Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankkieterka

polecany fotograf z Krakowa

Polecane posty

Gość ankkieterka

dziewczyny poszukuję fotografa oczywiście na ślub z tzw charyzmą, musicie byc z niego w 100% zadowolone może macie kogoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzia
jak podasz adres kontaktowy to moge podeslac namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkieterka
ankkieterka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam na ankiete
www.STUDIOprofil.com.pl widzilam film z wesela przez nich realizownay i tez bym chciala taki miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykbzykbzyk
Panowie dajcie sobie siana z tą reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam fotografki ze studio Nowa Era na beliny prażmowskiego są rewelacyjne w życiu nie miałam tylu ładnych swoich zdjęć a siebie na zdjęciach zazwyczaj nie lubię ich próbka jest na www.studione.pl ale polecam podejść do zakładu i tam sobie obejrzeć to co potrafią bo stronka nie oddaje uroku zdjęć tych Pań :-) zainteresowanym mogę podesłać parę własnych fotek ich autorstwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt. Popieram malinową paskudę. Pani Magda robi naprawdę fajne zdjęcia i ma mnóstwo pomysłów. Widziałam wiele jej zdjęć. To jest Kodak na rogu w takiej kiamienicy. Zaraz przy Belliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkieterka
bardzo wam dziękuję dziewczyny :) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankieterka powiem ci tak. Strasznie mało plenerwowych zdjęć, nieporównywalnie z resztą, poza tym nijakiej jakości. Zdjęcia z przygotowań też wcale nie takie ekstra. i niestety z samej ceremoni też bez rewelacji. Stosuje przekrzywienie zdjęcia, co jest najprostszym i trochę badziewnym efektem. Bałabym się, że ma mało pomysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrado.....
Ankieterko okokoko ma całkowitą rację. Zdjęcia asa jakieś takie niejakie robione na siłę. Mam wrażenie ze fotograf chodzi po stronach innych fotografów i tam czerpie nieudolnie pomysły do swoich zdjęć. Co do jakości to jak na zdjęcia wykonywane aparatem cyfrowym nie jest jeszcze aż tak źle. Co do efektów... no cóż jeśli para wygląda nijako lub fotograf nie umie poradzić sobie z pomysłami to efekty sie przydają. Nie ma jak kicz i przysłowiowa wiocha. Mój fotograf zaproponował nam kilka zdjęć z efektami ale momentalnie je podarłam i powiedziałam mu co o tym sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkieterka
to na co mam zwrócic uwagę przy wyborze foftografa :) bo w sumie będę miala tylko zdjęcia na ślubie video nie chce dlatego bardzo zależy mi na zdjęciach z przygotowań , ceremonii, wesela i pleneru nie bardzo sie na tym znam i nie mam kogo zapytać znalazłam jescze jednego pana http://www.macpalka.pl./plener/plener.htm podobają mi się zdjęcia ale czekam też na wasze opinie bo totalnie jestem zielona jeśli chodzi o sprawy techniczne ogl.ądałam zdjęcia Pani podanej wyżej ale jakoś nie przypadły mi do gustu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łande zdjęcia plenerowe. Troche mało z kościoła i z przygotowań, ale jakbyś sie spotkała z nim to poproś żeby ci pokazał jeszcze inne. Ogólnie ma ładne zdjęcia, bez zbędnych udziwnień, zauważyłam tylko jedno dwa z jakimś widocznym upiększeniem. Ale spoko. Widać ma trochę pomysłu, nie wysila się na coś czego nie potrafi, ze tak powiem :). Popytaj zobacz, popatrz po kilku fotografach, to naprawdę widać po parze czy fotograf potrafi ich rozluźnić i stworzyć fajną atmosferę (co jest bardzo istotne), czy dobrze się bawią. Poza tym moim zdaniem im mniej udziwnien w postaci chmurek, zamgleń, i innych efektów tym lepiej, im mniej wydziwianych ujęć typu przekrzywienia ruszenia itd. to znaczy, że lepszy fotograf. Bo nie musi odwoływać się do kiepskich sztuczek. :) Naprawdę zobaczysz. Czym ty się przejmujesz wybieraj fotografa, którego zdjęcia ci się podobają, a nie że ma być super hiper ekstra profesjonalistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkieterka
okokokokokokbardzo Ci dziekuję :) wiem że z lubym będziemy mieli cięzki irzech do zgryzienia ale każda rada się liczy ja właśnie nie pzrepadam za zdjęciami z ogromna ilością efektów, narazie stawiam na tego pana ale... czas pewnie zobi swoje jeszcze czas mamy więc poszukam i poszperam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziak
A ja polecam swojego fotografa był u mnie na slubie ale nie jest z Krakowa. Jego strona w necie http://www.fotobern.pl/ Jestemsmy bardzo zadowoleni z jego pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrado.....
Ankieterko najpierw naucz się szukać fotografa w Internecie. Jeśli na stronie połowa zdjęć jest czarno biała to znaczy że fotograf nie radzi sobie z aparatem cyfrowym i w ten sposób ukrywa złe kolory. Zwracaj uwagę ile zdjęć prezentowanych na stronie fotografa jest tej samej pary. Nieraz jest tak ze jedna para ma galerę z przygotowań, ślubu i pleneru co w pewnym sensie uwiarygodnia fotografa. Zwracaj uwagę czy w ujęciach plenerowych jakie widzisz na stronie dobrze się byś się czuła i czy w ogóle takie ujęcia są do wykonania. Wielu fotografów podstawia lipne pary młode do tworzenia swoich stron internetowych. Znajoma mojego męża pracująca w agencji modelek tez była wynajęta do takiej sztucznej sesji plenerowej. Nie daj się zwieść na głupie gadki o wyższości fotografii cyfrowej nad analogową. Nie daj się też naciągać na wersję zdjęć na płycie w formie cyfrowej bo tak jest taniej. Nie umawiaj się z fotografem w kawiarniach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dziecko
Andziak ten twoj fotograf jest naprawde super!!!!a ten polecany wczesniej beznadziejny.....ogladalam zdjecia i takie zdjecia to potrafie zrobic sama!! a ten co mowi Andziak robi magiczne zdjecia!!!przepiekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dziecko
Ja jeszcze nie mialam slubu ale teraz widze jaka roznica jest miedzy fotografem a FOTOGRAFEM......dziekuje Andziak za namiar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dziecko
Andziak a ile kosztowal ten fotograf??Czy ma ceny w miare standardowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkieterka
piękne zdjęcia :) szkoda że pan nie z Krakowa wykonuje zdjęcia na terenie całej Polski ale pewnie cena zniewalająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COŻ ZA RÓŻNICA
Malinowa paskuda???ty w ogole masz jakis gust ze polecasz takiego fotografa???PRZECIEZ TE ZDJECIA SA BEZNADZIEJNE...ZERO POMYSLU...BEZNADZIEJNA JAKOSC....MOZE DLA POROWNANIA WEJDZ SOBIE NA TA STRONE CO POLECILA ANDZIAK.TO SIĘ NAZYWA PROFESJONALIZM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkieterka
to w sumie juz nic nie wiem :/ mam brać zdjęcia normalne kliszowe? oj ciężki będzie wybór:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziak
W tle na stronie tego fotografa sa nasze obraczki. Cena była zadawalajaca za to co otrzymaliśmy ale nie jestem upowazniona do jej ujawnienia. Wystarczy napisac do niego z prosba o ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Zobaczcie zdjęcia ze strony www.grapho.pl - smiać się czy płakać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkieterka
za dużo efektów jesli o mnie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhzzzz
podnosze do góry bo sama zainteresowana jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×