy, swędzą i wdaje się zakażenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
no cóż... naprawdę nie wiem o co Ci chodzi, wszystkie bigle są kupione i są to stałe rozmiary druta 0,6 mm albo 0,5 mm. Takie wymiary maja WSZYSTKIE kolczyki w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
meaaa to się nazywa bigle i mozna to kupić w wielu sklepach internetowych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
mozna kupić wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , znalazłam na allegro srebrne :D kto wie może zrobie sobie kolczyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
ZACHĘCAM!!! to swietna zabawa i jak relaksuje...hmmm miłej zabawy WKLEJAJCIE PROSZE COS SWOJEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ostatnio robię kolczyki. Tylko zupełnie inne, trochę bardziej pracochłonne . Sprzedaję je na allegro :) A Ty twoje sprzedajesz , czy robisz tylko dla siebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
kara... bardzo ładne te Twoje kolczyki :-) allegrowiczka8... też zastanawiałam się nad allegro, ale nie wiem dokładnie jak to działa i czy się opłaca (bo tam masz chyba jakieś opłaty, prawda?) a poza tym to sprzedaję koleżankom (a one polecaja swoim koleżankom) i oddaję do jednego sklepiku w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SafoOna bardzo fajnie, że masz komu sprzedawać , też wolałabym sprzedawać bezpośrednio , ale niestety nie mam tyle koleżanek :( Pozostaje mi tylko allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
allegrowiczka8 wiesz ja też nie mam aż tak wiele koleżanek, ale jak jedna czy druga pokaże kolczyki innym koleżankom to juz się robi większa grupa :-) tala--- ceny kolczyków są różne, ale w granicach 12-20 zł, zalezy z czego sa zrobione, no i jak sprzedaję do sklepiku, to tam cena jest niestety większa, bo sprzedawca tez chce zarobić :-) wklejejcie prosze swoje cudeńka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
allegrowiczka8 właśnie wpadłam przed chwilą na to, że Twoje zdjęcia są w stopce hihi :-) Bardzo ładne! a zwłaszcza te brazowe! cudo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiatakao
ja tez robie kolczyki:) zaraz powklejam jakies fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiatakao
Gość o matko...
i ktos to kupuje? rozumiem - robic takie dla siebie ale innym sprzdawac..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
Sylwiatakao bardzo ładne te kolczyki! Pewnie, że chce się nam oglądać :-) ja też mam tego mnóstwo, to juz chyba jakies uzaleznienie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SafoOna
nie chce byc okropna, ale myslenie niektórych ludzi naprawde mnie osłabia! do o matko--- a co Ty myslisz, że kolczyki, które kupujesz w sklepie same sie zrobiły??? tez je ktoś zrobił, tyle tylko, że w sklepie są duuużo droższe, wiem cos o tym... a sprzedają sie bardzo dobrze, dziękuję za troskę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko...
owszem...sama sobie cenie rózne takie drobiazgi, ale surowo oceniam przed kupnem po 1) musza byc naprawde ciekawe, a jednoczesnie wykonane ze smakiem - nie jakis drut powyginany i pare szkiełek po 2) staranne wykonanie - jeden rzut okiem i widac jakiej jakosc jest towar moze jeszcze troszke pocwicz a potem uderzaj na podbój allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiatakao
Gość o matko...
oczywiscie ze wiem ze ktos je zrobił - chociazby te z h&m...a czy są znowu takie drogie...hmm...klocilabym sie... ale widze ze nerwowo reagujesz na krytyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×